منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فقط 72 ساعت باقی مانده است تا صدها جلسه در TC صرفه جویی کنید: مجوزهای رمزنگاری • TechCrunch

فقط 72 ساعت باقی مانده است تا صدها جلسه در TC صرفه جویی کنید: مجوزهای رمزنگاری • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فقط 72 ساعت باقی مانده است تا صدها جلسه در TC صرفه جویی کنید: مجوزهای رمزنگاری • TechCrunch

فقط 72 ساعت باقی مانده است تا صدها جلسه در TC صرفه جویی کنید: مجوزهای رمزنگاری • TechCrunch

شما بیش از یک ماه فرصت دارید تا Miami برای TC Sessions: Crypto در 17 نوامبر گرم شود، اما فقط سه روز تا آغاز راه اندازی ویژه ما و رفتن به OpenSea فرصت دارید – هه، این یک جناس NFT است.

یک دقیقه دیگر را تلف نکنید. از قبل پاس خود را بخرید – اعم از پذیرش عمومی یا دانشجویی قرارداد در 12 اکتبر در ساعت 11:59 شب منقضی می شود (PDT)و شما به ترتیب 250 یا 400 دلار پس انداز خواهید کرد.

اکنون که ثبت نام کرده اید، برای استخراج فرصت ها در بلاک چین، ارزهای دیجیتال، DeFi، NFT و اکوسیستم web3 آماده شوید.

از غول های صنعت مانند Changpeng “CZ” Zhao از Binance، Amy Wu از FTX Ventures، Devin Finzer از OpenSea و بسیاری دیگر خواهید شنید.

در اینجا خلاصه‌ای از برخی از موضوعات داغ روز آورده شده است – حتماً دستور کار را بررسی کنید تا مهم‌ترین چیزها را در گوشه‌ای از ارزهای دیجیتال از دست ندهید.

Building for Normies: پرطرفدارترین برنامه‌های غیرمتمرکز معمولاً برای سفته‌بازان ارزهای دیجیتال یا فعال‌کننده‌های مالی غیرمتمرکز ساخته می‌شوند، اما نسل جدیدی از محصولات با در نظر گرفتن کاربر عادی اینترنت در حال ایجاد است. به ما بپیوندید تا با هم چت کنیم الکس ادلمن (لولی) دوین لوتان (واقعیت های دیوانه) و براندون میلمن (فانتوم) – سازندگان برخی از هیجان‌انگیزترین برنامه‌های کاربردی مصرف‌کننده در وب 3 – و در حال بانکداری از فرصت‌ها برای مخاطبان انبوه و چالش‌های ایجاد یک کسب‌وکار ارز دیجیتال مصرف‌کننده در بازار نزولی هستند.

TechCrunch Crypto Pitch-off: باهوش ترین کارآفرینان این صنعت در مقابل تماشاگران زنده و هیئتی از کارشناسان صنعت – از جمله Gradient Ventures روی صحنه خواهند رفت. ون-ون لام – ارائه فناوری های انقلابی

آیا مقررات رمزنگاری انجام شده است؟: از آنجایی که بازارهای کریپتو همچنان به پذیرش جریان اصلی خود ادامه می دهند، رگولاتورها در سراسر جهان صنعت نوپا را با تمرکز لیزری زیر نظر دارند. اما کدام شرکت‌ها، پروتکل‌ها و پروژه‌های رمزنگاری با چارچوب قانونی فعلی مطابقت خواهند داشت؟ و وقتی سازمان‌های دولتی شروع به ارائه دستورالعمل‌های جدید کنند، صنعت کریپتو چگونه واکنش نشان خواهد داد؟ با هم صحبت می کنیم کاترین داولینگ – مشاور عمومی و CCO در Bitwise Asset Management – و در مورد معنای مقررات برای صنعت در سال 2022 تحقیق کنید.

به علاوه، فرصت خود را برای ملاقات و تعامل با بیش از ده ها استارت آپ آینده که در نمایشگاه به نمایش می گذارند، از دست ندهید. گفتگوی معمولی امروز می تواند به معامله بزرگ بعدی فردا منجر شود.

TC Sessions: Crypto در 17 نوامبر در میامی اتفاق می افتد، اما جزر و مد و آب و هوا منتظر هیچ کس نیستند. قبل از پایان ویژه راه اندازی، سوار شوید و پاس خود را خریداری کنید 12 اکتبر ساعت 11:59 ب.ظ (PDT).

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TC Sessions: Crypto است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.