منو سایت

طلوع شاخک • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طلوع شاخک • TechCrunch

هشدار منصفانه، این است امروز یکی سریع از من خواهد بود. تقریباً سه ماه پس از آخرین باری که آن را گرفتم، دوباره آن را گرفتم. آنها می گویند “دفعه سوم جذابیت است” و حالا فهمیدم منظورشان درد قفسه سینه و سبکی سر بوده است. معلوم شد که آسان تر نمی شود. سوپ بفرست

با در نظر گرفتن این موضوع، Actuator این هفته را کمی بیشتر در مورد تمیز کردن چیزها در نظر بگیرید (آیا ما الان ربات هایی برای این کار نداریم؟). این بیشتر مجموعه‌ای از پیوندها به داستان‌های جالب هفته گذشته است، به همراه برخی از آنها که بدون شک هفته گذشته در جریان Disrupt از بین رفتند. اگر این اولین محرک شماست، متاسفم. من سعی می کنم هفته آینده این زمان مریض نباشم.

از نظر روند (اگر بتوان یک هفته خبری را هفته نامید)، من شاهد کاهشی در اخبار سرمایه‌گذاری روبو هستم، و تحقیقات دانشگاهی برای پر کردن این خلاء عجله دارند. بیش از هر چیز، دومی به احتمال زیاد تا حدی به دلیل بازگشت کامل سال تحصیلی است. البته نه اینکه محققان روباتیک تعطیلات تابستانی بگیرند.

قبل از چیزهای سرگرم کننده، اجازه دهید در مورد تاخیرهای احتمالی بحث کنیم. همانطور که سرمایه گذار کلی چن در پانل VC ما در Disrupt خاطرنشان کرد، “از طرفی که کمتر گلگون شده است، من فکر می کنم اخراج هنوز در راه است. در یک رکود اقتصادی، مشتریان تمایل کمتری به آزمایش خواهند داشت، بنابراین آنها به کاهش هزینه‌ها فکر می‌کنند و سپس اقتصاد بسیار مهم‌تر می‌شود.”

فهرست صنایع «مقاوم در برابر رکود» کوتاه است و رباتیک را شامل نمی‌شود، اگرچه خشک شدن صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر نسبتاً بر آن تأثیری نداشته است. ما اینجا یک شمشیر دولبه داریم. از یک سو، اتوماسیون می تواند به جلوگیری از برخی اثرات اقتصادی در شرکت ها در صورت اجرای صحیح کمک کند. از سوی دیگر، بسیاری از مواردی که در اینجا در مورد آنها صحبت می کنیم آنقدر طولانی است که به راحتی می توان دید سرمایه گذاران و دیگران تسلیم نگرانی های کوتاه مدت بسیار واقعی می شوند.

طلوع شاخک • TechCrunch

اعتبار تصویر: برکشایر گری

بدیهی است که هیچ یک از این موارد را نباید با قلم موی خیلی پهن رنگ کرد. در اینجا عوامل بسیار متفاوتی وجود دارد. برکشایر گری، که پس از قرارداد SPAC در سال 2021 متوقف شده است، نمونه ای از شرکتی است که اخیراً “به روز رسانی هایی انجام داده است.” به نوبه خود، این شرکت بیش از هر چیز دیگری این را یک اصلاح می نامد. BG حجم این “به روز رسانی ها” را تأیید نمی کند، اما آنها به TechCrunch گفتند:

ما در طول تماس سه ماهه دوم خود در مورد درآمد بحث کردیم که به عنوان یک شرکت به بلوغ رسیده ایم، عملیات تجاری را بهبود بخشیده ایم و دقیقاً می دانیم کجا باید تمرکز و سرمایه گذاری کنیم. در ماه آگوست، به‌روزرسانی‌هایی را برای تیم خود انجام دادیم که کوچک بودند، اما به ما کمک می‌کنند بر ادامه رشد کسب‌وکارمان تمرکز کنیم.

