منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شرکت لپ‌تاپ قابل تعمیر Framework از برنامه اصلاح‌شده • TechCrunch رونمایی کرد

شرکت لپ‌تاپ قابل تعمیر Framework از برنامه اصلاح‌شده • TechCrunch رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شرکت لپ‌تاپ قابل تعمیر Framework از برنامه اصلاح‌شده • TechCrunch رونمایی کرد

Framework در خط مقدم حرکت رو به رشد برای وسایل الکترونیکی قابل تعمیر تر است. برخی به انتخاب خود این کار را انجام داده اند، و برخی دیگر توسط حق اصلی برای اصلاح قوانین در سراسر جهان به این سمت سوق داده شده اند. Framework، مانند Fairphone، این را به یک اصل اصلی فناوری خود تبدیل می کند بدون اینکه طراحی نهایی را قربانی کند (بررسی Devin را در اینجا ببینید).

امروز، این شرکت گام دیگری را در فرآیند استفاده مجدد از زباله‌های مصرف‌کننده با افزودن یک برنامه اصلاح‌شده اعلام کرد که لپ‌تاپ‌ها و قطعات آن را با تخفیف دست دوم در دسترس قرار می‌دهد.

این برنامه امروز با افزونه هایی برای یک لپ تاپ DIY، سه پردازنده اینتل و یک بسته کارت توسعه راه اندازی می شود. همه اینها در حال حاضر برای مشتریان در ایالات متحده و کانادا در دسترس هستند. قسمت های اضافی در ادامه راه به لیست اضافه خواهد شد.

این شرکت خاطرنشان می کند:

لپ‌تاپ‌ها و ماژول‌های بازسازی‌شده معمولاً از تعداد کم بازگشتی که تحت ضمانت بازگشت 30 روزه دریافت می‌کنیم شروع می‌شوند. سپس در مرکز خدمات نیوجرسی ما یک فرآیند تست و تمیز کردن گسترده را طی می‌کنند، جایی که قطعاتی که با مشخصات ما مطابقت ندارند تعویض می‌شوند. ما همچنین مراکز خدماتی در اروپا و استرالیا داریم که قادر به بازسازی با همان سطح کیفیت هستند، اما آنقدر کم بازده دریافت کرده ایم که هنوز نتوانسته ایم موجودی بازسازی شده برای فروش بسازیم.

به گفته این شرکت، قطعات بازسازی شده با همان گارانتی خریداری شده جدید تحت پوشش قرار می گیرند.