منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • زحمت و دردسر و … خریدهای راه اندازی! • TechCrunch

زحمت و دردسر و … خریدهای راه اندازی! • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
زحمت و دردسر و ... خریدهای راه اندازی! • TechCrunch

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روند استارت آپ های این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، اینجا مشترک شوید

فکر می‌کنم شاید سه روز بعد از برشته کردن فصل نسبتاً خشک M&A ما طول کشید تا چرخه اخبار ثابت کند اشتباه می‌کنم. این هفته شاهد خرید ناور Poshmark شد، Duolingo اولین شرکت خود را خریداری کرد، Spotify شرکت فناوری کنترل محتوا Kinzen را خریداری کرد، و، اوه، توییتر به معامله با Musk نزدیک و نزدیکتر شد.

وقتی می بینیم که اکتساب های پرمخاطب در نزدیکی اتفاق می افتد، واکنش انسان این است که فکر کنیم یک روند در حال شکل گیری است. اوه، ترجیح می‌دهم سوال بپرسم: خرید Poshmark کمی تخفیف دارد، بنابراین این موضوع در مورد وضعیت استارت‌آپ‌ها در بازار و ارزش‌گذاری آنها به ما چه می‌گوید؟ Duolingo بالاخره در حال تبدیل شدن به یک شرکت دوستدار خرید است. این موضوع در مورد اولویت ها و تلاش های توسعه آنها به ما چه می گوید؟ خرید Spotify چگونه در اخراج‌ها و بسته شدن برخی از پادکست‌های اصلی نقشی دارد؟ ماسک پس از گفتن اینکه می‌خواهد توییتر را بخرد آماده می‌شود تا توییتر را بخرد، اما این یک خبر است، زیرا، صبر کنید، آیا کسی می‌داند که چه خبر است؟

بلومبرگ به من می گوید که من کاملاً اشتباه نمی کنم که فکر می کنم اوضاع کند شده است. ادغام ها و تملک ها در ایالات متحده طی پنج فصل گذشته کاهش یافته است. در همین گزارش آمده است که «در سه ماه گذشته حدود 212 میلیارد دلار معاملات اعلام شد که سبک‌ترین دوره سه ماهه دوم سال 2020 است.» در همین حال، فناوری نقطه درخشانی است. بر اساس داده های بلومبرگ، با وجود این واقعیت که معاملات در حال کاهش است، ارزش کل معاملات در بخش فناوری نسبت به سال گذشته 39 درصد افزایش یافته است. بزرگ‌ها مانند خرید 20 میلیارد دلاری ادوبی از Figma، وزن زیادی دارند.

من همیشه برای ارائه نکات ظریف اینجا هستم، به خصوص بعد از یک هفته پر حادثه. با ارسال توییت به من یا پاسخ دادن به این پست، نظر خود را به من اطلاع دهید. اگر خبرنامه هفته گذشته را از دست دادید، آن را در اینجا بخوانید: “به فصل شبح در استارت آپ ها خوش آمدید.”

در خبرنامه امروز، قصد دارم در مورد Liquid Death و تبلیغات کریپتو با شما صحبت کنم.

اگر این خبرنامه را دوست دارید، به من لطف کنید؟ آن را برای یک دوست ارسال کنید، آن را در توییتر به اشتراک بگذارید و من را تگ کنید تا از خواندن شما تشکر کنم!

پادکست فناوری مورد علاقه شما

در Equity این هفته، سه پادکست مورد علاقه شما در مورد اعداد و تفاوت های ظریف پشت سرفصل های برتر فناوری صحبت می کنند. منظورم این است که ما مغرضانه هستیم، اما چه کسی عاشق یک فرو رفتن عمیق هفتگی در اخبار برتر نیست؟ فراموش نکنید که ما سه پادکست در هفته داریم: Equity Monday بهتر است با یک فنجان قهوه و یک هفته آینده همراه شود. چهارشنبه سهام یک فرو رفتن عمیق در یک سوال یا فکر است. و Equity Friday نگاهی به اتفاقات این هفته است.

در اینجا دلیل مهم است: نکته برجسته پادکست این هفته برای من بحث ما در مورد ارزش 700 میلیون دلاری Liquid Death بود. این امر به ویژه زمانی جالب است که اخبار اخیر را در نظر بگیرید که Haus، یک جایگزین کم الکل برای مشروبات الکلی سنتی، به دلیل شکست دور بودجه برای فروش گذاشته شده است. گفتگوی کامل ما را در اینجا بشنوید، برای Liquid Death بیایید، اگر الکس قصد دارد نوزاد آینده اش را سابستاک کند، بمانید.

زحمت و دردسر و ... خریدهای راه اندازی! • TechCrunch

اعتبار تصویر: مرگ مایع

بچه خرس، تحملم کن؟

برای بررسی روند آینده، این را علامت گذاری کنید: شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر بیشتری را می بینیم که بخشی از منافع خود را به افرادی که معاملات موفق را به آنها ارجاع می دهند، واگذار می کنند. این هفته، مری آن به نحوه تقسیم سود یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر فرامرزی در بین 20 بنیانگذار LP خود می پردازد.