این خبر زمانی می رسد که شرکت یک “قرارداد خرید سهام” را با لینکلن پارک کپیتال امضا می کند، که به من گفته می شود به خاطر “انعطاف پذیری مالی اضافی” انجام شده است. بر اساس آخرین قسمت از این خبر:

بر اساس شرایط قرارداد، شرکت حق دارد، اما نه تعهد، تا 75 میلیون دلار از سهام عادی خود را به لینکلن پارک در یک دوره 36 ماهه، با رعایت محدودیت‌های خاص، بفروشد. هر سهام عادی که به لینکلن پارک فروخته می شود، با قیمت خریدی خواهد بود که با قیمت های رایج بازار در زمان هر فروش تعیین می شود، بدون محدودیت بالایی در قیمتی که لینکلن پارک ممکن است برای خرید سهام عادی بپردازد.

شرکت من می گوید:

این نوع معامله رایج است. تعهد ۷۵ میلیون دلاری لینکلن کپیتال به ما امکان می دهد به روشی ارزان و آسان به سرمایه دسترسی داشته باشیم که به ما انعطاف مالی بیشتری می دهد.

مطمئناً به نظر می رسد که بازار کلی رباتیک عملکردی قوی است. با این حال، با توجه به سطح فعلی اشباع بازار، می‌توانم بگویم که می‌توان انتظار داشت که این دسته در آینده قابل پیش‌بینی به تغییر خود ادامه دهد.

Argo AI Walmart Ford

اعتبار تصویر: عکس توسط Jared Wickerham/Argo AI

یکی دیگر از عناصری که در همه اینها قابل ذکر است تأثیر انسانی اتوماسیون است. اینجاست و به این زودی ها از بین نمی رود، اما ما می توانیم به عنوان یک جامعه ضربه را کم کنیم. البته فقط اگر واقعاً تصمیم بگیریم که این کار را انجام دهیم. یک مقاله رویترز به زمان‌بندی اقدام والمارت برای اخراج نزدیک به 1500 کارگر در مرکز اجرای آتلانتا، جورجیا، پس از خرید استارت‌آپ رباتیک Alert Innovation اشاره می‌کند.

در مورد این نهضت چنین گفته شد:

ما در حال بازسازی مرکز اجرای Fulton Parkway هستیم تا از تجارت رو به رشد خود WFS (خدمات تحقق Walmart) حمایت کنیم. به عنوان بخشی از تبدیل، زیرساخت، منابع عملیاتی، فرآیندها، نیازهای کارکنان و تجهیزات تسهیلات برای رفع نیازهای ساختمان تنظیم می شود.

من واقعاً باید با خبرهای بد رهبری را متوقف کنم، درست است؟ من مطمئن نیستم که فریب دادن یک بچه برای خوردن کلم بروکلی‌اش الگوی خوبی برای راه‌اندازی یک خبرنامه موفق باشد. من این چیزها را در نهایت اصلاح خواهم کرد (و زمانی که احساس کنم کمی کمتر).

طلوع شاخک • TechCrunch

اعتبار تصویر: IHMC (استراک یک پوز، ووگ)

من در این صفحات به این نکته اشاره کرده ام که چرا هنوز 100% روی ربات های انسان نما فروخته نمی شوم (اگرچه از برخی استدلال های قانع کننده برای آنها آگاه هستم)، اما تماشای شرکت ها و آزمایشگاه های مختلف که رویکردهای متفاوتی نسبت به واقعیت دارند همیشه سرگرم کننده است. مشکلات پیرامون استفاده در دنیای واقعی. مؤسسه شناخت انسان و ماشین در پنساکولا، فلوریدا، اخیراً از سیستمی رونمایی کرده است که با Boardwalk Robotics (و کمک محرک‌های هوشمند یکپارچه Moog) به نام Nadia روی آن کار می‌کند.

