منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت جدیدترین پهپاد Mavic DJI از 1469 دلار • TechCrunch

قیمت جدیدترین پهپاد Mavic DJI از 1469 دلار • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت جدیدترین پهپاد Mavic DJI از 1469 دلار • TechCrunch

وقتی صحبت از پهپادهای مصرفی به میان می آید، مقرون به صرفه بودن یک مفهوم بسیار انعطاف پذیر است. ما سیستم‌های زیادی را دیده‌ایم که در طول سال‌ها به‌عنوان مقرون‌به‌صرفه – یا حتی ارزان – قرار گرفته‌اند، اما کاهش قیمت معمولاً با سهم خود از معاوضه همراه است. این چیزی است که خود DJI کمی با آن معاشقه می کند، با برخی از سیستم های ابتدایی تر و سطح پایه.

اما Mavic مدت هاست که استاندارد طلایی از نظر مقرون به صرفه بودن و کیفیت ساخت بوده است. مطمئناً، همیشه مقرون به صرفه‌تر از بسیاری از سیستم‌های غیرمصرف‌کننده بوده است، اما شما باید راه زیادی را طی کنید تا آن را به عنوان «ارزان» قرار دهید. در این دوران کمبود قطعات، تورم، و فقط بادهای معکوس اقتصادی، DJI Mavic 3 Classic را به عنوان مقرون به صرفه ترین پهپاد خود تا به امروز معرفی می کند.

این سیستم که صبح امروز در رویدادی اعلام شد، 1469 دلار قیمت دارد. این فقط برای پهپاد است. مثل همیشه، این شرکت دارای انواع بسته های الحاقی با باتری های اضافه شده، کیف های حمل و سایر لوازم جانبی است که می توانید انتخاب کنید (یا نه) و به سرعت به قیمت اضافه کنید. این سیستم حول همان دوربین 4/3 CMOS 20 مگاپیکسلی Hasselblad مانند Mavic 3 استاندارد ساخته شده است و حداکثر زمان پرواز آن سیستم پایه 46 دقیقه است.

قیمت جدیدترین پهپاد Mavic DJI از 1469 دلار • TechCrunch

اعتبار تصویر: DJI

کلاسیک بخشی از یک روند رو به رشد در لوازم الکترونیکی مصرفی است که شرکت‌ها را در کاهش برخی ویژگی‌ها برای تکرار قیمت پایین‌تر از یک دستگاه پرچمدار می‌بیند. این شرکت با حذف لنز تله‌فوتو، به طور موثر قیمت محصول را حدود 400 دلار کاهش می‌دهد، اما در غیر این صورت یک تن را فدا نمی‌کند تا بتواند مشتریان جدیدی را که فقط کمی از قیمت آن معطل شده‌اند، جذب کند.

البته این یک برش کاملاً بی اهمیت نیست. تصویر برای مدت طولانی در هسته اصلی خط قرار داشته است. اما اگر یک دوربین (بسیار خوب) برای نیازهای شما کافی است، کلاسیک باید فرود را کمی نرم کند. این پهپاد از امروز در دسترس است.