منو سایت

فناوری چتر خود را فراموش کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فناوری چتر خود را فراموش کرد • TechCrunch

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی دقیق به اخبار و روندهای استارتاپی این هفته از گزارشگر ارشد و مجری مشترک Equity ناتاشا ماسکریناس. برای دریافت این در صندوق پستی خود، در اینجا مشترک شوید.

به نظر می رسد فناوری چتر خود را فراموش کرده است. به عنوان مثال، او به یاد آورد که بطری آب خود را بسته بندی کند، کفش مناسب بپوشد، و لایه لایه بپوشد، اما زمانی که زمان آن فرا رسید که به طور رسمی به بیرون برود – و مثلاً با سال آینده روبرو شود – متوجه شد که یک هودی ضد آب کافی نیست. نیاز به چتر صنعتی دارد.

شما می دانید منظورم چیست؟

این چیزی است که من در اطراف می رقصم یا می نویسم. فضای اقتصاد کلان در سال گذشته نسبتاً بی ثبات بوده است. و ما هستیم هنوز با مشاهده واکنش کارآفرینان به بازار به گونه ای که به طور تصادفی درب آنها را زده است، آنها را به زمین زده و اقدام به سرقت تمام دارایی های آنها می کنند. من نمی گویم که بنیانگذاران و سرمایه گذاران باید کاملاً پیش بینی کرده باشند که سه ماهه اول سال جاری چگونه باید باشد. من فقط نمی دانم تا چه زمانی ما “اقتصاد” را به عنوان یک کاتالیزور برای تصمیم گیری های سخت دریافت خواهیم کرد.

در نهایت چه چیزی باعث کناره گیری یک مدیر عامل می شود؟ در نهایت چه چیزی باعث می شود که یک شرکت دور سوم اخراج خود را برگزار کند؟ آیا این اقتصاد است، یا این یک تصمیم منحصر به فرد انسانی است که تنها چند ماه پس از اینکه به شما گفته شد به هر قیمتی رشد کنید، اتخاذ می شود؟ وقتی در مورد هاب ها و اخراج ها صحبت می کنیم، به نظر من مهم است که در مورد واقعیت های تغییر صحبت کنیم تا بتوانیم با شرایط عادی جدید مقابله کنیم. انتزاعاتی مانند اقتصاد اکنون که بیش از چند ماه از خاکستری شدن بازارها می گذرد، از بین می روند.

حدس می‌زنم چیزی که می‌خواهم بگویم این است که احتمالاً می‌توانید در هنگام طوفان رعد و برق خانه خود را ترک کنید و فقط کمی مرطوب به خواربارفروشی برسید. اگر زیر بارون چترت را فراموش کردی، خوب، حالا خیس شده ای و هیچ کس آنقدر به تو احساس بدی نمی کند. آنها را فراموش نکنید، و بهتر از آن، آنها را با افتخار ورزش کنید.

آیا می توانید حدس بزنید که در ساحل شرقی باران می بارد؟ من را دنبال کنید توییتر یا اینستاگرام برای دیگر استعاره ها و افکار فرعی. در ادامه این خبرنامه، در مورد یک صندوق سرمایه گذاری جدید صحبت خواهیم کرد که از صحبت در مورد امتیاز یا صداقت نمی ترسد.

G از G

من با سوفیا آموروسو، بنیانگذار Nasty Gal and Girlboss، در مورد صندوق سرمایه گذاری جدید او برای بنیانگذاران، Trust Fund صحبت کردم.

این شرکت با هدف 5 میلیون دلار راه اندازی شد و اندازه چکی بین 50000 تا 150000 دلار را هدف قرار داد. سرمایه گذاران قابل توجه شامل چندین شرکای a16z مانند مارک آندرسن، اندرو چن و کریس دیکسون، و همچنین کارآفرین ایو ویلیامز، نماد پاریس هیلتون و سرمایه گذاران پشتیبان رایان هوور و سارا کونست از کلئو کپیتال هستند.

در اینجا به این دلیل است که این مهم است: این تجربه پرمخاطب و پرنوسان او در کانون توجهات دره سیلیکون بود که در نهایت به آموروسو تجربه عملیاتی لازم برای راه اندازی شرکت سرمایه گذاری خود را داد. اگرچه او 5 میلیون دلار به سرمایه‌گذاران معتبر خارج از شبکه‌اش اهدا می‌کند، اما از دیدگاه پرتفوی‌سازی گفت: او لزوماً به دنبال «الماس‌های خام» یا یک سهمیه تنوع خاص نیست.

