منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تلگرام هزینه های اشتراک را در هند به نصف کاهش می دهد • TechCrunch

تلگرام هزینه های اشتراک را در هند به نصف کاهش می دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تلگرام هزینه های اشتراک را در هند به نصف کاهش می دهد • TechCrunch

تلگرام هزینه های اشتراک را در هند به نصف کاهش می دهد • TechCrunch

تلگرام تنها چند ماه پس از معرفی این پیشنهاد، هزینه اشتراک ماهانه لایه پریمیوم خود را در هند به نصف کاهش داده است، زیرا تلاش می‌کند به شدت از پایگاه کاربران بزرگ در یکی از بزرگترین بازارهای خود سرمایه‌گذاری کند.

تلگرام روز شنبه در پیامی به کاربران هندی اعلام کرد که اشتراک در این کشور را با تخفیف ارائه می کند. اشتراک ماهانه اکنون 179 روپیه هند (2.2 دلار) برای مشتریان هزینه دارد که از 469 روپیه هندی (5.74 دلار) قبلا کمتر است. هزینه اشتراک ماهانه این اپلیکیشن به نام Telegram Premium در هر بازار دیگری بین 4.99 تا 6 دلار است.

به گفته آنها، کاربرانی که پیام را دریافت نکرده اند، قیمت جدید را در بخش تنظیمات برنامه مشاهده می کنند و TechCrunch به طور مستقل تأیید شده است.

هند یکی از بزرگترین بازارهای تلگرام است. طبق اطلاعات شرکت تحلیلی data.ai، اپلیکیشن پیام‌رسانی فوری بیش از 120 میلیون کاربر فعال ماهانه در کشور جمع‌آوری کرده است. (یکی از مدیران صنعتی این اعداد را با TechCrunch به اشتراک گذاشت.) این رقم باعث می شود این برنامه دومین برنامه محبوب در رده خود در کشور باشد، پس از WhatsApp که بیش از نیم میلیارد کاربر را در بازار جنوب آسیا جذب کرده است.

تلگرام که ادعا می کند بیش از 700 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان دارد، گزینه اشتراک را در ژوئن سال جاری معرفی کرد و امیدوار است وضعیت مالی خود را بهبود بخشد و به حفظ سطح رایگان ادامه دهد. مشتریان ممتاز به طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های اضافی، مانند توانایی پیگیری تا 1000 کانال، ارسال فایل‌های بزرگتر (4 گیگابایت) و سرعت دانلود سریع‌تر دسترسی دارند.

این شرکت که مقر آن در دبی است به فهرست شرکت های فناوری جهانی می پیوندد که خدمات خود را با هزینه کمتر در هند ارائه می کنند. برنامه موسیقی اپل 1.2 دلار برای برنامه ماهانه فردی در کشور دریافت می کند، در حالی که پیشنهادات نتفلیکس تنها از 1.83 دلار در کشور شروع می شود.