منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دور اولیه 32 میلیون دلاری کسب و کار بازی بعدی کریس دی وولف با روندهای 2023 مخالفت می کند • TechCrunch

دور اولیه 32 میلیون دلاری کسب و کار بازی بعدی کریس دی وولف با روندهای 2023 مخالفت می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دور اولیه 32 میلیون دلاری کسب و کار بازی بعدی کریس دی وولف با روندهای 2023 مخالفت می کند • TechCrunch

دور اولیه 32 میلیون دلاری ممکن است بازگشتی به زمان های کف آلودتری مانند . . .2021 اما این همان مقداری است که PLAI Labs در معامله ای که توسط Andreessen Horowitz (a16z) رهبری شد، جمع آوری کرد.

این یک فاجعه بزرگ در یک بازار بی ثبات است، حتی از دو صندوق جداگانه a16z: ماشین بازی اولیه 600 میلیون دلاری و صندوق رمزنگاری 4.5 میلیارد دلاری آن، که هر دو در ماه می گذشته اعلام شدند.

سپس دوباره، PLAI Labs تمام کادرهای موجود در لیست های آرزوهای VC را بررسی می کند.

اول از همه، لباس مستقر در لس آنجلس توسط کارآفرینان کهنه کار فناوری کریس دی وولف و ابر ویتکامب تاسیس شد. این دو قبلاً پلتفرم رسانه های اجتماعی سابق MySpace (که در ابتدا به قیمت 580 میلیون دلار در سال 2005 به مای اسپیس فروخته شد) و استودیوی بازی های موبایل Jam City را با هم تأسیس کردند.

دومی در مالکیت خصوصی باقی می ماند، اما پس از کنار گذاشتن برنامه های عمومی برای عرضه عمومی از طریق یک وسیله نقلیه با هدف خاص، توانست در سال 2021 سرمایه 350 میلیون دلاری را از نتماربل، کابام و شرکت های وابسته به صندوق های تحت مدیریت گروه سرمایه گذاری فورترس جذب کند، که نشان می دهد فقط یک سرمایه گذاری انجام می دهد. خوب. (در واقع، شهر جم، که ادعا می کند 30 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد، امروز صبح اعلام کرد که یکی از بنیانگذاران سوم، جاش ایگوادو، پس از اینکه قبلاً به عنوان مدیر اجرایی و رئیس شرکت فعالیت می کرد، اکنون این برنامه را اجرا می کند.)

علاوه بر اینکه PLAI (تلفظ /plā/) توسط بنیانگذاران با تجربه شروع شده است، همچنین ظاهراً هر گرایش مد را به یک پیشنهاد می‌پیوندد و مأموریت خود را استفاده از “وب 3 و فناوری هوش مصنوعی مولد برای ارائه بهترین تجربه اجتماعی آنلاین” توصیف می‌کند.

رمزنگاری؟ آن را بررسی کنید. هوش مصنوعی مولد؟ آن را بررسی کنید. یک پلتفرم اجتماعی جدید؟ چک را کجا بنویسم سوالی است که تیم a16z باید بپرسد.

با توجه به ارزش آن، اولین پیشنهاد PLAI جذاب به نظر می رسد. ما در چند روز آینده برای اطلاعات بیشتر با DeWolfe صحبت می کنیم، اما تیم a16z در یک پست وبلاگی این پروژه، “Champions Ascension” را به عنوان “یک بازی نقش آفرینی آنلاین انبوه چند نفره که در آن بازیکنان می توانند به غیر موجود خود منتقل شوند” توصیف می کنند. – کاراکترهای توکن‌های قابل تعویض (NFT)، به ماموریت‌ها، تجارت آیتم‌ها، نبرد در کولیسئوم، ساختن سیاه چال‌های سفارشی خود و بسیاری موارد دیگر بروید.

در ادامه این پست، PLAI همچنین در حال ساخت یک پلت فرم پروتکل هوش مصنوعی است که هدف آن کمک به کاربران برای تولید محتوا و دارایی های خود با استفاده از پروتکل های هنری مولد است که تیم می گوید در حال توسعه است.

جزئیات بیشتر دوباره در راه است.

در همین حال، این شرط تازه‌ترین شرط از سوی سرمایه‌گذار اندرو چن است که در حال حاضر تمرینات بازی را در Andreessen Horowitz رهبری می‌کند. تنها دو روز پیش، Carry1st، ناشر بازی‌های اجتماعی و محتوای تعاملی در سراسر آفریقا، اعلام کرد که 27 میلیون دلار بودجه «قبل از سری B» از سرمایه‌گذاران از جمله a16z جمع‌آوری کرده است.

Andreessen Horowitz همچنین اخیراً یک دور 8 میلیون دلاری را در Gym Class رهبری کرد، یک برنامه بسکتبال مبتنی بر واقعیت مجازی که از طریق شتاب دهنده معروف Y Combinator عبور کرد.

در پاییز سال 2021، قبل از اینکه تمرین بازی a16z وجود داشته باشد، تیم کریپتو او روی یک بازی NFT دیگر، “Axie Infinity” شرط بندی کرده بود، که از کاربران دعوت می کند تا توکن های رمزنگاری “بازی برای برنده شدن” را انجام دهند که به آنها امکان می دهد شخصیت های قابل پرورش به نام “بازی کنند” محورها.” اگرچه بازی در زمان این سرمایه گذاری بزرگ و در حال رشد بود، اما بلاک چین رونین که “Axie Infinity” بر اساس آن ساخته شده بود، در جولای گذشته هک شد و 620 میلیون دلار ارز دیجیتال به سرقت رفت.

این شرکت که هنوز در تلاش برای بازپرداخت وجه کاربران است، مدت کوتاهی پس از آن دوباره برای تجارت باز شد.