منو سایت

راهنمای هدیه روز پدر 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
راهنمای هدیه روز پدر 2021

راهنمای هدیه روز پدر 2021

دوباره همان موقع از سال است. در 20 ژوئن، زمان جشن گرفتن پدران در زندگی ما خواهد بود. ما فهرستی از هدایای مورد علاقه خود را که فکر می کنیم هر پدری دوست دارد برای روز پدر 2021 دریافت کند، گردآوری کرده ایم.

قهوه ساز فیلتر Melitta Epour

راهنمای هدیه روز پدر 2021

پدرها را تمام روز با دستگاه قهوه ساز نگه دارید. ما Epour را از Melitta انتخاب کردیم زیرا قیمتی مقرون به صرفه با ویژگی های عالی ارائه می دهد. به گفته ملیتا، تمام جزئیات برای تهیه قهوه عالی در نظر گرفته شده است. دارای یک خروجی آب چرخان با پروفیل های دم کردن جداگانه، عملکرد قبل از دم کردن و دمای دم کردن دائما بالا است.

قیمت: 199.99 پوند

آن را از اینجا بخرید

لباس و کیف Lyle & Scott

راهنمای هدیه روز پدر 2021

پدر بودن به این معنی نیست که نباید خوب به نظر برسید. اکنون که می‌توانیم به سراسر کشور سفر کنیم و در واقع بیرون برویم، موضوعات جدید حتی مهم‌تر هستند. Lyle & Scott مجموعه عظیمی از لباس‌های زیبا را هم برای مناسبت‌های رسمی و هم برای موقعیت‌های رسمی‌تر دارند. برای این آخر هفته ها یک تاپ جین و یک تیشرت یقه دار سرمه ای را به همراه کیف Barrel انتخاب کردیم.

قیمت: 80 پوند (تی شرت جین)، 50 پوند (تی شرت پولو)، 55 پوند (کیف بشکه ای)

آنها را از اینجا بخرید

ویسکی – J&B Rare و The Glenlivet 12

راهنمای هدیه روز پدر 2021

این کاملا واضح است. هر مردی باید یک نوک خوب در کمد داشته باشد و امسال ما به ویسکی به عنوان ویسکی نگاه می کنیم. ما به قفسه مشروبات الکلی Average Joe حمله کردیم و این دو را انتخاب کردیم. اگر بودجه کمی دارید اما چیزی بسیار نوش جان می‌خواهید، J&B Rare Blended Whisky یک انتخاب عالی است. با قیمت کمتر از 20 پوند در آمازون، قیمت بسیار خوبی است و یک مارک شناخته شده است. Glenlivet 12 یک مالت منفرد خوب است که به مدت 12 سال عمر می کند. قیمت آن کمی بیشتر است، اما به دلیل طعم ملایم و متمایز آن ارزشش را دارد.

هزینه: 19.09 پوند (J&B Rare)، 38.11 پوند (Glenlivit 12 با دو لیوان ویسکی).

آنها را از آمازون بخرید

مراقبت از پوست بولداگ، شامپو و نظافت

راهنمای هدیه روز پدر 2021

مهم نیست چند سال دارید، مراقبت از پوست مهم است. ظاهر خوب نیز مهم است و به همین دلیل است که ما طیف محصولات Bulldog را انتخاب کرده ایم. ما هیچ محصولی را مشخص نمی کنیم زیرا همه چیزهایی که آزمایش کرده ایم عالی بوده است. آنها مراقبت از پوست، محصولات آرایشی، شامپو و موارد دیگر را که به طور خاص برای مردان طراحی شده اند، ارائه می دهند.

هزینه ها: متفاوت است

آنها را از اینجا بخرید

خوشبو کننده خودرو LYNX

راهنمای هدیه روز پدر 2021

هر بار که پدرتان با خوشبو کننده هوای Lynx با ماشینش رانندگی می کند، پدرتان را به دهه 90 برگردانید. ما با آئودی ای ترون درازمدت خود، آفریقا را تکان می دهیم، و هر بار که سردبیر ما پشت فرمان می شود، به دوران نوجوانی اش برمی گردد.

