منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعداد بیشتری از مدیران کلیدی توییتر، از جمله رئیس بخش اعتماد و ایمنی • TechCrunch

تعداد بیشتری از مدیران کلیدی توییتر، از جمله رئیس بخش اعتماد و ایمنی • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعداد بیشتری از مدیران کلیدی توییتر، از جمله رئیس بخش اعتماد و ایمنی • TechCrunch

ساعاتی پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه توییتر، لیا کیسنر، مدیر ارشد امنیت سایبری خود را از دست داده است، دور جدید خروج از این شرکت، بحران مداوم این شرکت را عمیق تر کرد.

اول Zoë Schiffer از پلت فرم گزارش شده است جوئل راث، رئیس امنیت و اعتماد توییتر، روز پنجشنبه پس از تنها دو هفته تحت مدیریت ماسک، شرکت را ترک کرد. طبق گزارش بلومبرگ، رابین ویلر، که به رهبری تیم های بازاریابی و فروش توییتر ارتقا یافت، همچنین طبق گزارشات، شرکت را ترک کرده است.

راث، که در دوره کوتاه تصدی ماسک به عنوان یک چهره عمومی در شرکت باقی ماند توییت ها اطمینان خاطر در مورد تلاش های اعتدال این شرکت، خروج به خصوص تکان دهنده است. اما هر دو مدیر نقش قابل توجهی در نسخه ماسک از شرکت داشتند. همین دیروز، راث و ویلر فضای آشفته توییتر را مدیریت کردند که در آن ماسک دیدگاه خود را برای شرکت به اشتراک گذاشت.

توییتر همچنین دیمین کایران، افسر ارشد حفظ حریم خصوصی خود و ماریان فوگرتی، افسر ارشد انطباق خود را در روز پنجشنبه به همراه خروج CISO خود از دست داد. آخرین موج استعفاها، علاوه بر رفتار نامنظم ماسک و اخراج‌های دسته جمعی گاه به گاه او، احتمالاً اعتماد باقی‌مانده تبلیغ‌کننده و تنظیم‌کننده را به توانایی ماسک برای اداره شرکت از بین می‌برد.

بر اساس گزارش‌های متعدد، ماسک همچنین روز پنج‌شنبه جلسه‌ای بداهه با همه در شرکت برگزار کرد و تصویری بد از وضعیت مالی و مالی آن ترسیم کرد. بیان می کند که «ورشکستگی دور از ذهن نیست». مالک جدید توییتر ادعای خود مبنی بر اینکه این شرکت دیگر اجازه کار از راه دور را نخواهد داد، تکرار کرد و پیشنهاد کرد که هر کسی که شخصاً در دفتر حاضر نشود اخراج خواهد شد.

این داستان باز می شود…