منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • راه اندازی زیرساخت Web3 Tenderly Infura, Alchemy را با ارائه نود جدید می پذیرد • TechCrunch

راه اندازی زیرساخت Web3 Tenderly Infura, Alchemy را با ارائه نود جدید می پذیرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
راه اندازی زیرساخت Web3 Tenderly Infura, Alchemy را با ارائه نود جدید می پذیرد • TechCrunch

راه اندازی زیرساخت Web3 Tenderly Infura, Alchemy را با ارائه نود جدید می پذیرد • TechCrunch

استارت‌آپ ابزارهای توسعه‌دهنده Web3 Tenderly با محصول جدیدی که امروز معرفی کرد به نام Web3 Gateway وارد بازی نود می‌شود. به گفته این شرکت، این محصول به توسعه دهندگان وب 3 کمک می کند تا داده های بلاک چین را بخوانند، انتقال دهند و تجزیه و تحلیل کنند.

این پیشنهاد بر اساس پشته نظارتی شرکت است که می گوید بیش از نه میلیارد تراکنش را در بیش از 20 شبکه بلاک چین نمایه می کند.

در حالی که بسیاری از شرکت‌های بلاک چین و کریپتو برای رشد در شرایط نامطلوب بازار تلاش می‌کنند، ارائه‌دهندگان زیرساخت مانند Tenderly نسبتاً در برابر بادهای مخالف مقاوم هستند، که توسط روند علاقه‌مند توسعه‌دهندگان به ساخت محصولات web3 پشتیبانی می‌شود.

پیشنهاد جدید نشانه‌ای از رقابت شدید بین ارائه‌دهندگان زیرساخت وب 3 است، زیرا استارت‌آپ را در رقابت مستقیم با ConsenSys، شرکتی که مالک ارائه‌دهنده محبوب node-as-a-service Infura، و Alchemy، یکی دیگر از ارائه‌دهنده‌های نود پرکاربرد است، قرار می‌دهد. در صنعت پیش از این، Tenderly با داشبورد و API های خود که به مهندسان کمک می کرد تا سلامت برنامه های غیرمتمرکز را توسعه دهند، آزمایش کنند و نظارت کنند، تنها بر فضای قراردادهای هوشمند متمرکز بود.

مدیر عامل Tenderly، «برخلاف سایر گره‌ها، Tenderly Web3 Gateway کاملاً با بقیه پلتفرم توسعه Tenderly ادغام شده است، سیلوهای توسعه، آزمایش و زیرساخت را از فرآیند ساخت dapp حذف می‌کند و به توسعه‌دهندگان قرارداد هوشمند کمک می‌کند در زمان و هزینه‌ها صرفه‌جویی کنند.» آندری بنچیچ در ایمیلی به TechCrunch گفت.

ارائه دهندگان Node اغلب با خدمات وب آمازون (AWS) برای شرکت های وب 3 مقایسه می شوند زیرا آنها یک لایه حیاتی از زیرساخت بلاک چین را ارائه می دهند. یکی از جنبه های پیشنهاد Tenderly که آن را از سایر ارائه دهندگان گره متمایز می کند، پلت فرم شبیه سازی تراکنش است که Bencic گفت که در حال حاضر 50 میلیون شبیه سازی در ماه برای برنامه های web3 مانند Instadapp، Yearn، Safe و Yield ارائه می دهد.

این استارت‌آپ مستقر در بلگراد، آخرین بار مبلغ 40 میلیون دلاری سری B را که در ماه مارس سال جاری اعلام شد، درست قبل از شروع کاهش قابل توجه قیمت ارزهای دیجیتال، جمع‌آوری کرد. این بودجه تنها چند ماه پس از دور سری A این استارت آپ صورت گرفت و در همان ماه با توسعه 200 میلیون دلاری سری C Alchemy اعلام شد که ارزش شرکت دوم را 10.2 میلیارد دلار اعلام کرد.

TechCrunch در ماه مارس گزارش داد که این شرکت می گوید پلتفرم آن توسط ده ها هزار توسعه دهنده از برنامه هایی مانند Uniswap، Yearn Finance و OpenSea استفاده می شود و با اکثریت ۱۰۰ پروژه برتر اتریوم کار می کند.

یاسمین رضوی، سرمایه‌گذار در حال رشد در Spark Capital که به رهبری سرمایه‌گذاری این شرکت در Tenderly کمک کرد، به TechCrunch گفت که پیشنهاد جدید این استارت‌آپ در نتیجه این است که توسعه‌دهندگان متوجه شده‌اند که نمی‌توانند برای اهداف خود به ارائه‌دهندگان نود موجود تکیه کنند و در عوض تصمیم به ایجاد آن می‌گیرند. خود توانایی

رضوی گفت: مسائلی که در مورد کیمیاگری و اینفورا می شنوید بیشتر در مورد ناتوانی آنها در مقیاس است.

به گفته رضوی، مشتریان گزارش می دهند که بر اساس آزمایشات بتا انجام شده توسط این شرکت، پیشنهاد Tenderly سه برابر بیشتر از Alchemy موثر است. اگرچه عملکرد آن هنوز در حوزه عمومی تأیید نشده است، واضح است که این پیشنهاد Tenderly را به ارائه‌دهنده خدمات کامل خدمات زیرساخت وب 3 و در نتیجه نیروی قدرتمندتر در زیربخش نزدیک‌تر می‌کند.

با این آخرین نسخه، ما به وعده‌های خود به توسعه‌دهندگان خود عمل می‌کنیم و از اولین مراحل نوشتن و اشکال‌زدایی قراردادهای هوشمند تا ارائه پشتیبانی زیرساختی کامل برای برنامه‌ها پس از رسیدن به شبکه اصلی، از آنها پشتیبانی می‌کنیم.» بنچیچ گفت.