منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حتی مراقبت‌های بهداشتی نیز برای تسریع پذیرش مراقبت‌های اولیه در هند، سرمایه بیشتری جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

حتی مراقبت‌های بهداشتی نیز برای تسریع پذیرش مراقبت‌های اولیه در هند، سرمایه بیشتری جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
حتی مراقبت‌های بهداشتی نیز برای تسریع پذیرش مراقبت‌های اولیه در هند، سرمایه بیشتری جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

حتی مراقبت‌های بهداشتی نیز برای تسریع پذیرش مراقبت‌های اولیه در هند، سرمایه بیشتری جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

حتی Healthcare، یک شرکت هندی “عضویت مراقبت های بهداشتی”، بودجه جدیدی به شکل 15 میلیون دلار دریافت کرد تا به ماموریت خود در ارائه مراقبت های مقرون به صرفه به جوامع در سراسر هند ادامه دهد.

Even بیمه نیست، اما به اعضا امکان دسترسی به مراقبت های اولیه و پیشگیرانه در هر یک از بیش از 100 بیمارستان شریک را می دهد. به طور معمول، راه دسترسی هندی ها به مراقبت های بهداشتی از طریق بخش های اورژانس است، برخلاف مدل مراقبت های پیشگیرانه که در کشورهای غربی دنبال می شود. آنها اغلب هزینه خدمات را از جیب خود پرداخت می کند، اما حتی آنچه را که به عنوان یک توضیح می دهد ارائه می دهد یک مدل مراقبت قابل دسترس تر و جامع تر. تیاو شرکت آنها گفتند پارسال آخرین بار چه زمانی پول جمع کردند کمتر از 5 درصد از جمعیت هند دارای بیمه هستند و برنامه هایی که وجود دارد عمدتا خدمات اضطراری را پوشش می دهد.

ماتیلد گیلیو، یکی از بنیانگذاران، گفت: “برای ما، Even قصد دارد به اعضا دسترسی به مراقبت های بهداشتی کامل و ایجاد اعتماد به عنوان یک پزشک خانواده را فراهم کند.” از مراقبت های پیشگیرانه گرفته تا تشخیص و بستری شدن در بیمارستان، اعضای ما از حمایت ما در طول سفر مراقبت های بهداشتی خود مطمئن خواهند بود.

بسته به توانایی های مالی کاربر، سه طرح برای انتخاب وجود دارد. ارزان‌ترین آن 40 روپیه در ماه (0.50 دلار آمریکا) است که شامل مشاوره نامحدود و تیم مراقبت است، اما شرکت می‌گوید برای افرادی طراحی شده است که هنوز می‌خواهند برای برخی از خدمات از جیب خود پرداخت کنند. این طرح به مصرف کنندگان نگاهی به مراقبت های ارائه شده برای انتقال افراد به طرح ردیف دوم، Even Lite می دهد. حتی Lite برای کاربران 320 روپیه (4 دلار آمریکا) در ماه هزینه دارد و شامل آزمایش، مشاوره و تیم مراقبت است. برای 528 روپیه (6.54 دلار آمریکا) در ماه، مراقبت‌ها از جمله خدمات ویژه کووید-19، مراقبت‌های اورژانسی در سراسر هند و بستری شدن بدون پول نقد در بیمارستان جامع‌تر می‌شود.

قیمت گذاری استاندارد این شرکت برای افراد است، اما طرح های گروهی برای شرکت ها و گروه ها وجود دارد.

حتی در حال حاضر 20000 عضو فعال دارد و از زمان راه اندازی در سال 2020 با بیش از 100 بیمارستان همکاری کرده است. فقط یک سال پیش، این شرکت 5000 عضو در لیست انتظار خود داشت.

این شرکت مستقر در بنگلور از کاربران جدید می خواهد که برای جمع آوری اطلاعات بهداشتی و ارزیابی خطر بیماری های زمینه ای با یک پزشک صحبت کنند. به گفته Giglio، بیماری هایی مانند دیابت، کلسترول بالا، فشار خون بالا و چاقی در هند رایج است، اما اغلب به دلیل عدم مراقبت های اولیه درمان نمی شود. این شرکت ادعا می‌کند که نیمی از کاربران جدید آن‌ها در طی فرآیند ورود متوجه می‌شوند که دیابت دارند.

سرمایه جدید جمع آوری شده از آلفا ویو و آسپادا (لایت راک) می آید. آنها به سرمایه گذاران فعلی Khosla Ventures، Founders Fund، Lachy Groom، نیکش آرورا، مدیر عامل شرکت Palo Alto Networks، کونال شاه مدیر عامل CRED و شریک DST Global، تام استافورد می پیوندند. حتی برای اولین بار در سال 2021، به رهبری Khosla Ventures، مبلغ 5 میلیون دلاری را جمع آوری کرد.

بودجه این دور برای گسترش تیم بالینی و مقیاس مراقبت های پیشگیرانه برای بیماری هایی مانند دیابت، PCOS (سندرم تخمدان پلی کیستیک) و چاقی استفاده می شود.