منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سوپرنوا می‌خواهد انتقال عناصر طراحی را در بین پایگاه‌های کد آسان‌تر کند • TechCrunch

سوپرنوا می‌خواهد انتقال عناصر طراحی را در بین پایگاه‌های کد آسان‌تر کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سوپرنوا می‌خواهد انتقال عناصر طراحی را در بین پایگاه‌های کد آسان‌تر کند • TechCrunch

سوپرنوا می‌خواهد انتقال عناصر طراحی را در بین پایگاه‌های کد آسان‌تر کند • TechCrunch

از آنجایی که شرکت ها به طور فزاینده ای برای طراحی نرم افزار خود به ابزارهایی مانند Figma روی می آورند، انتقال عناصر طراحی مانند طرح های رنگی از ابزار طراحی به پایگاه کد شما می تواند فرآیندی زمان بر و دستی باشد.

Supernova یک استارت آپ در مراحل اولیه است که می خواهد با ایفای نقش به عنوان پلی بین تیم طراحی شما و تیم توسعه شما، کار را آسان تر کند و تغییر عناصر طراحی را به روشی خودکار آسان کند.

امروز، فارغ التحصیلان Y Combinator یک دور اولیه 4.8 میلیون دلاری را اعلام کردند.

ایده Supernova ناشی از عدم تطابق بین طراحان و توسعه دهندگان بود. من فکر می کنم یک بلوک ارتباطی بین آنها وجود دارد. همچنین، دنیای طراحی و توسعه کاملاً از یکدیگر جدا هستند، بنابراین هر کاری که می توانید انجام دهید تا به طراحان و توسعه دهندگان کمک کنید تا با هم بهتر کار کنند، در واقع راه طولانی را طی می کند، و این به ویژه در سازمان های بزرگتر صادق است.” ترچاک به TechCrunch گفت.

این نرم افزار به عنوان پلی از انواع مختلف عمل می کند و ابزارهای طراحی و مخازن مختلف شما را با ابزارهای کدنویسی شما به هم متصل می کند تا ارتباط بین همه این ابزارها را در مقیاس تسهیل کند. ترکاک توضیح داد، علاوه بر این، اگر گردش کار پیچیده‌ای دارید، می‌توانید برنامه‌ها یا اسکریپت‌های سفارشی را در بالای Supernova بسازید تا ابزارها را حتی بیشتر گسترش دهید.

او می‌گوید یک راه آسان برای درک نحوه کار این است که تصور کنید برندی مانند Spotify دارید و باید رنگ لوگوی خود را از سبز آشنا به رنگ جدید تغییر دهید. انجام چنین کاری ماه ها طول می کشد تا به صورت دستی انجام شود، اما با Supernova، شما فقط طرح رنگ خود را در ابزارهای طراحی خود تغییر می دهید و اسکریپت ها را اجرا می کنید، و در سراسر پایگاه کد آبشاری می شود و رنگ ها به طور خودکار تغییر می کند.

او گفت که می تواند با چندین ابزار طراحی کار کند و Supernova بدون در نظر گرفتن تغییرات به اعمال تغییرات ادامه خواهد داد.

او این شرکت را در سال 2018 در جمهوری چک راه‌اندازی کرد و اولین استارت‌آپ از آن کشور بود که در زمستان 2019 در Y Combinator پذیرفته شد. امروز Trechak این شرکت را از سانفرانسیسکو اداره می‌کند و این شرکت آخرین نسخه فعلی یک محصول را راه‌اندازی کرد. سال تیم مهندسی در جمهوری چک باقی می ماند.

آنها یک پایگاه کاربری با بیش از 1000 مشتری ایجاد کرده اند که ده ها نفر از آنها کاربران بزرگ سازمانی هستند. این شرکت در حال حاضر حدود 30 نفر را استخدام می کند و برنامه هایی برای افزایش با بودجه جدید وجود دارد.

همانطور که او شرکت را رشد می دهد، Trecak می گوید که تمرکز زیادی روی ایجاد یک پایگاه کارمند متنوع دارد و در حال حاضر کارمندانی دارد که نماینده هشت یا نه ملیت مختلف هستند. این چیزی است که تمرکز ما بسیار بر آن است. ما سعی می‌کنیم در این زمینه سخت کوش باشیم و زمانی که به بازار ایالات متحده می‌رویم، تلاش خواهیم کرد حتی بیشتر این کار را انجام دهیم.»

تامین مالی امروز توسط Wing Venture Capital با مشارکت EQT Ventures و Kaya VC همراه با چندین فرشته برجسته صنعت هدایت شد.