منو سایت

توییتر Tweep • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توییتر Tweep • TechCrunch

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی دقیق به اخبار و روندهای استارتاپی این هفته از گزارشگر ارشد و مجری مشترک Equity ناتاشا ماسکریناس. برای دریافت این در صندوق پستی خود، در اینجا مشترک شوید.

ما در دو سال گذشته تاریخچه فناوری زیادی را دیده‌ایم، اما اخراج‌های بی‌رحمانه توییتر برای هر کسی که این صنعت را دنبال می‌کند غم‌انگیز، پیچیده و خسته‌کننده است. ما می دانستیم که در حال آمدن است، سپس به ما گفتند که نیست، سپس مطمئناً بود، سپس شد. گزارش ها حاکی از آن است که نیمی از 7500 کارمند توییتر شغل خود را از دست خواهند داد.

در مورد این لحظه نظر داغ یا شوخی مربوط به ماسک ندارم. من فقط برای افرادی که پس از صرف زمان، انرژی و مراقبت برای ساخت توییتر شغل خود را از دست داده یا ممکن است از دست بدهند احساس همدردی می کنم. کارکنان توییتر به هشتگ پرداخته اند #عشق جایی که کار می کردی، یک ریف در هشتگ داخلی #LoveWhereYouWork برای تشکر، خداحافظی و به اشتراک گذاشتن اخبار شخصی. همانطور که یکی از کارمندان سابق می گوید، هشتگ جدید “یک عبارت تلخ و شیرین است – نه به این دلیل که من رفته ام، بلکه به این دلیل که او رفته است.”

من ده‌ها و ده‌ها داستان اخراج را در طول سال گذشته پوشش داده‌ام، همه با سایه‌ای متفاوت از همین عبارت: «محیط کلان اقتصادی باعث شده است که انتظارات را تعدیل کنیم و درصدی از نیروی کارمان را تحت تأثیر قرار دهیم.» یک چیز جالب است. من در مورد اخراج‌های توییتر این است که نحوه انجام آنها عاری از احساس و تشخیص بود. حتی Better.com که یکی از بدترین اخراج‌های سال را داشت، بهتر عمل کرد. زیر را ببینید:

عصر پنجشنبه، همه کارمندان توییتر ایمیلی دریافت کردند که در آن از وضعیت استخدامی خود در ساعت 9 صبح به وقت محلی روز جمعه مطلع خواهند شد. هر ایمیل باید با موضوع “نقش شما در توییتر” ارسال می شد. اگر کارمندی شغل خود را حفظ کند، باید از طریق ایمیل کاری خود به او اطلاع داده شود – در صورت آزاد شدن، در یک آدرس شخصی به او اطلاع داده خواهد شد.

در ایمیل روز پنجشنبه آمده است: «برای اطمینان از ایمنی هر یک از کارکنان و همچنین سیستم‌های توییتر و داده‌های مشتریان، دفاتر ما به‌طور موقت بسته خواهند شد و تمامی دسترسی‌ها به نشان‌ها به حالت تعلیق در خواهند آمد». “اگر در دفتر هستید یا در راه دفتر هستید، لطفا به خانه بروید.”

این ایمیل به صورت غیرشخصی امضا شد: «توئیتر».

TechCrunch جمع آوری شده است یک تاپیک توییتری برای توییپ های سابق که به دنبال شغل بعدی خود هستند، که همچنان به روز می شود. در حالی که من به شوخی گفتم که برخی از اعضای برجسته ممکن است بعداً به Andreessen Horowitz بپیوندند، من واقعاً کنجکاو هستم که ببینم چگونه شبکه فارغ التحصیلان مشاغل بعدی خود را انجام می دهد. آیا در استارتاپ ها خواهد بود؟ یا ریسک کردن؟ یا به نقش‌هایی پناه می‌برند که کمتر از نقش‌های فنی احساس خطر می‌کنند؟ یا شاید شغلی را کاملاً خارج از صنعت فناوری شروع کنید؟

من فقط می توانم تصور کنم که این تجربه شبیه شلاق زدن نیست. درعوض، شاید به نظر می‌رسد که نورافکن به‌شدت گرمی که بالاخره رها می‌شود، فقط می‌بینید که به اطراف نگاه می‌کنید بدون اینکه واقعاً تماشاگر و صحنه‌ای را که زمانی مسئول سرگرمی آن بودید، بشناسید.

