منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دستگاه بازی دستی 5G Edge Razer با قیمت 400 دلار در 26 ژانویه وارد بازار می شود • TechCrunch

دستگاه بازی دستی 5G Edge Razer با قیمت 400 دلار در 26 ژانویه وارد بازار می شود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دستگاه بازی دستی 5G Edge Razer با قیمت 400 دلار در 26 ژانویه وارد بازار می شود • TechCrunch

اگر گیمری هستید که اغلب با تلفن اندرویدی خود بازی می کنید، Razer Edge ممکن است دستگاه اختصاصی مورد نظر شما باشد – و این دستگاه در اواخر این ماه با قیمت 400 دلار در دسترس خواهد بود، این شرکت در CES اعلام کرد.

چند سال اخیر برای بازی های دستی جالب بوده است، زیرا پس از موفقیت چشمگیر سوییچ، شرکت ها رویکردهای متفاوتی را برای ایجاد چیزی بهتر از یک گوشی در پیش گرفته اند، اما نه به اندازه یک کنسول کامل جذاب. Steam Deck Valve بیشتر از همه این تلاش‌ها بود، اما کیت‌های تبدیل بازی‌های تلفنی مانند Backbone نیز محبوبیت پیدا کردند.

Razer یک نیروگاه در بازی‌های رایانه‌های شخصی است، اما موفقیت‌های متفاوتی در حوزه موبایل داشته است، زیرا تلفن‌های برند و لوازم جانبی آن تأثیر زیادی برجای گذاشته‌اند. The Edge بزرگترین بازی تا به حال آن است، یک اندروید دستی که فقط برای بازی طراحی شده است – در اینجا بدون تماس یا پیامک. این یک نسخه اصلاح شده از کنترلر کیشی نصب شده روی گوشی با ویژگی های اضافه شده و یک “تلفن 5G” متصل دائمی است.

خود دستگاه قطعا برای هر کسی که بازی‌های جدی روی اندروید انجام می‌دهد جذاب است: با صفحه نمایش 6.8 اینچی 2400 x 1080 AMOLED که با نرخ تازه‌سازی 144 هرتز کار می‌کند، در واقع از چیزی که بیشتر بازی‌های روی پلتفرم پشتیبانی می‌کنند، جلوتر است. اما مطمئناً، نرم‌افزار تمایل دارد تا متناسب با ظرفی که در آن قرار داده شده است رشد کند، بنابراین می‌توان انتظار بازی‌هایی را داشت که به طور بومی از این حالت نمایش پشتیبانی می‌کنند، و همچنین تعداد کمی که قبلاً از آن پشتیبانی می‌کنند (مانند Steam Link، اما این یک نوع تقلب است).

به‌عنوان یک دستگاه بازی اختصاصی و فشرده، امیدوارکننده به نظر می‌رسد، اما سوال اصلی این است که آیا با قیمت 400 دلار برای نسخه Wi-Fi و بیشتر برای 5G، اگر بتوانید Steam Deck یا Switch را با آن قیمت تهیه کنید، هر کسی این مقدار را به شما خواهد داد. اندروید بازی های خوب زیادی روی خود دارد، اما در مقایسه با کتابخانه موجود در رایانه شخصی و سوییچ، ممکن است کمبود داشته باشد. و البته، ممکن است قبلاً چند قبض بر روی تلفن بازی فعلی خود ریخته باشید – که می توانید با هزینه بسیار کمتری یک کنترلر به آن اضافه کنید.

با این حال، اگر روی موفقیت مستمر سرویس‌های استریم بازی مانند Geforce Now حساب می‌کنید، شاید یک کامپیوتر جیبی اختصاصی جمع‌وجور مانند این، با صفحه‌نمایش عالی و 5G (البته در حال حاضر فقط در Verizon) راهگشا باشد. شما تا 26 ژانویه، زمان ارسال، فرصت دارید تا تصمیم بگیرید.

ما سعی خواهیم کرد در نمایشگاه CES با این دستگاه وقت کافی داشته باشیم و ببینیم که آیا این دستگاه با هیاهوها مطابقت دارد یا خیر.

درباره CES 2023 در TechCrunch بیشتر بخوانید