منو سایت

فضا در لس آنجلس • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فضا در لس آنجلس • TechCrunch

جلسات TechCrunch: فضا بازگشته است!

این سومین رویداد فضایی اختصاصی ما در 6 دسامبر برگزار می شود. این یک رویداد زنده حضوری است که تأثیرگذارترین افراد در صنعت فضایی، عمومی، خصوصی و دفاعی را در آن حضور می‌یابد.

سال 2022 سالی بود که در آن صنعت فضای تجاری شاهد تغییرات زیادی بود، از جمله ادغام قابل توجه، و همچنین ورود تازه وارد به مقوله پرتاب خصوصی مداری و تمرکز مجدد بر مشارکت عمومی-خصوصی در قلمرو دفاع ملی. این سال از برخی جهات، از جمله برای Rocket Lab، که اولین سایت پرتاب خود را در خاک ایالات متحده افتتاح کرد – و در برخی دیگر، از جمله در مخارج ریسک این بخش، کاهش یافته است. ما همچنین شاهد تغییرات شگرفی در روابط بین‌الملل بوده‌ایم که حتی همکاری دیرینه ما با روسیه را در زمینه علوم مداری تهدید می‌کند.

با توجه به اینکه شرایط اقتصاد کلان در آینده نزدیک و نزدیک بدتر می‌شود و تنش‌های بین‌المللی هیچ نشانه‌ای از کاهش لزوماً نشان نمی‌دهند، این سوال که چگونه این چالش‌های بزرگ بر نوآوری و سرمایه‌گذاری در بخش فضای خصوصی تأثیر می‌گذارند، بسیار مهم است. ما قصد داریم نحوه عملکرد استارت‌آپ‌ها، فرصت‌هایی را که در بازار می‌بینند و کجای صنعت دفاعی برای تقویت و تکمیل امنیت و ایمنی در زمین و فضا به آن‌ها نیاز دارد، بررسی کنیم.

ما خوشحالیم که میزبان پیتر بک، مدیرعامل و بنیانگذار Rocket Lab هستیم. فرانک کالولی، دستیار وزیر نیروی هوایی برای دستیابی به فضا؛ آملا ویلسون، مدیر عامل شرکت Nanoracks و بسیاری دیگر. علاوه بر آتش‌سوزی و بحث‌های پانل در صحنه اصلی، این رویداد همچنین شامل شبکه‌سازی، نمایشگاه‌های استارت‌آپ و فرصتی برای ارتباط با شرکت‌کنندگان از سراسر جهان خواهد بود.

در حال حاضر یک روز شلوغ است، اما ما سورپرایزهای بیشتری در انتظار خود داریم، بنابراین در هفته های آینده به وب سایت برای سخنرانان و جلسات عالی بیشتری که اضافه می کنیم، توجه داشته باشید.