منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرمایه گذاری مخاطره آمیز به زودی پر از ارواح خواهد شد • TechCrunch

سرمایه گذاری مخاطره آمیز به زودی پر از ارواح خواهد شد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرمایه گذاری مخاطره آمیز به زودی پر از ارواح خواهد شد • TechCrunch

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی دقیق به اخبار و روندهای استارتاپی این هفته از گزارشگر ارشد و مجری مشترک Equity ناتاشا ماسکریناس. برای دریافت این در صندوق پستی خود، در اینجا مشترک شوید.

“پودر خشک بیشتر از همیشه وجود دارد.”

هرگز زمان بهتری برای راه اندازی یک استارت آپ وجود نداشته است.»

“انضباط مقیاس جدید است.” (خوب، باشه، من آخرین مورد را درست کردم، اما شما آن را باور نکردید؟).

صنعت فناوری خلاصه‌نویسی را دوست دارد – و نگران نباشید، من هم از سهم خود لذت می‌برم – اما با ادامه روند رکود، فکر کردن به تغییرات ساختاری که ممکن است در چشم‌انداز سرمایه‌گذاری خطرپذیر در حال شکل‌گیری باشد، اهمیت فزاینده‌ای پیدا می‌کند. شرکت های مخاطره آمیز، بر خلاف یونیکورن ها، اغلب صدها کارمند برای اخراج ندارند. در عوض، شرکت‌های ریسک‌پذیر هزینه‌ها را به روش‌های آرام‌تر کاهش می‌دهند.

در TechCrunch Disrupt هفته گذشته، General Catalyst نیکو بوناتسوس گفت که شرکت‌های ریسک‌پذیر باید چرخه‌های انتخاب طبیعی را طی کنند و این امر «بقای بهترین‌ها» است.

بوناتسوس روی صحنه با آهنگ کواتو گفت: «برای هر کسی که این چیزها را پشت سر گذاشته است، کاری بسیار دردناک است. کارین مارونی. او در مورد اینکه چگونه صدها شرکت جدید سرمایه گذاری خطرپذیر تصمیم به ادغام با یکدیگر برای ایجاد یک امتیاز پایدارتر خواهند گرفت، گفت: برخی از آنها حرفه سرمایه گذاری خطرپذیر را ترک خواهند کرد و برخی دیگر شرکای ارشد خود را به دلیل بازنشستگی از دست خواهند داد و باید بدانند که آینده شرکت های آنها به نظر خواهد رسید.

ردیابی فعالیت پرسنل در یک زمین پرخطر چندین مثال ارائه می دهد. برای مثال، گری تان، یکی از بنیانگذاران Initialized Capital، شرکت را ترک می کند تا به عنوان رئیس به Y Combinator بپیوندد. خروج تان، شرکتی را که او تأسیس کرده بود، متزلزل می کند. او پس از کناره گیری یکی از بنیانگذاران دیگر شرکت، الکسیس اوهانیان از Reddit در سال 2020، قلعه را مهار کرد.

تیم دیگری که سهم خود را از تغییرات داخلی در طول همه گیری داشته است، Backstage Capital است. این شرکت چهار ماه پیش اکثر کارکنان خود را اخراج کرد که بر 9 نفر از تیم 12 نفره تأثیر گذاشت. این اخراج تقریباً سه ماه پس از آن رخ می دهد که Backstage Capital استراتژی سرمایه گذاری خود را محدود کرد و فقط در دورهای بعدی پرتفوی های موجود شرکت کرد. این کاهش نیروی کار بیشتر نشان می‌دهد که شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر در حال تلاش برای رشد است، هم در خارج به دلیل فقدان پودر خشک و هم در داخل.

مارونی، پزشک عمومی در کوتو، می‌گوید که کسب‌وکارها برای زنده ماندن باید «حق کسب کنند». مسیری وجود داشت که در آن سرمایه گذاری کردید و درآمد کسب کردید. مثل این است که نه، شما باید حق را به دست آورید، و قرار نیست همه این حق را کسب کنند… و من فکر می کنم این سالم است.”

من با اصطلاحی که در سرتاسر مقدمه می رقصیم پایان می دهم، که عبارت است از «تسلیم شدن آرام». روی ای. باهات، سرمایه گذار بتا بلومبرگ موضوعی را ارسال کرد که در آن توضیح می‌داد که چگونه سرمایه‌گذاران مخاطره‌آمیز باتجربه می‌توانند بی سر و صدا به «حالت آسان» بروند،” با نام مستعار، تبدیل شدن به یک بازیکن تیمی کم‌فعال و کم‌توان. شاید نام آن‌ها به شرکت کمک کند تا سرمایه‌های جدید را با شرکت‌های بلندمدت ببندد، و شاید تقویم آن‌ها نیازی به پر شدن با هزاران پیشنهاد نداشته باشد، فقط جلسات سالانه سرمایه‌گذاران.

اگر خروجی آرام را با چرخه‌های انتخاب طبیعی و دشواری ردیابی میزان فعال بودن یک سرمایه‌گذار خطرپذیر ترکیب کنیم، در نهایت با یک چشم‌انداز گیج‌کننده و تکه‌تکه مواجه می‌شویم. هیچ کس انگیزه ای برای گفتن ندارد که بگوید کار معمولی نیست، که چشم انداز افراط را ایجاد می کند.