این سیستم به افتخار ژیمناستیک Nadia Comaneci نامگذاری شده است و با بودجه اداره تحقیقات نیروی دریایی که پشت تعدادی از پروژه های جالب روباتیک است، توسعه یافته است. IHMC یادداشت می کند:

پروژه نادیا که دارای یک جدول زمانی سه ساله است، برای کار در محیط‌های داخلی طراحی شده است که در آن پله‌ها، نردبان‌ها و زباله‌ها به یک ربات نیاز دارند که دامنه حرکتی برابر با یک انسان داشته باشد، که می‌تواند به ویژه در اطفای حریق، واکنش در بلایا و بلایا مفید باشد. سناریوهای دیگری که می تواند برای انسان خطرناک باشد.

طلوع شاخک • TechCrunch

اعتبار تصویر: یاهاو آویگال، لارس برشاید، تمیم آسفور، تورستن کروگر، کن گلدبرگ

پیشرفت‌های جدید در ربات‌های تاشو لباس. سیستم SpeedFolding دو بازویی قادر به سرعت 30 تا 40 FPH (برابر شدن در ساعت) است. در مورد مطالعه، تیم می گوید:

مشارکت اصلی ما یک معماری جدید شبکه عصبی است که قادر به پیش‌بینی دو وضعیت متناظر برای پارامترسازی مجموعه متنوعی از اقدامات اولیه دو دستی است. این ربات پس از یادگیری از 4300 عمل حاشیه نویسی شده توسط انسان یا تحت نظارت خود، می تواند لباس ها را از یک پیکربندی اولیه دلخواه به طور متوسط ​​در کمتر از 120 ثانیه با نرخ موفقیت 93 درصد تا کند.

طلوع شاخک • TechCrunch

اعتبار تصویر: رابرت بینز

از محققان دانشگاه ییل، این “لاک پشت رباتی” خودسازگار (دوزیست، اما نه دوزیست، حدس می زنم) آمده است که می تواند از پاهای تاردار خود برای شنا یا راه رفتن در خشکی استفاده کند. این تیم ایده “مورفوژنز تطبیقی” را برای طراحی مجموعه ای از پاها که برای هر دو مناسب است، به لطف پیکربندی های مختلف بررسی کردند.

رابرت بینز، یکی از نویسندگان این مقاله می‌گوید: «حیوانات نمی‌توانند به‌طور بنیادی فیزیولوژی خود را برای تغییر روشی که در محیط اطراف خود حرکت می‌کنند تطبیق دهند». “اگر می توانستیم تکامل بر اساس تقاضا داشته باشیم چه؟”

طلوع شاخک • TechCrunch

اعتبار تصویر: آزمایشگاه میکرورباتیک هاروارد/Harvard SEA

در نهایت، هاروارد این گیره شاخک را فراهم می کند. این سیستم مفهوم بازوهای رباتیک نرم را به سطح بعدی بیومیمتیک می برد. این بار این سیستم از یکی از بدفهم ترین شکارچیان اقیانوس، چتر دریایی الهام گرفته شده است.

کیتلین بکر، نویسنده اول، می‌گوید: «با این تحقیق، می‌خواستیم نحوه تعامل خود با اشیاء را بازنگری کنیم. ما با بهره‌گیری از انطباق طبیعی رباتیک نرم و تقویت آن با ساختار سازگار، گیره‌ای را طراحی کرده‌ایم که از مجموع اجزای آن بیشتر است و یک استراتژی گیرایی که می‌تواند با طیف وسیعی از اشیاء پیچیده با حداقل برنامه‌ریزی و درک سازگار شود. “

اوه، من قصد دارم در اوایل نوامبر در بوستون باشم. در توییتر به من اطلاع دهید اگر نقش اصلی در یک استارتاپ یا پروژه تحقیقاتی عالی دارید. این از من این هفته است. اونطرف می بینمت.

طلوع شاخک • TechCrunch

اعتبار تصویر: Bryce Durbin/TechCrunch

اگر در اینجا مشترک شوید، یعنی.