منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شرکت خودروهای الکتریکی Arrival هشدار حذف از فهرست نزدک • TechCrunch دریافت می کند

شرکت خودروهای الکتریکی Arrival هشدار حذف از فهرست نزدک • TechCrunch دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شرکت خودروهای الکتریکی Arrival هشدار حذف از فهرست نزدک • TechCrunch دریافت می کند

شرکت خودروهای الکتریکی Arrival هشدار حذف از فهرست نزدک • TechCrunch دریافت می کند

شرکت خودروهای الکتریکی تجاری Arrival هشداری را از بازار سهام نزدک دریافت کرده است زیرا قیمت سهام آن بسیار پایین است. این شرکت روز پنجشنبه یک بیانیه مطبوعاتی منتشر کرد و گفت که اوایل هفته اطلاعیه دریافت کرده است مبنی بر اینکه از الزامات نزدک مبنی بر اینکه سهام عادی بیش از 1.00 دلار به ازای هر سهم برای 30 روز کاری متوالی قبل از تاریخ این اطلاعیه معامله می شود، مطابقت ندارد.

این خبر تنها چند هفته پس از آن منتشر شد که Arrival گفت که برای دومین بار در شش ماه گذشته ساختار تجاری خود را تغییر خواهد داد و تمرکز خود را از بازار بریتانیا به ایالات متحده تغییر خواهد داد، جایی که قرار بود اولین وانت های برقی خود را در آنجا تحویل دهند. انتظار می رود که مشاغل کاهش یابد، اگرچه Arrival هنوز جزئیات خاصی در مورد آن ارائه نکرده است. این شرکت گفت که قصد دارد برای گسترش خط نقدی خود که در پایان سه ماهه سوم 330 میلیون دلار بود، “سازمان را به اندازه مناسب و فعالیت های نقدی را کاهش دهد”.

ورود 180 روز یا تا 1 می 2023 برای برآورده کردن حداقل شرایط پیشنهادی تحت قوانین فهرست نزدک، مهلت دارد. این شرکت فقط باید قیمت پیشنهادی پایانی 1.00 دلار به ازای هر سهم یا بالاتر را برای حداقل 10 روز کاری متوالی حفظ کند تا از بازار خارج شود. اگر شرکت نتواند قیمت سهام خود را تا ماه مه افزایش دهد، در صورت انجام تقسیم معکوس سهام یا ادغام سهام که تعداد سهام موجود را به سهام کمتری با قیمت بالاتر تجمیع می کند، می تواند 180 روز مهلت اضافی دریافت کند.

سهام Arrival در ساعات معاملات روز پنجشنبه 0.69 دلار افزایش یافت. این شرکت EV در ماه مارس سال گذشته از طریق یک قرارداد خرید 660 میلیون دلاری با هدف ویژه با CIIG Merger به سهام عمومی رسید. Arrival معاملات خود را با قیمت 22 دلار آغاز کرد و بلافاصله کاهش آهسته به قیمت سهام فعلی خود را آغاز کرد.

این شرکت از زمان آغاز به کار مشکلات زیادی داشته است، از جمله تاخیر در تولید، شکایت علیه شرکت و اخراج گسترده.

در اوایل اکتبر، Arrival سرانجام اولین ون برقی خود را از خط تولید در کارخانه میکرو این شرکت در Bicester، انگلستان خارج کرد. هنوز مشخص نیست که آیا Arrival به تولید خودرو در Bicester ادامه خواهد داد یا خیر. این شرکت اعلام کرد که قصد دارد در سال آینده دومین کارخانه را در شارلوت، کارولینای شمالی افتتاح کند.

Arrival به TechCrunch گفت که در حال حاضر اظهار نظری نخواهد کرد، اما در تاریخ 8 نوامبر به‌روزرسانی تجاری خواهد داشت.