وقتی صحبت از پیش‌بینی اتفاقات بعدی می‌شود، به اندازه بقیه ما گمشده‌ام، اما واضح است که امروز نقطه عطفی در تاریخ فناوری است. اینکه توییتر و فارغ التحصیلانش در حال حاضر چه کاری انجام خواهند داد کاملاً موضوع دیگری است. به عنوان کسی که دوست دارد با شبکه‌ها و نحوه شروع و متوقف کردن آنها برخورد کند، DM های من باز است

در ادامه این خبرنامه، دوباره در مورد گردش مالی Gen Z، روندهای فین تک و توییتر صحبت خواهیم کرد. مثل همیشه، شما می توانید بیا دنبالم در توییتر برای افکار من هر روز هفته.

ژنرال Z VC

مگان لوست این هفته اعلام کرد که شرکت ریسک پذیر Lerer Hippeau را ترک می کند تا به طور تمام وقت در جامعه ای کار کند که سال ها صرف ساختن آن کرده است: ژنرال Z VC. در یک تاپیک توییتری که این خبر را اعلام کرد، Loyst گفت که در حال تدریس یک دوره VC 101، راه‌اندازی یک خبرنامه، کار بر روی تولید محتوا و همکاری با کسب‌وکارها برای ابهام زدایی از ژنرال Z است.

این خبر حدود یک ماه پس از آن منتشر می شود که تری برنز از GV اعلام کرد که شرکت را ترک می کند، جایی که او جوان ترین و اولین زن سیاه پوستی بود که عنوان شریک را به دست آورد. همانطور که برنز در سال 2020 با TechCrunch به اشتراک گذاشت، پایان نامه سرمایه گذاری او ساده است: ژنرال Z.

در اینجا دلیل مهم است: در حالی که ما هنوز نمی‌دانیم برنز در مرحله بعدی چه می‌کند، خروج او و لویست از شرکت‌های نهادی در طول دوران پرنوسان فناوری، یادآور خوبی است از اینکه سرمایه‌گذاری‌های چرخه‌ای چگونه می‌توانند باشند. اخیراً یک پادکست سهام در مورد شغل یک سرمایه گذار خطرپذیر و نحوه گسترش و بازنویسی آن در طول زمان ضبط کرده ایم: سرمایه گذاران یا ارواح هستند، بی سر و صدا تسلیم می شوند یا کل کتاب بازی خود را بازنویسی می کنند.

نخ های رنگین کمانی از سوراخ سوزن روی زمینه مشکی.

اعتبار تصویر: MirageC (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

بخش دیگری در مورد اختصارات

Stripe و Chime این هفته اخراج‌های خود را اعلام کردند، یادآور این است که فین‌تک علی‌رغم توانایی‌اش در جذب دلارهای ریسک‌پذیر، همچنان نوسانات را تجربه می‌کند.

  • ما همچنین از منابع دریافتیم که سرویس معاملات سهام Public.com 13 نفر یا حدود 7 درصد از تیم خود را رها کرده است. لیف آبراهام، مدیر عامل شرکت، در بیانیه‌ای به TechCrunch گفت: «این تصمیم‌ها برای اطمینان از بهینه‌سازی برای رسیدن به استراتژیک‌ترین اهداف و افزایش استعدادهایمان بر این اساس گرفته شده است.» اگرچه کاهش نیروی کار عمومی در مقیاسی کوچکتر از Chime و Stripe است، گفتن که کارمندان را بریده است در همان هفته او برای گسترش بین المللی فشار آورد. اعتبار: آنیتا راماسوامی و مری آن آزودو به خاطر فشار برای تایید این خبر.

در اینجا دلیل مهم است: شرکت ها فقط در مواقعی که مجبور هستند کارکنان خود را اخراج نمی کنند. در یادداشتی مبنی بر اعلام اخراج، پاتریک کولیژن، مدیر عامل Stripe، به این موضوع اشاره کرد که این شرکت “در سه ماهه سوم سال 2022 در مقایسه با سه ماهه سوم سال 2021، 75 درصد مشتریان جدید بیشتری امضا کرده است” و آنها اخیرا رکوردی را برای کل روزانه ثبت کرده اند. حجم معاملات پردازش شده در پلت فرم برکس که ماه گذشته 11 درصد از کارکنان خود را کاهش داد، این هفته شراکت جدید دیگری را اعلام کرد. بنابراین کمی گیج کننده به نظر می رسد که همان استارتاپ هایی که در حال رشد هستند، همان استارتاپ هایی هستند که در حال کاهش هستند. تنها چیزی که در حال حاضر می توانم بگویم این است که هفته های منتهی به فصل تعطیلات ممکن است اخراج های بیشتری را به همراه داشته باشد (و متاسفم که در آن شکست خورده ام).

