منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جنیفر استیسا گرانیک از ACLU و مدی استون گوگل در مورد امنیت و نظارت در Disrupt صحبت می کنند • TechCrunch

جنیفر استیسا گرانیک از ACLU و مدی استون گوگل در مورد امنیت و نظارت در Disrupt صحبت می کنند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جنیفر استیسا گرانیک از ACLU و مدی استون گوگل در مورد امنیت و نظارت در Disrupt صحبت می کنند • TechCrunch

در دنیایی پر از بازیگران بد و دولت‌های شنود، نظارت تنها عاملی است که تقریباً بر همه مشاغل در جهان تأثیر می‌گذارد. در حالی که شرکت‌هایی مانند اپل، سیگنال و LastPass با استفاده از رمزگذاری سرتاسر و با اجتناب از جمع‌آوری داده‌های انبوه – شما نمی‌توانید داده‌هایی را که ندارید تحویل دهید – با نظارت مبارزه می‌کنند – تعداد زیادی از شرکت‌ها، بزرگ و کوچک، در این حوزه باقی می‌مانند. تیره و عمیقاً برای چشمان کنجکاو آسیب پذیر است.

محیط نظارتی که به سرعت در حال تغییر است به همین دلیل است که ما خوشحالیم که جنیفر استیسا گرانیک، مشاور نظارت و امنیت سایبری ACLU، و مدی استون، محقق امنیتی در تیم پروژه صفر گوگل، در TechCrunch Disrupt در 18 تا 20 اکتبر در سانفرانسیسکو به ما بپیوندند. .

در یک میزگرد به نام «نظارت در سرزمین استارت‌آپ‌ها»، گرانیک و استون به ویرایشگر امنیتی TechCrunch، Zach Whittaker می‌پیوندند تا یک دوره آموزشی در مورد وضعیت نظارت ارائه کنند تا به بنیان‌گذاران در مراحل اولیه اطلاع‌رسانی، آموزش و الهام بخشیدن به فکر کردن درباره نحوه محافظت از کاربرانشان بپردازند. و مشتریان از تهدیداتی که هنوز به آنها فکر نکرده اند.

ما امروز درباره تهدیدات نوظهور صحبت خواهیم کرد، مانند اینکه چگونه سازندگان نرم افزارهای جاسوسی مانند NSO Group، Cytrox و Candiru، که به دولت ها اجازه می دهد به طور مخفیانه از تلفن ها در زمان واقعی ضربه بزنند، و کارگزاران داده، شرکت هایی که بر اساس اطلاعات شخصی افراد و موقعیت مکانی جزئیات معامله می کنند، یک موضوع را مطرح می کنند. تهدید فزاینده برای حریم خصوصی و آزادی های مدنی.

نظارت فقط در ایالات متحده نیست – همه جا وجود دارد – و تغییر می تواند به سرعت و غیرمنتظره اتفاق بیفتد. مورد اصلی: ترس از ردیابی داده های بهداشتی و حفظ حریم خصوصی پس از ابطال دادگاه عالی ایالات متحده، Roe v. Wade، پرونده برجسته دادگاهی که حق قانونی یک فرد را برای سقط جنین تضمین می کرد، به واقعیت تبدیل شد.

تصمیماتی که بنیانگذاران و سرمایه گذاران امروز می گیرند، می توانند و فردا میلیون ها نفر را تحت تاثیر قرار دهند. ما نمی‌توانیم منتظر بشنویم که اعضای میزگرد ما در مورد اینکه شرکت‌ها چگونه باید در مورد آنچه در حال ساخت – و در آینده – می‌سازند فکر کنند تا ناخواسته به ادامه وضعیت نظارت تبدیل نشوند.

جنیفر استیسا گرانیک برای آزادی های مدنی در عصر نظارت انبوه و فناوری های دیجیتال قدرتمند مبارزه می کند. او به عنوان مشاور نظارت و امنیت سایبری برای پروژه سخنرانی، حریم خصوصی و فناوری ACLU، در مورد حریم خصوصی، امنیت، فناوری و حقوق اساسی دعوا می کند، صحبت می کند و می نویسد.

گرانیک نویسنده جاسوسان آمریکا: نظارت مدرن، چرا باید مراقب آن باشید و چه باید کرد، منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه کمبریج، و برنده جایزه آزادی های مدنی پالمر در سال 2016 است.

مدی استون یک محقق امنیتی در تیم Google Project Zero است، جایی که او بر روی اکسپلویت های روز صفر که به طور فعال در طبیعت استفاده می شود تمرکز می کند. او قبلاً به عنوان مهندس معکوس و سرپرست تیم امنیتی اندروید کار می کرد و عمدتاً روی بدافزارهای از پیش نصب شده و غیر Google Play تمرکز داشت.

استون دارای مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر و روسی و مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر از دانشگاه جان هاپکینز است.

TechCrunch Disrupt از 18 تا 20 اکتبر در سانفرانسیسکو برگزار می شود. همین امروز مجوز خود را بخرید و دریابید که چرا Disrupt جایی است که استارت‌آپ‌ها رشد می‌کنند.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2022 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.