منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جریان آفریقای جنوبی برای خودکارسازی تبلیغات رسانه های اجتماعی برای آژانس های املاک و مستغلات بودجه دریافت می کند • TechCrunch

جریان آفریقای جنوبی برای خودکارسازی تبلیغات رسانه های اجتماعی برای آژانس های املاک و مستغلات بودجه دریافت می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جریان آفریقای جنوبی برای خودکارسازی تبلیغات رسانه های اجتماعی برای آژانس های املاک و مستغلات بودجه دریافت می کند • TechCrunch

فرآیندی که میلیون‌ها نماینده و هزاران پورتال دارایی در سراسر جهان برای دسترسی به خریداران و فروشندگان از طریق کانال‌های دیجیتال استفاده می‌کنند، بسیار پراکنده است. و واضح است که proptech، بر خلاف سایر صنایع، در استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش فروش عقب مانده است.

استارت آپ آفریقای جنوبی Flow می خواهد نحوه تعامل آژانس های املاک، توسعه دهندگان و نمایندگان با مشتریان نهایی خود را تغییر دهد. Flow با API خود به وب سایت های آژانس های املاک و توسعه دهندگان متصل می شود و تبلیغات آن ها را در کانال های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک خودکار می کند. پلتفرم بازاریابی proptech اعلام کرد که 4.5 میلیون دلار بودجه قبل از سری A جمع آوری کرده است.

Proptech قصد دارد از این بودجه برای شامل کردن سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند TikTok و LinkedIn و سایر کانال های تبلیغاتی مانند بیلبوردهای خارج از خانه استفاده کند. این سرمایه‌گذاری باعث می‌شود که بنیانگذاران و مدیران عامل مشترک، گیل اسپرلینگ و دانیل لوی، استراتژی رشد کسب‌وکار B2B را هدایت کنند و پلتفرم بازاریابی املاک و مستغلات مبتنی بر رسانه‌های اجتماعی Flow را در پورتال‌های ملکی بین‌المللی و پلتفرم‌های CRM ادغام کنند.

اسپرلینگ و لوی Flow را در سال 2017 به عنوان اپلیکیشنی که به مستاجرین برای پرداخت زودهنگام اجاره پاداش می‌دهد، تأسیس کردند. با این حال، قبل از Flow، این دو بنیانگذار قبلاً یک شرکت بازاریابی فناوری تبلیغات و عملکرد به نام Popimedia را ایجاد کردند که بزرگترین خریدار موجودی رسانه فیس بوک در آفریقا برای برخی از بزرگترین مارک های جهان بود. اگرچه آنها این کسب و کار را در سال 2016 به گروه ارتباطات جهانی Publicis فروختند، برخی از دانشی که در حین اجرای Popimedia به دست آوردند، چهار سال بعد برای هدایت Flow به مدل تجاری فعلی آن استفاده کردند.

با اولین کسب و کار فناوری تبلیغاتی خود، ما هرگز واقعاً وارد املاک و مستغلات نشدیم زیرا هرگز نتوانستیم واقعاً در این کشور به آن خدمات ارائه دهیم. [South Africa]. و بزرگترین مشکل این بود که به همان اندازه که املاک و مستغلات بزرگترین طبقه دارایی در جهان و یک عمودی بسیار با ارزش است، کمترین نوآوری را دارد زیرا بسیار پراکنده است.”

به عنوان مثال، هنگام خرید و فروش خانه، اگر آفریقای جنوبی را در نظر بگیرید، 40000 نماینده در هر زمان 300000 لیست را بازاریابی می کنند. هر عاملی اساساً یک تجارت کوچک کوچک است زیرا آنها نماینده کمیسیون هستند و هیچ راهی برای هر یک از آنها وجود ندارد که یک بخش بازاریابی، یک بخش علوم داده و یک بخش طراحی مانند شرکت های بزرگ داشته باشند، و این یکی از دلایلی است که چرا ما نمی توانیم تبلیغات یا بازاریابی عملکردی را برای بسیاری از آنها اجرا کنیم.”

