منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • داستان های پازل با گیم پلی جدید • TechCrunch

داستان های پازل با گیم پلی جدید • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
داستان های پازل با گیم پلی جدید • TechCrunch

نتفلیکس Stranger Things: Puzzle Tales را با گیم پلی جدید بر اساس محتوای فصل 4 سریال به پلتفرم خود می آورد. در حالی که این شرکت به تلاش خود برای بازی ادامه می دهد، کاربران می توانند به عنوان شخصیت های جدید در فصل 4 در این بازی بدون تبلیغات بازی کنند.

کاربران باید در این بازی پازل هایی را حل کنند تا دشمنانی مانند Demogorgons و دیگر هیولاهای ماوراء طبیعی را شکست دهند. در این فرآیند، آنها می توانند تا 50 نسخه از شخصیت های نمایش را جمع آوری کنند. این شرکت گرافیک بازی را به عنوان “سبک کارتونی صبح شنبه نوستالژیک دهه 1980” توصیف می کند.

Stranger Things: Puzzle Tales اولین بار در سال 2021 منتشر شد و در ماه آگوست پس از اینکه نتفلیکس ناشر بازی را به قیمت 72 میلیون دلار خریداری کرد، از اپ استور و پلی استور حذف شد. در آن زمان، سرویس استریم اعلام کرد که در حال کار بر روی بازسازی بازی و انتقال آن به طور انحصاری به نتفلیکس است.

کاربران می توانند از امروز بازی به روز شده را از طریق این لینک دانلود کنند. این نسخه از عنوان به دیگر بازی های Stranger Things مانند Stranger Things: 1984 و Stranger Things 3: The Game می پیوندد.

این بازی همچنین بر اساس تلاش‌های نتفلیکس است تا به طرفداران اجازه دهد تا به طرق مختلف با نمایش درگیر شوند. در اوایل سال جاری، این شرکت پخش با آواتارهای سفارشی مبتنی بر Reddit for Stranger Things همکاری کرد و با Spotify برای لیست های پخش سفارشی همکاری کرد.

در TechCrunch Disrupt، معاون این شرکت بازی، Mike Verdu، گفت که Netflix در حال بررسی راه‌هایی برای ورود به بازی‌های ابری است. وی افزود که غول استریم پس از راه اندازی اولین استودیوی خود در هلسینکی در ماه آگوست، دومین استودیوی بازی خود را در کالیفرنیا افتتاح می کند. این شرکت همچنین بازی های تقلبی را منتشر کرد که می توانند در عناوین انحصاری استفاده شوند.

اگرچه این شرکت تلاش زیادی برای موفقیت بازی ها انجام داده است، اما به نتایج خیره کننده ای دست پیدا نکرده است. طبق گزارشی از Apptopia که در ماه آگوست منتشر شد، بازی‌های نتفلیکس به طور متوسط ​​تنها ۱.۷ میلیون کاربر روزانه داشتند. این شرکت در جریان تماس درآمد سه ماهه سوم 2022 خود اعلام کرد که اکنون 223 میلیون مشترک دارد.