منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فیس بوک تنظیمات پروفایل حرفه ای را به همه سازندگان در سطح جهانی گسترش می دهد • TechCrunch

فیس بوک تنظیمات پروفایل حرفه ای را به همه سازندگان در سطح جهانی گسترش می دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فیس بوک تنظیمات پروفایل حرفه ای را به همه سازندگان در سطح جهانی گسترش می دهد • TechCrunch

فیس بوک تنظیمات پروفایل حرفه ای را به همه سازندگان در سطح جهانی گسترش می دهد • TechCrunch

متا از گسترش جهانی تنظیمات پروفایل پرو فیسبوک خود برای همه سازندگان خبر داده است. حالت حرفه ای برای استفاده سازندگانی طراحی شده است که می خواهند از دنبال کنندگان خود در شبکه اجتماعی کسب درآمد کنند. فیس بوک آزمایش حالت Pro را با سازندگان منتخب در دسامبر 2021 آغاز کرد و اکنون آن را در پلتفرم خود به همه ارائه می دهد.

حالت Pro تا حدودی شبیه به Pages است که به سازندگان یک نمایه مجزا می دهد تا حضور خود را در شبکه اجتماعی ایجاد کنند. فیس‌بوک در یک پست وبلاگی اعلام کرد که حالت حرفه‌ای را راهی برای ایجاد یک فالوور عمومی، کسب درآمد از برنامه‌های مختلف کسب درآمد و ارتباط با مخاطبان خود به روش‌های معنادارتر می‌بیند.

تنظیم نمایه به سازندگان امکان دسترسی به ویژگی‌های کسب درآمد و ابزارهای تجزیه و تحلیل، مانند برنامه جایزه فیسبوک Reels Play را می‌دهد، که به شما امکان می‌دهد برای حلقه‌هایی که به اشتراک می‌گذارید، درآمد کسب کنید. حالت حرفه‌ای همچنین به سازندگان واجد شرایط دسترسی به ستاره‌ها را می‌دهد و به شما امکان می‌دهد مستقیماً از دنبال‌کنندگان حلقه، زنده و ویدیوی درخواستی کسب درآمد کنید.

تبلیغات درون جریانی نیز برای سازندگان حالت حرفه‌ای واجد شرایط راه‌اندازی می‌شود و به آنها این فرصت را می‌دهد که با اجرای تبلیغات قبل، در حین یا بعد از ویدیوهای درخواستی طولانی‌تر در فیسبوک، درآمد کسب کنند. این شرکت همچنین در حال آزمایش تبلیغات فیس بوک Reels در حالت حرفه ای با گروه منتخبی از سازندگان در سراسر جهان است. این شرکت می‌گوید که قالب تبلیغات با قرار دادن تبلیغات روی قرقره‌ها یا بین حلقه‌ها در حلقه‌ها ادغام می‌شود.

سازندگان در حالت Pro همچنین به اشتراک‌ها دسترسی پیدا می‌کنند که به سازندگان امکان می‌دهد محتوای مختص مشترکین را در شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند. اشتراک ها هنوز به طور کامل راه اندازی نشده اند و هنوز در مرحله آزمایش هستند.

این شرکت در پست وبلاگ خود گفت: “حالت حرفه ای به شما امکان می دهد مخاطبان جهانی از دنبال کنندگان ایجاد کنید و در عین حال با دوستان و خانواده خود از پروفایل شخصی فیس بوک خود در ارتباط باشید.” «تا زمانی که محتوای عمومی را پست می‌کنید، به ویژگی‌هایی دسترسی خواهید داشت که به شما کمک می‌کنند تا دنبال‌کنندگان جدیدی به دست آورید و آنها را جذب کنید—که قبلاً فقط در صفحات موجود بود».

این گسترش در زمانی اتفاق می‌افتد که متا در حال سرمایه‌گذاری بر روی پایگاه کاربران سازنده خود است، زیرا پتانسیل جریان درآمد جدیدی را که از چیزهایی مانند اشتراک‌های سازندگان به دست می‌آید، می‌بیند. همانطور که متا به ساخت فراجهان ادامه می دهد، به حمایت سازندگان نیاز خواهد داشت، بنابراین جای تعجب نیست که به دنبال گسترش پیشنهادات سازنده خود باشد.