منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جنسیس آینده الکتریکی خود را با Genesis X تبدیل‌پذیر • TechCrunch می‌گوید

جنسیس آینده الکتریکی خود را با Genesis X تبدیل‌پذیر • TechCrunch می‌گوید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جنسیس آینده الکتریکی خود را با Genesis X تبدیل‌پذیر • TechCrunch می‌گوید

بخش لوکس جنسیس هیوندای سه شنبه شب از جنسیس X کانورتیبل، سومین و آخرین مفهوم خودروی الکتریکی در آینده خودروهای الکتریکی این برند، رونمایی کرد.

این رونمایی که در رویدادی پرمخاطب پیش از نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2022 برگزار شد، از مدل های مفهومی X و X Speedium کوپه پیروی می کند – که همگی در خط تولید Inspired by X قرار دارند. جزئیات این رویداد به اشتراک گذاشته شده است. اما Genesis X کانورتیبل و برادران مفهومی آن فقط تمرینات طراحی نیستند. هدف این است که وسایل نقلیه، و به ویژه قسمت جلویی جنسیس X کانورتیبل، نمونه کارهای جدید خودروهای برقی این برند را به نمایش بگذارند.

وقتی از لوک دانکرولکه، مدیر خلاق گروه هیوندای موتور و برند خودرو جنسیس پرسیده شد که آیا X کانورتیبل یا چیزی شبیه به آن می‌تواند به زودی در گاراژ مشتریان عرضه شود یا خیر، اظهار نظر کرد. «بیایید آن را اینگونه بیان کنیم. من مقدار زیادی از انرژی و انرژی خود را برای امکان پذیر کردن آن صرف کردم.

پیدایش x جلو

اعتبار تصویر: ابیگیل باست

X Convertible دارای یک سقف سخت با سانروف های شفاف است تا در هنگام بسته بودن قسمت بالا، کابین را برای چهار سرنشین باز نگه می دارد. جلوی خودرو دارای چهره جدید جنسیس EV است که انتزاعی از Genesis Crest Grille است. انتظار داشته باشید که این “چهره” جدید در خودروهای برقی آینده ظاهر شود.

بر اساس این انتشار، رنگ سفید این کانسپت Crane White نام دارد و دارای ذرات مرواریدی است. فضای داخلی آبی Giwa با دوخت نارنجی Dancheong و کابین راننده محور است.

جنسیس X تبدیل پذیر در داخل

اعتبار تصویر: ابیگیل باست

Genesis X Convertible را یک “فانوس دریایی برند” می نامد. و بر اساس واکنش، شاید این شانس وجود داشته باشد. هنگامی که این وسیله نقلیه برای رسانه ها و مهمانان منتخب در یک خانه ساحلی چند میلیون دلاری در مالیبو، کالیفرنیا رونمایی شد، تماشاگران در واکنشی که برای چنین رویدادهایی غیرمعمول است، نفس نفس زدند.

دانکرولکه گفت: ما باید از این فرصت برای تزریق آدرنالین بیشتر به برند استفاده کنیم. “اگر کسی معتقد است که وسایل نقلیه الکتریکی نمی توانند جذاب باشند، جنسیس دقیقاً خلاف آن را ثابت خواهد کرد.”

X Cabriolet معماری و پیشرانه الکتریکی خود را با X Concept معرفی شده در سال 2021 و X Speedium Coupe Concept معرفی شده در سال 2022 به اشتراک می گذارد.

دانکرولکه مبانی این مفاهیم را تایید نمی کند. او به TechCrunch گفت: “ما در حال کار با شرکای مناسب هستیم تا عملکرد مناسبی داشته باشیم که فکر می کنم عملکرد مناسبی برای این بخش باشد.”

او ادامه داد که X Convertible یک پلتفرم جدید، یک پلتفرم جدید و سیستم مدولار را باز خواهد کرد. Donkerwolke از توضیح بیشتر خودداری کرد.

Genesis همچنان به پیشبرد طراحی ادامه می دهد، همانطور که دانکرولکه اشاره کرد: “معمولاً شما به دنبال ایجاد چیزی هستید و باید طراحی خود را به کمترین مخرج مشترک محدود کنید.” ما آن را نداریم، ما با تامین کنندگان داخلی خود صحبت می کنیم و می گوییم که به این مکان ها نیاز داریم. ما به آن چراغ ها نیاز داریم. و این، در واقع به ما اجازه می‌دهد تا مرزها را بسیار بالا ببریم. و این اساساً به ما اجازه می‌دهد که ماشین‌هایی مانند این بسازیم.»

جنسیس گفت هدفش «ارائه محصولاتی است که مشتریان بتوانند از آن لذت ببرند» و با توجه به واکنش شرکت‌کنندگان، Convertible X Concept برند را به این سمت سوق می‌دهد.