منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ضایعات مواد غذایی، فاضلاب و صنعت متوقف شده باتری در بریتانیا • TechCrunch

ضایعات مواد غذایی، فاضلاب و صنعت متوقف شده باتری در بریتانیا • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ضایعات مواد غذایی، فاضلاب و صنعت متوقف شده باتری در بریتانیا • TechCrunch

ضایعات مواد غذایی، فاضلاب و صنعت متوقف شده باتری در بریتانیا • TechCrunch

خوش آمدید، خوانندگان فناوری آب و هوا! مانند هفته گذشته، ما دوباره طیف کاملی از ضایعات مواد غذایی را برای فاضلاب و موارد دیگر داریم. بیایید شیرجه بزنیم

غذا در سطل زباله های مواد غذایی آسیاب دور ریخته می شود.

اعتبار تصویر: صنایع آسیاب

پس از فروش Nest به گوگل به قیمت 3.2 میلیارد دلار، مت راجرز با افزایش سریع مقیاس بیگانه نیست. اما برخلاف دفعه قبل، راجرز علاقه ای به فروش به این سرعت ندارد. این 20 سال آینده زندگی من است. اینطور نیست که شرکت را در چهار یا پنج سال بسازید و به گوگل بفروشید. او به TechCrunch گفت: این یک سفر طولانی و بزرگ است.

هدف راجرز پایان دادن به اتلاف مواد غذایی است که 6 تا 8 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای را تشکیل می دهد و ابزار او برای انجام این کار سطل زباله ساده آشپزخانه است. سطل زباله صنایع آسیاب براق و تکنولوژیکی است، مواد غذایی را خشک می کند و آنقدر آسیاب می کند که مانند تفاله های قهوه خشک شده به نظر برسد. سپس، وقتی پر شد، به طور خودکار جعبه ای درخواست می کند تا ضایعات غذای خشک شده را به یکی از تأسیسات آسیاب پست کند، جایی که به خوراک مرغ تبدیل می شود. چطور به آنجا میرسی؟ این قسمت راجرز را بیش از همه شگفت زده کرد.


مقالات کامل TechCrunch+ فقط برای اعضا در دسترس است.
از کد تخفیف استفاده کنید TCP PLUS ROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ در اشتراک یک یا دو ساله.


گروه هوی متال Pantera در جریان Knotfest کلمبیا 2022 روی صحنه اجرا می کند.

اعتبار تصویر: گیلرمو لگاریا شوایتزر/گتی ایماژ

تاسیسات صنعتی از کارخانه های نیمه هادی تا کارخانه های خودروسازی از مقادیر شگفت انگیزی آب استفاده می کنند. آنچه از طرف دیگر بیرون می آید می تواند برای درمان چالش برانگیز باشد و حتی استفاده مجدد از آن دشوارتر است. به همین دلیل Membrion یک غشای سرامیکی ساخت که می تواند فلزات سنگین مانند سرب، آرسنیک و لیتیوم را فیلتر کند. ارزش این استارتاپ در دور سری B 7 میلیون دلار است که امیدوار است 3 میلیون دلار دیگر به ارمغان بیاورد.

مردی با جلیقه بریتیش ولت به محل ساخت و ساز نگاه می کند.

اعتبار تصویر: ولت بریتانیا (در یک پنجره جدید باز می شود)

بریتیش ولت همیشه یک شات بسیار طولانی بود، اما به نظر می‌رسد راه‌اندازی باتری کاملاً از نقطه‌نظر خارج شده است. این شرکت این هفته اعلام کرد که پس از پیشرفت اندکی در کارخانه 4.7 میلیارد دلاری خود، اعلام ورشکستگی کرده است.

سقوط این شرکت منعکس کننده اتفاقاتی است که در ایالات متحده، درست بیش از یک دهه پیش، زمانی که A123 Systems دچار مشکل شد و ورشکست شد، رخ داد. اما نسخه بریتانیایی داستان ممکن است پایان خوشی نداشته باشد. با A123، ایالات متحده زمان برای پوشش دادن داشت. از آنجایی که زنجیره‌های تامین باتری جهانی تنگ‌تر می‌شوند، صنعت باتری داخلی بریتانیا ممکن است هرگز به عقب نرسد.

ابزار MOXIE بر روی مریخ نورد Perseverance ناسا نصب می شود.

اعتبار تصویر: NASA/JPL-Caltech

برنامه‌های فضایی به توسعه فناوری‌های دوردست افتخار می‌کنند که در نهایت ارزش خود را اینجا روی زمین ثابت می‌کنند. آپولو به محاسبات منجنیق کمک کرد و شاتل فضایی برای علم اویونیک و مواد معجزه کرد. حالا نوبت استقامت است.

آزمایش MOXIE برای اثبات اینکه دی اکسید کربن می تواند در مریخ به اکسیژن تبدیل شود ساخته شد. کریس گریوز، که روی این ابزار کار می کرد، فکر می کرد که می تواند به مهار دی اکسید کربن زمین کمک کند، بنابراین او Noon Energy را راه اندازی کرد. باتری کربن-اکسیژن این شرکت وعده داده است که الکتریسیته را برای مدت طولانی با هزینه نسبتا کم ذخیره می کند. این استارت‌آپ در هفته جاری فروش ۲۸ میلیون دلاری سری A را اعلام کرد.

یک تکنسین HVAC یک پمپ حرارتی بزرگ مدرن نصب کرد

اعتبار تصویر: گتی ایماژ

پمپ های حرارتی و ارتقای انرژی خانه ها در نتیجه مشوق های موجود در قانون کاهش تورم مورد توجه زیادی قرار گرفته است. این باعث می شود زمان خوبی برای مهر و موم شدن باشد. این شرکت تخمین می‌زند که یک مقاوم‌سازی چقدر انرژی صرفه‌جویی می‌کند و هزینه‌های نصب اولیه را تبدیل می‌کند و بر اساس صرفه‌جویی از صاحبان خانه شارژ می‌کند.

برای شرکتی که به شدت به داده ها وابسته است، خرید InfiSense مستقر در ورمونت توسط Sealed منطقی است. هیچ یک از این دو شرکت شرایط معامله را فاش نکردند. برنامه‌های مهر و موم شده برای ارائه حسگرهای InfiSense، البته بدون نیاز به مشتریان، برای نظارت بر مصرف انرژی و کیفیت هوای داخل ساختمان.