هزینه: از 2.50 پوند

جزئیات بیشتر در اینجا

AIRTAG اپل

راهنمای هدیه روز پدر 2021

در بررسی اخیر خود، Apple Airtag را یک خرید بدون دردسر برای هر کسی که آیفون دارد اعلام کردیم. بنابراین، اگر پدر شما آیفون دارد، این خرید برای روز پدر نیز بی‌معنا است. او دیگر هرگز کلیدهای خود را گم نخواهد کرد.

قیمت: 29 پوند (تک نفره)، 99 پوند (چهار بسته)

آنها را از اینجا بخرید

آناتوم – داروخانه لندن

راهنمای هدیه روز پدر 2021

Anatomē طیف گسترده ای از محصولات از مکمل های سلامتی گرفته تا شمع و حتی نمک حمام را ارائه می دهد. ما اخیراً نمک های حمام عضلانی + ترمیم کننده پوست، شمع ریکاوری + خواب و اسانس فوکوس + غلظت آنها را امتحان کردیم. همه آنها با کیفیت و بوی عالی به نظر می رسیدند. ما احساس یکپارچهسازی با سیستمعامل برچسب ها و طراحی را دوست داشتیم. سردبیر ما حتی اسانس را دزدید تا در پخش کننده خانگی خود استفاده کند!

قیمت: مختلف پوند

آنها را از اینجا بخرید

سازمان دهنده کلید کارل فریدریک

راهنمای هدیه روز پدر 2021

اکنون که پدر شما به لطف AirTag جدید کلیدهای خود را گم نمی کند، او به روش بهتری برای حمل و نقل آنها نیاز دارد. بله، جاکلیدی کار می کند، اما به سختی شیک است. تنظیم کننده کلید Carl Friedrik از چرم طبیعی ساخته شده و تا شش کلید را در خود جای می دهد. نه تنها شیک است، بلکه از خراشیدن چیزهای دیگر در جیب شما نیز جلوگیری می کند. موجود در طیف وسیعی از رنگ ها با شخصی سازی اختیاری (حداکثر پنج حرف).

هزینه: 45 پوند

آن را از اینجا بخرید

مراقبت از پوست هری

راهنمای هدیه روز پدر 2021

Harry’s بخشی منظم از لیست خرید ما است زیرا محصولات اصلاح آنها به سادگی شگفت انگیز است. این بار ما طیف جدید مراقبت از پوست آنها را انتخاب کردیم، زیرا آنها ارزش عالی و سطح کیفیت معمول هری را ارائه می دهند. آنها برای استفاده روزمره طراحی شده اند تا پدر شما همیشه بهترین ظاهر خود را داشته باشد!

هزینه: از 5 پوند

آنها را از اینجا بخرید

کتاب ها

راهنمای هدیه روز پدر 2021

همه ما ممکن است به صفحه نمایش خود چسبیده باشیم، اما بیشتر پدران عاشق خواندن چیزی هستند که روی کاغذ چاپ شده است. چرا به آنها نگاهی از پشت صحنه به دنیای رویدادهای زنده Top Gear که توسط دوست دختر سابق و همکار قدیمی جرمی کلارکسون، فیلیپا سیج در کتاب جدیدش ارائه شده است، نمی دهیم. آفرود با کلارکسون، هاموند و می. این بینشی صریح از دنیای جالب و پر هرج و مرج نمایش های زنده Top Gear ارائه می دهد. هر داستان فریبنده است و شما نمی خواهید آن را کنار بگذارید. از طرف دیگر، اگر ترجیح می دهید به پدرتان چیزی الهام بخش بدهید، سفرهای فراموش نشدنی باید داشته باشید. دارای 200 سفر ارزشمند باورنکردنی از سراسر جهان است. این شامل چند عکس خیره کننده و حقایق جالب در مورد این سفرهای زندگی شما است.

هزینه: 4 پوند (آفرود با کلارکسون هاموند و می)، 15.85 پوند (سفرهای فراموش نشدنی)

آنها را از آمازون بخرید

قرار است برای روز پدر چه چیزی به پدرتان بدهید؟ به ما بگویید که در مورد آن چه فکر می کنید توییترفیس بوک یا اینستاگرام.