چاقو و صد دلار بر روی یک تخته برش چوبی.  جدا شده در زمینه سفید

اعتبار تصویر: ersinkisacik / گتی ایماژ

لحظه OnlyFans توییتر

همکار باهوش من آماندا سیلبرلینگ این هفته در ستون او درباره فرصت OnlyFans در توییتر ظاهر شد. او به ما یادآوری می‌کند که توییتر قبل از اینکه بتواند به تولیدکنندگان محتوای بزرگسالان کمک کند تا با خیال راحت و ایمن از این پلتفرم کسب درآمد کنند، کارهای زیادی برای انجام دادن دارد – اما در عین حال، ممکن است بهترین شرط ماسک این باشد که خرید خود را با سود 44 میلیارد دلاری امتحان کند.

در اینجا گزیده ای است:

توییتر تنها سایت اصلی رسانه اجتماعی است که به کاربران اجازه می دهد پورن ارسال کنند. بنابراین برای کارگران سکس آنلاین، توییتر در طول تاریخ به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای حساب های OnlyFans آنها عمل کرده است. اما اگر این سازندگان بتوانند به سادگی از روی پلتفرم کسب درآمد کنند و از فشار ارسال طرفداران به جای دیگر عبور کنند، چه؟

“سکس می فروشد” یک کلیشه بیهوده نیست و وضعیت مالی OnlyFans آن را ثابت می کند. در سال 2021، شرکت 433 میلیون دلار سود پیش از مالیات به دست آورد که از 61 میلیون دلار در سال 2020 افزایش یافته است. این شرکت با کاهش 20 درصدی از تمام پرداخت ها به سازندگان، درآمد خود را به دست می آورد – از سال 2016، شرکت 8 میلیارد دلار به سازندگان پرداخت کرده است. 4 میلیارد دلار از آن تنها در سال 2021 پرداخت شده است.

بازار خدمات سکس آنلاین به اندازه‌ای بزرگ است که تأثیرات تبلیغ‌کنندگان را جبران کند.

مقاله کامل را اینجا بخوانید و نظر خود را به من بگویید!

آرم‌های توییتر و onlyfans در پس‌زمینه ابری ترکیب شده‌اند

اعتبار تصویر: Bryce Durbin/TechCrunch

چند یادداشت

  • اگر خبرنامه هفته گذشته را از دست دادید، به اندازه کافی چند نفر را عصبانی کرد، بنابراین در اینجا آمده است: “سرمایه خطرپذیر به زودی پر از ارواح خواهد شد.”
  • TechCrunch تا چند هفته دیگر به میامی می رود تا میزبان کنفرانس رمزنگاری باشد. برخی از افراد مورد علاقه من، از جمله تیم ارزهای دیجیتال همه ستاره ما، آنجا خواهند بود، بنابراین مطمئن شوید که برای دریافت یک کد تخفیف شیرین و شیرین به من پیام دهید. بلیط بخرید و لیست ما را اینجا ببینید.
  • من هفته آینده برای عروسی دوستم بیرون می روم (عکس های آینده!) بنابراین کایل ویگرز خبرنامه را به عهده می گیرد. زودتر دنبالش کن و خوب باش، باشه؟

در TechCrunch دیده می شود

بیش از 70 شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در حمایت از حقوق باروری به ائتلاف سرمایه خطرپذیر برای Repro می پیوندند.

متاورس را فراموش کنید: متا نیاز به ایجاد یک توییتر جدید دارد

راGoogle یک بار برای همیشه Google Hangouts را پایان می دهد

Rewind می‌خواهد با میلیون‌ها a16z راهی را که به یاد می‌آورید دوباره بسازد

بیشتر تک شاخ ها اینطور نیستند

در TechCrunch+ دیده می شود

من حوصله ای برای تامین مالی پروژه ی غرور شما ندارم

چگونه می توان سرمایه گذارانی را جذب کرد که به شرکت های تغییر دهنده بازی کمک مالی می کنند

توصیه سرمایه گذاران در دوران رکود: نترسید

تک شاخ ها در حالی که منتظر گرم شدن بازارهای عمومی هستند، با شانس 5-1 روبرو هستند

من بیش از 1000 صفحه ارائه را بررسی کرده ام. اینها رایج ترین اشتباهات هستند

اگر این خبرنامه را دوست دارید، به من لطف کنید؟ آن را برای یک دوست فوروارد کنید آن را در توییتر به اشتراک بگذارید و برای مطالب بیشتر وبلاگ شخصی من را دنبال کنید. به زودی چت کنید

n