با Flow، بنیان‌گذاران از آژانس‌های املاک و توسعه‌دهندگان املاک می‌خواهند که با راه‌اندازی قبلی خود نمی‌توانستند به آنها دسترسی پیدا کنند، تا از طریق کانال‌های دیجیتال با مشتریان ارتباط برقرار کنند. استارتاپ proptech بازاریابی را برای نمایندگان املاک توسعه‌دهنده خودکار می‌کند و دست به دست هم با وب‌سایت‌های املاک مانند Property24 و Private Property برای جمع‌آوری لیست‌ها و ایجاد خودکار تبلیغات در فیس‌بوک، اینستاگرام و سایر کانال‌های دیجیتالی کار می‌کند.

به گفته Flow، پلت فرم بازاریابی proptech آن درآمد را برای نمایندگان و تجارب خریداران و فروشندگان ملک را بهبود می بخشد. از سوی دیگر، لوی اشاره می‌کند که استارت‌آپ زمانی درآمد کسب می‌کند که این نمایندگان از پلتفرم SaaS خود و از طریق کاهش درصدی از هزینه‌های بازاریابی خود استفاده کنند. وی افزود: در سال گذشته درآمد ماهیانه 20 درصد افزایش یافته است.

«مسیر ما به بازار در بیشتر موارد خانه به خانه از فرنچایز به صاحب امتیاز تا دفاتر مختلف در آن گروه بود. و در طول چند ماه گذشته ما کانال سازمانی را شناسایی کرده‌ایم، همانطور که ما آن را می‌نامیم، که بیشتر در مورد اتصال فناوری ما به پورتال‌ها است.” بنابراین مرحله بعدی کشش و رشد ما از این روابطی که در دنیای ما مهم هستند ناشی می شود. و بنابراین ما فقط این افزایش سرمایه را طی کردیم تا اساساً آن را آزمایش کنیم.

Flow در حال حاضر بیش از 300 مشتری دارد که از پلتفرم خود استفاده می کنند – مشتری یک آژانس املاک یا توسعه دهنده است که در آن هر دفتر حدود 15 تا 20 نماینده کوچکتر دارد. به طور گسترده تر، Flow توسط نزدیک به 6000 نماینده در آفریقای جنوبی، نامیبیا، بوتسوانا، موریس و استرالیا استفاده می شود. این شرکت در حال مذاکره با شرکای خود، عمدتاً پورتال‌های دارایی و پلت‌فرم‌های CRM، برای گسترش به اروپا (فرانسه، آلمان، بلژیک و بریتانیا) است، جایی که با رقابت سخت‌تری روبرو خواهد شد – که بنیانگذاران امیدوارند که Flow با فناوری و توجه خود بر آن غلبه کند. برای طراحی – اما یک پایگاه بازار گسترده تر.

Futuregrowth Asset Management دور قبل از سری A Flow را با 2 میلیون دلار رهبری کرد. Endeavor Harvest Fund و کارآفرین سریال استفان هیلبرون شرکت کردند، در حالی که سرمایه گذاران فعلی Kalon Venture Partners، Vunani Fintech Fund و Buffet Investments نیز کاهش یافتند.

آمریش ناراندز، رئیس بخش خصوصی و سرمایه گذاری شرکت Futuregrowth Asset Management، گفت: “ما از نزدیک پیشرفت Flow در آفریقای جنوبی و استرالیا و ادغام در بخش B2B صنعت املاک و مستغلات جهانی را به عنوان گام طبیعی بعدی در تکامل شرکت دنبال کرده ایم.” سرمایه گذاری. “ما دیدگاه دانیل و گیل را برای آوردن صنعت املاک به قرن بیست و یکم به اشتراک می گذاریم و می دانیم که آنها تخصص و تجربه لازم برای تحقق آن را دارند – و ما خوشحالیم که بخشی از یک شرکت آفریقای جنوبی هستیم که گام های جسورانه ای را برمی دارد. نیاز به تغییر در یک صنعت مهم جهانی است.