مطمئناً، چرخه‌های شغلی طبیعی وجود دارد، اما تصور می‌کنم در دنیای دورافتاده‌ای که شریک یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر به معنای بسیاری از چیزها رقیق می‌شود، پیگیری اینکه چه کسی چه کاری و چند وقت یکبار انجام می‌دهد سخت‌تر می‌شود. امروزه سرمایه گذارانی وجود دارند که به دلیل جریان بسیار زیاد معاملات، ارواح می سازند و سرمایه گذارانی هستند که خود به ارواح تبدیل می شوند. در هکتار

فقط چیزی به خاطر داشته باشید. در ادامه این خبرنامه، در مورد Clubhouse، جدیدترین اخراج فنی، و اینکه چرا یک میلیارد دلار سرمایه نمی تواند فناوری AV را نجات دهد، صحبت خواهیم کرد.

اگر این خبرنامه را دوست دارید، به من لطف کنید؟ آن را برای یکی از دوستان خود فوروارد کنید، آن را در توییتر به اشتراک بگذارید و برای مطالب بیشتر وبلاگ شخصی من را دنبال کنید.

کلوپ هاوس و اپلیکیشن پرنده

یکی از مصاحبه های مورد علاقه من از TechCrunch Disrupt هفته گذشته با مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران کلاب هاوس پل دیویسون بود. ما در TC+ روی صحنه پریدیم تا در مورد رقابت و البته اینکه چه اتفاقی می‌افتد وقتی راه‌اندازی شرکت شما توسط تبلیغات تبلیغاتی و افراد مشهور تعریف می‌شود، صحبت کنیم.

در اینجا دلیل مهم است: دیویسون به رقابت خود، یعنی فضاهای توییتر، و اینکه چگونه کلاب هاوس تمایز آن را در دراز مدت می بیند، پرداخت. همانطور که در مقاله خواهید خواند، او نسبت به نسخه شخصی تر صداهای اجتماعی خوشبین است، فضایی که فکر می کند تنها توسط یک اپلیکیشن متعهد به رسانه به جای متعهد به طیف وسیعی از خدمات مختلف، برنده خواهد شد.

موج در حال تبدیل شدن به موج اخراج کارکنان در بخش فناوری است. نوعی از.

بر اساس layoffs.fyi ردیاب داده، بیش از 780 شرکت در سال جاری برخی از کارکنان خود را اخراج کرده اند. کاهش نیروی کار حداقل 92558 فرد شناخته شده را تحت تاثیر قرار داده است. با توجه به تأخیر در گزارش، رقم واقعی احتمالاً بیشتر است.

در اینجا دلیل مهم است: همان منبع داده حاکی از آن است که موج تا حدودی با سرعت اخراج کارکنان در بخش فناوری تغییر می کند. نزدیک به 70 درصد از افرادی که در سال جاری بیکار شده اند در ماه های می، ژوئن، ژوئیه و آگوست شغل خود را از دست داده اند.

از تابستان غم و اندوه، اخراج ها کاهش یافته است. سپتامبر نسبت به ماه اوت نصف تعداد اخراج‌ها را داشت و اخراج‌های جدید در ماه اکتبر کند شد، در حالی که تاثیر آن بر مردم کمی نسبت به اوت افزایش یافت. درباره چگونگی تغییر جزر و مد در آخرین اپ TechCrunch من بیشتر بخوانید.

هوش مصنوعی Argo می گوید خداحافظ

ویرایشگر حمل و نقل و یکی از مورد علاقه من، کرستن کوروستس، این هفته خبر مهمی را منتشر کرد: هوش مصنوعی Argo، با حمایت فورد و فولکس واگن، در حال تعطیل شدن است. این استارت آپ خودروهای خودران از زمان راه اندازی در سال 2017، 1 میلیارد دلار جمع آوری کرده است.

به همین دلیل است که از طریق Korosec مهم است: تجاری سازی فناوری AV همیشه یک بازی سرمایه بر بوده است، به این معنی که مانع ورود بیشتر شبیه یک دیوار است تا یک دست انداز ناهموار. در دو سال گذشته، بادها به سمت سیستم‌های کمک راننده و پولی‌سازی خودروهای سواری که امروزه وجود دارند، روی آورده است.

  • به هر حال، مشترک خبرنامه Korosec، ایستگاه، یک ارسال هفتگی در مورد همه چیز حمل و نقل شوید. آن نیز گنجانده شده است توییتر.
مرکز عملیات argo ai

اعتبار تصویر: هوش مصنوعی Argo

در TechCrunch دیده می شود

جغد Duolingo اکنون در بالای ریه های شما فریاد خواهد زد

متا دچار مشکل شده است

مشکل الون توییتر ممکن است به زودی به مشکل الون اپل تبدیل شود

Thoma Bravo، Sunstone Partners برای خرید UserTesting به مبلغ 1.3 میلیارد دلار و ترکیب آن با UserZoom

در TechCrunch+ دیده می شود

فروش UserTesting به سهام خصوصی خبر بدی برای تک شاخ ها است

وقتی در منطقه خلیج نیستید چگونه می توانید کمک مالی کنید

سوفی عزیز: چگونه استارت آپ های اولیه می توانند شانس خود را برای گرفتن H-1B افزایش دهند؟

Big Tech اولین چرخه سود در سه ماهه سوم را از دست داد

فقدان سرمایه خطرپذیر برای زنان نقص جامعه غربی است

در همان زمان، همان صفحه وب، هفته آینده؟

n

سرمایه گذاری مخاطره آمیز به زودی پر از ارواح خواهد شد • TechCrunch

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch