منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرمایه‌گذاران VC و بنیان‌گذاران استارت‌آپ امیدی را در موج قرمزی می‌بینند که نبود • TechCrunch

سرمایه‌گذاران VC و بنیان‌گذاران استارت‌آپ امیدی را در موج قرمزی می‌بینند که نبود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرمایه‌گذاران VC و بنیان‌گذاران استارت‌آپ امیدی را در موج قرمزی می‌بینند که نبود • TechCrunch

جانا میروویتز ترنر بزرگترین نگرانی در انتخابات میان دوره ای ایالات متحده این بود که بیش از نیمی از رأی دهندگان آمریکایی در برگه رأی خود یک انتخابات منفی داشتند.

او عصبی بود، همراه با کارشناسان و نظرسنجی‌هایی که انتظار داشتند موج قرمز، جنون محافظه‌کاران کنگره، مجلس‌های ایالتی و تالارهای شهر را فرا بگیرد. این اتفاق نیفتاد.

در عوض، بسیاری از نامزدهای مورد حمایت دونالد ترامپ نتوانستند رای دهندگان رای دهند. لوایح حامی سقط جنین، ضد برده داری و حمایت از ماری جوانا تصویب شد، در حالی که گروهی جوان و متنوع از سیاستمداران در سطوح فدرال، ایالتی و محلی انتخاب شدند. Red Scare قطع شد. حداقل فعلا.

ترنر، بنیانگذار Synastry Capital و یکی از بنیانگذاران ائتلاف VC برای Repro، به TechCrunch گفت: “به طور کلی، این نامزدها شکست خورده اند و به شکست خود ادامه خواهند داد.” علیرغم موانع عمدی برای جلوگیری از رای دادن سیاه‌پوستان، قهوه‌ای، جوان و جدید آمریکایی‌ها، این افراد در تعداد بی‌سابقه شرکت کردند، به این معنی که دولت ما بازتاب بهتری از شهروندان ما خواهد داشت.

در مجموع، دموکرات‌ها بهتر از حد انتظار عمل کردند و انتظار می‌رود که کنترل سنا را حفظ کنند، در حالی که جمهوری‌خواهان برای تصاحب مجلس نمایندگان موافق هستند. TechCrunch یک بررسی احساسات با سرمایه گذاران و بنیانگذاران انجام داد تا احساس آنها را در حالی که نتایج همچنان در حال نفوذ هستند، ارزیابی کند. بسیاری از پیشرفت های انجام شده راضی بودند، در حالی که برخی دیگر از مسائلی که به دنبال حل آن هستند، صحبت کردند، زیرا درخواست ها برای سرمایه گذاران مترقی برای شروع صحبت کردن افزایش می یابد.

دموکراسی برنده واقعی دیشب بود، چیزی که همه چیز در مورد آن است. جانا میروویتز ترنر، سرمایه گذار، Synastry Capital

طبیعتاً یک موضوعی که ذهن همه را به خود مشغول کرده سقط جنین بود.

رای دهندگان در بسیاری از ایالت ها مجبور شده اند در مورد پیشنهادات مربوط به سقط جنین رای دهند، زیرا لغو رو در مقابل وید، چنین تصمیماتی را به دست ایالت ها واگذار کرد. کمی قبل از انتخابات میان دوره ای، بیش از 100 شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر گرد هم آمدند تا سرمایه گذاری خطرپذیر را برای Repro ایجاد کنند، ائتلافی که سرمایه گذاران را گرد هم می آورد تا به سلامت باروری رأی دهند و بیشتر از قدرت اجتماعی-فرهنگی خود برای تغییر استفاده کنند.

نتایج رای گیری نشان می دهد که فریادهای VC برای Repro بخشی از یک فریاد بزرگتر برای حفاظت از استقلال تولید مثل بود. کنتاکی به اصلاح قانون اساسی ایالتی برای عدم حق سقط جنین رأی مخالف داد. ورمونت، میشیگان و کالیفرنیا رای دادند تا آزادی باروری به عنوان یک حق قانون اساسی شناخته شود. ترنر خاطرنشان کرد که کارشناسان و نظرسنجی ها میزان حمایت آمریکایی ها از سقط جنین را به شدت دست کم می گیرند. اما اگر آن موقع مشخص نبود، الان است.