منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تلفن Nothing را در ایالات متحده می خواهید؟ بتا باشید • TechCrunch

تلفن Nothing را در ایالات متحده می خواهید؟ بتا باشید • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تلفن Nothing را در ایالات متحده می خواهید؟ بتا باشید • TechCrunch

در اینجا چیزی است که به نظر می رسد کاملاً تضمین شده است: نحوه خرید لوازم الکترونیکی گران قیمت در حال تغییر است. سال‌ها پس از اینکه ایالات متحده شروع به دور شدن از مدل خرید تلفن مبتنی بر اپراتور کرد، به نظر می‌رسد که ما به سمت نوع دیگری از مدل اشتراک در قالب سخت‌افزار به‌عنوان سرویس پیش رفته‌ایم.

حتی با در نظر گرفتن این موضوع، عجیب است – اگرچه هیچ چیز از روز اول جدایی از ارتدکس را به اصل اصلی وجود خود تبدیل نکرده است.

همانطور که برای مدتی می دانیم، تلفن (1) برای بازار ایالات متحده در نظر گرفته نشده بود – حداقل نه به روش سنتی. با این حال، امروز، شرکت مستقر در لندن اعلام کرد که از طریق یک مسیر بسیار کمتر سنتی در دسترس است. این شرکت در یادداشتی که برای TechCrunch ارسال شده است، گفت: “ایالات متحده یک بازار با پتانسیل بالا را برای هیچ چیز نشان می دهد، و بنابراین این شرکت به دنبال درک بهتر نیازهای مصرف کنندگان است.”

“Nothing OS 1.5 Beta” یک برنامه 299 دلاری است که برای کمک به این شرکت طراحی شده است تا در سومین بازار بزرگ گوشی های هوشمند جهان کنترل بهتری داشته باشد — بازاری که شکستن آن بسیار دشوار است. این قیمت شامل یک گوشی Nothing می‌شود که می‌توانید آن را حتی پس از پایان برنامه در پایان ژوئن نگه دارید.

چیزی یادداشت نمی کند:

لطفا توجه داشته باشید که تلفن (1) برای اهداف آزمایشی توزیع شده است. اگرچه اینها مدل های نهایی هستند، اما ممکن است دستگاه ها با همه اپراتورهای ایالات متحده کار نکنند. از آنجایی که این یک نسخه بتا از نرم افزار است، کاربران ممکن است با محدودیت هایی مواجه شوند. لطفاً قبل از ادامه، سؤالات متداول زیر را بخوانید.

علاقه مندان می توانند از امروز برای این برنامه ثبت نام کنند و 173 دلار از قیمت خرده فروشی صرفه جویی کنند. کمی هیچ، اگر بخواهید.