منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • غرفه چت ویدیویی هولوگرافیک گوگل، Project Starline، راه خود را به دنیای واقعی پیدا می کند • TechCrunch

غرفه چت ویدیویی هولوگرافیک گوگل، Project Starline، راه خود را به دنیای واقعی پیدا می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
غرفه چت ویدیویی هولوگرافیک گوگل، Project Starline، راه خود را به دنیای واقعی پیدا می کند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

ما همچنان در مورد Disrupt هیجان‌زده‌تر می‌شویم، اما به نظر می‌رسد چیزهای دیگری در دنیا در جریان است. در واقع خیلی چیزهای دیگر؛ این یکی از روزهایی است که نگه داشتن این خبرنامه در طول قابل قبولی بسیار دشوار بود. در اینجا چیزی است که ما به آن رسیدیم. لذت بردن! – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

  • شما فقط هولوگرافیک: به کنار Metaverse، گوگل قصد دارد غرفه های تماس ویدیویی سه بعدی خود را در دنیای واقعی آزمایش کند، سارا نوشتن. این غرفه‌ها که Project Starline نامیده می‌شوند، از مجموعه‌ای از دوربین‌ها، حسگرها و تصویربرداری سه‌بعدی برای ایجاد یک تجربه تماس واقعی بدون آن هدست‌های مزاحم استفاده می‌کنند.
  • آیا می توانم یک اسکوپ داشته باشم؟: مانیش تاییدیه دریافت کرده است که شرکت صرافی غیرمتمرکز Uniswap Labs 165 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است تا ارزش شرکت را به 1.66 میلیارد دلار برساند. این دنباله‌ای از کار او در ماه گذشته است.
  • جیر جیر: کاترین افزایش 7.6 میلیون دلاری Redbird را اعلام کرد که سیستم عامل تجزیه و تحلیل را اکنون در حال افزایش است که می تواند به دسترسی بیشتر به داده ها برای کاربران غیر فنی ادامه دهد.

استارت آپ ها و VC ها

هر سیستم رباتیکی که ارزش نمکش را داشته باشد، پتانسیل تاثیرگذاری بر تغییرات را دارد، اما برخی از هیجان‌انگیزترین پیشرفت‌ها در رباتیک در حال حاضر در فضای اسکلت بیرونی اتفاق می‌افتد. برایان گزارش ها. تیمی از آزمایشگاه بیومکاترونیک استنفورد به تازگی نتایج یک مطالعه یک ساله را منتشر کرده است. گستره آزمایش در دنیای واقعی کفش ربات تاکنون به تردمیل محدود شده است. با این حال، محققان پشت آن در حال آماده سازی آن برای زندگی فراتر از درهای آزمایشگاه هستند.

یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر جدید در شهر وجود دارد – حداقل اگر در پاریس زندگی می کنید. رومین شوخی ها با رزونانس ملاقات کنید، یک صندوق جدید 150 میلیون دلاری با حمایت Otium Capital، که دفتر خانوادگی پیر ادوارد استرین است.

امروز بسیاری از اخبار عالی در سایت وجود دارد، اما در اینجا پنج مورد توجه ما را به خود جلب کرد:

6 نکته برای راه اندازی یک راه اندازی بلاک چین

باتری، زرد، AAA

اعتبار تصویر: کینگا کشمینسکا (در یک پنجره جدید باز می شود)

فاصله بین بنیانگذاران بلاک چین و رویاهایشان بسیار بیشتر از سقوط بازارهای عمومی، تورم ثبت شده و بی ثباتی جهانی است.

متأسفانه، ولفگانگ روکرل، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Istari Vision و Entity، توصیه می کند: «داشتن یک نقشه راه محکم، موارد استفاده در دنیای واقعی، و جعبه جنگ تنها بخش کوچکی از استراتژی بقای یک استارت آپ بلاک چین است.

اگرچه درست است که بسیاری از مهارت‌های مورد نیاز برای راه‌اندازی یک استارت‌آپ در مراحل اولیه برای شرکت‌های web3 اعمال می‌شود، او نوشت: «راه موفقیت در صنعت بلاک چین متفاوت است.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

دارندگان اپل کارت از گلدمن ساکس به عنوان دو تیم برای راه‌اندازی حساب پس‌انداز با بازدهی بالا حمایت خواهند کرد. سارا گزارش شده است. او نوشت که این یک “گام بزرگ” از سوی غول فناوری مصرف کننده و بانک سرمایه گذاری برای ارائه خدمات بانکداری سنتی به مشتریان است.

چیزامباب میخوای؟ من پنج تا برای شما دارم: