منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX به دلیل ورشکستگی به عنوان فایل صرافی رمزارز کنار می‌رود • TechCrunch

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX به دلیل ورشکستگی به عنوان فایل صرافی رمزارز کنار می‌رود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX به دلیل ورشکستگی به عنوان فایل صرافی رمزارز کنار می‌رود • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

هاهاها پسر. همانطور که الکس می گوید: این هفته سال طولانی بود. فقط می‌دانید که زمانی که متا می‌تواند 13 درصد از کارکنان خود را اخراج کند، بسیار هیجان‌انگیز بوده است و حتی در بین 10 اتفاق دیوانه‌کننده‌ای که رخ داده است، قرار نمی‌گیرد.

جیمیل دیگر به شما اجازه نمی دهد از رابط قدیمی استفاده کنید، ای عاشق قدیمی. Salesforce یک دور اخراج کرد، وزارت دادگستری 3.36 میلیارد دلار ارز رمزپایه Silk Road را توقیف کرد، بایننس گفت که FTX را خریداری خواهد کرد، سپس از آن عقب نشینی کرد و باعث شد سکویا کل سرمایه گذاری خود را در FTX لغو کند. الیزابت هلمز، بنیانگذار ترانوس، هفته آینده سرنوشت خود را خواهد فهمید، در حالی که بنیانگذار پلوتن تجهیزات ورزشی را کنار گذاشته و اکنون فرش می فروشد. سپس دیواری از درام در توییتر به وجود آمد، از جمله هرج و مرج کامل با سیستم جدید “تأیید شده” توییتر پس از اخراج نیمی از کارکنان خود قبل از انجام اقدامات سریع برای استخدام مجدد برخی از آنها. اوه، و من همه ما اکنون #RatVerified 4lyf هستیم.

شاید هفته بعد به آرامی آرامش بیشتر برای شما این در مورد تلاش Haje برای غواصی برای یک هفته و احتمالاً اعتماد به زندگی اپل در این فرآیند خواهد بود. همانطور که او برای آن روز حرکت می کرد، شنیده می شد که زمزمه می کرد: “امیدوارم وقتی برگردم کمی اینترنت باقی بماند.”

یک نفس بکشید، در عوض همیشه می توانید از استرس هفته آینده منفجر شوید. – کریستین و حاجی.

3 تاپ برتر TechCrunch

  • فقط در آغاز، ما می ترسیم: اگر تمام درام های شرکت FTX را دنبال کرده اید، بدون شک از داستان بزرگ امروز مطلع هستید که بنیانگذار و مدیر عامل صرافی رمزنگاری، سم بنکمن-فرید، درخواست ورشکستگی فصل 11 کرده و همچنین از سمت خود استعفا داده است. موقعیت این امر پس از آن صورت می گیرد که SBF تصمیم گرفت از طریق روش های دیگر، مانند اتصال به Binance و سپس مقداری نقدینگی، شرکت را نجات دهد. آنقدر بود که ژاکلین امروز صبح در CNBC گفت که همه باید رمزنگاری خود را در کلیدهای خصوصی خود قرار دهند.
  • این همه رفت و برگشت به ما آسیب می زند: می ترسیم توسعه دهندگان توییتر بیشتر 84 ساعت هفته کاری خود را صرف روشن و خاموش کردن کلید “نشان رسمی” کرده اند تا ایده های همیشه در حال تغییر ایلان ماسک را راضی کنند. ناتاشا ال چیزهای بیشتری در مورد آنچه اتفاق می افتد وجود دارد.
  • سیب زمینی، سیب زمینی، بیایید همه را خاموش کنیم (و دوباره روشن کنیم): ایوان بهترین تیتر هفته را دارد – “آیا سعی کردی دوباره آن را خاموش و روشن کنی، ایلان؟” ما هنوز منتظر پاسخ هستیم.

استارت آپ ها و VC ها

پس از یکی از احمقانه‌ترین هفته‌های خبری که تا به حال دیده‌ایم، کل تیم خبری ما روی کاناپه‌های خود فرو ریختند، کمی شوکه شدند. می دانید، ما آنقدر خسته ایم که حتی یک مقدمه درست هم نمی نویسیم. در اینجا، برای خود یک فنجان چای درست کنید و روی آنها کلیک کنید. یا نکن. شما ارباب سرنوشت خود هستید.

Pitch Deck Teardown: عرشه شروع ۵۰۰ هزار دلاری Syneroid

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX به دلیل ورشکستگی به عنوان فایل صرافی رمزارز کنار می‌رود • TechCrunch

اعتبار تصویر: برچسب های هوشمند GPC (در یک پنجره جدید باز می شود)

سیستم‌های بازیابی وسایل نقلیه دزدیده شده برای دهه‌ها در دسترس بوده‌اند، اما حیوان خانگی گمشده دارای ریسک‌های عاطفی بالاتری است.

به گفته Syneroid، استارت آپی که برچسب های هوشمند تولید می کند، هر ساله 10 میلیون حیوان خانگی در ایالات متحده از بین می روند، اما “کمتر از 30٪ آنها را به خانه باز می گرداند.”

بنیانگذاران این شرکت پس از جمع آوری 500000 دلار، عرشه 12 اسلایدی خود را برای بررسی با TechCrunch به اشتراک گذاشتند. مطابق با هاه جان کمپس“هیچ اطلاعاتی ویرایش یا حذف نشده است.”

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

برایان از تاسیسات رباتیک BOS27 آمازون بازدید کرد و نه تنها ربات های زیبا را تماشا کرد، بلکه از برنامه های غول تحویل برای تسلط جهانی نیز مطلع شد. اگر تا به حال نمی توانید بگویید، این شامل رباتیک است و اینکه آمازون چگونه قصد دارد دنیای تحویل آخرین مایل را بهبود بخشد.

به سرگرمی بیشتری نیاز دارید؟ در اینجا پنج مورد دیگر وجود دارد: