منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شرکت بازی سازی Kabam 7% از نیروی کار خود را کاهش می دهد تا بهتر با اهداف هماهنگ شود • TechCrunch

شرکت بازی سازی Kabam 7% از نیروی کار خود را کاهش می دهد تا بهتر با اهداف هماهنگ شود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شرکت بازی سازی Kabam 7% از نیروی کار خود را کاهش می دهد تا بهتر با اهداف هماهنگ شود • TechCrunch

شرکت بازی سازی Kabam 7% از نیروی کار خود را کاهش می دهد تا بهتر با اهداف هماهنگ شود • TechCrunch

TechCrunch از منابع دریافته است که شرکت Kabam، شرکت بازی‌سازی که بازی‌های موبایلی را با همکاری برندهای سرگرمی مانند دیزنی، مارول و یونیورسال توسعه می‌دهد، حدود 7 درصد (حدود 35 نفر) از نیروی کار خود را کاهش داده و از طریق ایمیل با شرکت تأیید کرده است.

یک فرد آشنا با توسعه گفت که شرکت مستقر در ونکوور اوایل این هفته کارکنان آسیب دیده را از این حرکت مطلع کرد.

زمانی که ما در Kabam اولویت های استراتژیک خود را مجددا ارزیابی کردیم، تصمیم گرفتیم ساختار منابع خود را مطابق با اهداف خود تنظیم کنیم. این بدان معناست که اگرچه در سال آینده به استخدام در زمینه های کلیدی ادامه خواهیم داد، اما متأسفانه در حال کاهش تقریباً 7 درصدی نیروی کار خود هستیم. برای کسانی که از آنها جدا می شویم، سپاسگزاریم [sic] یکی از سخنگویان Kabam در بیانیه ای که به TechCrunch ایمیل شده است، گفت: سهم آنها در موفقیت ما است و ما از آنها در این انتقال چالش برانگیز حمایت می کنیم.

این شرکت بیش از 500 کارمند دارد.

Kabam دارای یک کاتالوگ از بازی های موبایلی است که در مجموع صدها میلیون بار دانلود می شود، از جمله Marvel Contest of Champions، Disney Mirrorverse، Shop Titans، Transformers: Forged to Fight، Mini Guns، Fast & Furious 6: The Game، Fast & Furious: Legacy. و بلاسترون . این شرکت همچنین دارای استودیوها و دفاتری در مونترال، سانفرانسیسکو، شارلوت تاون، آستین و لس آنجلس – به همراه دفتر مرکزی آن در ونکوور است.

این شرکت بازی سازی که در سال 2006 تأسیس شد، تا سال 2016 به عنوان یک استارت آپ فعالیت می کرد تا اینکه توسط شرکت Netmarble Games کره جنوبی به قیمت 700 تا 800 میلیون دلار خریداری شد.

در مارس سال جاری، عملیات نتماربل در آمریکای شمالی با Kabam ادغام شد. هدف آن آوردن بسیاری از عناوین بازی Netmarble به بازارهای غربی بود.

Kabam یکی از شرکت‌های بسیاری در دنیای فناوری است که در طول این رکود اقتصادی نیروی کار خود را کاهش داده است. طی چند روز گذشته، تأثیر بحران مالی جاری تا حد زیادی از طریق اخراج گسترده کارکنان اعلام شده توسط توییتر و متا دیده شده است. شرکت هایی از جمله نتفلیکس، اسپاتیفای و تنسنت نیز برخی از کارکنان خود را رها کردند. به طور مشابه، استارت‌آپ‌های هندی مانند Unacademy، Byju’s و Ola نیز صدها و هزاران کارمند خود را کاهش داده‌اند تا بار مالی و سرمایه‌گذاری محدود را کاهش دهند.