من قصد دارم روی مردان و زنان و همه چیز در این بین سرمایه گذاری کنم. و اگر هیچ چیز دیگری نیست، مثلاً چرا روی امتیاز سرمایه گذاری نکنید و دم یک شخص را سوار نکنید؟» آموروسو گفت. به عنوان یک زن، چرا نمی‌خواهم روی مزیتی که یک مرد دارد، سرمایه‌گذاری کنم، مثلاً با خیال راحت آن را پست کنید – این درست است.

سوفیا آموروسو، شریک موسس صندوق اعتماد.

اعتبار تصویر: امیلی مالان

گاز

Discord یک برنامه رسانه اجتماعی مبتنی بر تعارف برای نوجوانان Gas را خریداری کرده است. آماندا سیلبرلینگ گزارش می دهد:

در گاز، کاربران در مدرسه خود ثبت نام می کنند، دوستان خود را اضافه می کنند و به نظرسنجی در مورد همکلاسی های خود پاسخ می دهند. اما سؤالات نظرسنجی برای ایجاد اعتماد مصرف کننده است نه تضعیف آن. ممکن است از نوجوانان خواسته شود انتخاب کنند که کدام یک از چهار دوست بهترین دی جی است یا بهترین لبخند را دارد. سپس فردی که انتخاب می‌شود پیامی ناشناس دریافت می‌کند که حاوی تعریف و تمجید او توسط یک «پسر کلاس دهم» یا «دختر کلاس یازدهم» مبهم است.

در اینجا دلیل مهم است: زمانی که کلاب هاوس برای اولین بار به شهرت رسید، سرمایه گذاران و بنیانگذاران از فرصت نوآوری در فضای اجتماعی مصرف کننده سرشار از انرژی بودند. از آن زمان، Clubhouse سهم خود را از دست داده است – به قسمت Equity من با مدیر عامل اینجا گوش دهید – اما توییتر نیز همینطور. فکر می‌کنم انتشار زودهنگام Gas و انبوهی از برنامه‌های مشابه در حال حاضر ممکن است خوش‌بینی را به گفتگو اضافه کند.

فناوری چتر خود را فراموش کرد • TechCrunch

اعتبار تصویر: Bryce Durbin/TechCrunch

ردیابی

من Clearco را که قبلاً Clearbanc نامیده می شد، برای سال ها پوشش داده ام. مانند بسیاری دیگر، فین تک مستقر در تورنتو 12 ماه گذشته را سپری کرده است. اما این هفته با کناره گیری میشل رومانوف، یکی از بنیانگذاران، از سمت مدیرعاملی تک شاخ فناوری، پایان یک دوره را رقم زد.

در اینجا دلیل مهم است: Clearco در طول این همه گیری دچار چند دوره اخراج شد، از جمله اخراج هایی که 25 درصد از نیروی کار را تحت تأثیر قرار داد. همچنین در سال 2022، فین‌تک مستقر در تورنتو شاهد بود که یکی دیگر از بنیانگذاران آن، اندرو دسوزا، از سمت خود به عنوان مدیرعامل کنار رفت و رومانوف جایگزین او شد. هر دو بنیانگذار اکنون سمت های رئیس اجرایی را بر عهده خواهند گرفت.

ما هرگز دروغ نمی گوییم، ما مانند هر شرکت دیگری برای تبدیل شدن به یک تجارت سودآور تحت فشار هستیم. و بنابراین ما فقط به تصمیم گیری های سخت ادامه دادیم … و همچنان از منحنی جلوتر هستیم.

دوشاخه و کابل برق قرمز که نموداری را روی پس‌زمینه آبی تشکیل می‌دهند.  قیمت گذاری مبتنی بر استفاده

اعتبار تصویر: عکاسی خاویر زایاس (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

و غیره.

در TechCrunch دیده می شود

ماسک ممکن است میلیاردها دلار را در دعوای حقوقی به دلیل توئیت «تامین مالی» ضرر کند.

آخرین ویدیوی اطلس بوستون داینامیکس رباتی را نشان می دهد که می تواند بدود، بپرد و اکنون بگیرد و پرتاب کند.

مایکروسافت 10000 شغل را کاهش داده است که تقریباً 5 درصد از نیروی کار جهانی است

آینده کارآفرینی که در پشت اخراج قرار دارد چیست؟ FYI

در TechCrunch+ دیده می شود

Pitch Deck Teardown: Pitch Deck 1 میلیون دلاری Scrintal

سوفی عزیز: چند گزینه سریع برای استخدام شخصی در دوره مهلت منقضی چیست؟

یک شرکت بسازید نه یک کارکرد

7 پیش بینی فناوری فضایی برای سال 2023

با آن، من برای لذت بردن از یک آخر هفته در فیلادلفیا با دوستان جدید و قدیمی هستم. کس دیگری از تور ساحل شرقی من خسته شده است؟ نه؟ فقط من؟ من به زودی به سانفرانسیسکو و صندوق های ورودی شما برمی گردم.

برحذر بودن،

n