در اینجا دلیل مهم است: این روند برای اولین بار حدود یک سال پیش زمانی که بنیانگذار و مدیر عامل Gumroad Sahil Lavingia نوع جدیدی از برنامه های پیشاهنگی را اعلام کرد، به رادار من آمد. خوانندگان قدیمی هفته‌نامه استارت‌آپ‌ها این دیدگاه همیشه سبز را از آن زمان به یاد می‌آورند: بحث فلسفی در برابر شفافیت و اشاعه بیشتر در کارآفرینی دشوار است، اما دستیابی به این اهداف به گونه‌ای که در واقع به کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند کمک کند نیز دشوار است.

زحمت و دردسر و ... خریدهای راه اندازی! • TechCrunch

اعتبار تصویر: Say-Cheese/Getty Images

ردیابی

من در حال آزمایش یک بخش جدید در هفته‌نامه استارت‌آپ‌ها هستم، که در آن هر هفته یک داستان یا روند قدیمی را دنبال می‌کنیم تا ببینیم از اولین نگاهمان چه چیزی تغییر کرده است. این هفته کیم کارداشیان را دنبال می کنیم. چند هفته پیش، پس از اینکه کارداشیان شروع به کار شرکت سهامی خاص خود را اعلام کرد، در مورد کارداشیان و عوامل سرمایه گذاری صحبت کردیم.

در اینجا چه چیزی جدید است: او به اخبار بازگشته است، اما بدون تبریک توییتر. SEC کارداشیان را به دلیل تبلیغ بدون افشای رمزارزها 1.26 میلیون دلار جریمه کرد. اشتباه او؟ او باید اشاره می‌کرد که برای پست کردن توکن‌های EMAX EthereumMAX در استوری اینستا، 250000 دلار دستمزد دریافت کرده است.

آنیتا و دام به بهترین وجه می‌گویند، بنابراین من فقط این پیوند را برای افرادی که می‌خواهند به خواندن ادامه دهند، اینجا قرار می‌دهم: “بیایید از کیم کارداشیان برای شیلینگ کریپتو دفاع نکنیم.”

کیم کارداشیان

اعتبار تصویر: Spotify

چند یادداشت

کمتر از یک ماه با TechCrunch Disrupt فاصله داریم و من در حال حاضر احساساتی هستم. این یک مکالمه مهیج، مهیج، آگاهی و هفته ای خواهد بود که نباید از دست داد. در اینجا دستور کار کامل است و در اینجا می توانید بلیط های خود را تهیه کنید.

  • ابتدا از کد “STARTUPS” برای تخفیف ویژه در بلیط Disrupt استفاده کنید. کمتر از یک ماه فرصت داریم!
  • ما همچنین برای کسانی که تحت تأثیر این اخراج قرار گرفته اند، ویژه داریم. اگر فرصتی را از دست دادید، برای دریافت بلیط رایگان TechCrunch Disrupt به اینجا بروید.

تا زمانی که تو را دارم، بیایید کمی بیشتر صحبت کنیم. همانطور که می دانید، من میزبان Equity هستم که سه بار در هفته منتشر می شود و طولانی ترین پادکست TC است. ما همچنین چیزهای فوق‌العاده‌ای برای گوش دادن داریم، از جمله برنامه مبتنی بر رمزنگاری خود به نام واکنش زنجیره‌ای و برنامه متمرکز بر بنیان‌گذارمان به نام Found. پادکست TechCrunch نیز غیرقابل از دست دادن است، بنابراین مراقب تمام نمایش های خوب آنها باشید.

در TechCrunch دیده می شود

گوگل در مسیر برنامه یک میلیارد دلاری خود برای حمایت از اقتصاد دیجیتال آفریقا قرار دارد، اما راه زیادی در پیش دارد

آمازون برنامه ربات تحویل پیشاهنگ خود را کاهش می دهد

اگر agtech است، تغییر آب و هوا است: چگونه بحران استراتژی های سرمایه گذاران را شکل می دهد

مولدهای موسیقی هوش مصنوعی می تواند برای هنرمندان یک موهبت باشد، اما همچنین مشکل ساز است

در TechCrunch+ دیده می شود

بله، نه، بیشتر VC ها هنوز به مسیر شما برای سود اهمیتی نمی دهند

5 ملاحظات کلیدی IP برای استارتاپ های هوش مصنوعی

حتی در شرایطی که ESG با واکنش‌های فزاینده‌ای روبه‌رو می‌شود، این شرکت‌ها همه وارد عمل شده‌اند

Pitch Deck Teardown: Vori’s 10m $ Series A Deck

پلتفرم‌ها مراقب باشید: سیاست شما را از ضد انحصار نجات نمی‌دهد

در همان زمان، همان صفحه وب، هفته آینده؟

n