منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعجبی ندارد که HBO «Westworld» را پس از چهار فصل لغو کرد • TechCrunch

تعجبی ندارد که HBO «Westworld» را پس از چهار فصل لغو کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعجبی ندارد که HBO «Westworld» را پس از چهار فصل لغو کرد • TechCrunch

HBO اخیراً در یک سری از لغوها توانسته است بینندگان زیادی را ناامید کند. حالا طرفداران «وست ورلد» در میان آنها خواهند بود. این شبکه امروز اعلام کرد که درام علمی تخیلی را پس از چهار فصل لغو می کند. این سریال آخرین فصل چهارم خود را در ماه آگوست پخش کرد.

HBO در بیانیه‌ای اعلام کرد: «در طول چهار فصل گذشته، لیزا و جونا بینندگان را به یک اودیسه‌ی شگفت‌انگیز سوق داده‌اند و در هر مرحله سطح را بالا می‌برند. ما از آنها، همراه با بازیگران، تهیه‌کنندگان و خدمه بی‌پایان بااستعدادشان، و همچنین همه شرکایمان در کیلتر فیلمز، ربات بد و برادران وارنر بسیار سپاسگزاریم. تلویزیون پیوستن به آنها در این سفر هیجان انگیز بود.»

«وست ورلد» که توسط لیزا جوی و جاناتان نولان ساخته شد، پتانسیل این را داشت که سریال بعدی بازی تاج و تخت باشد. حداقل در ابتدا. این سریال برنده 9 جایزه امی شد و ایوان ریچل وود، اد هریس، جفری رایت، تسا تامپسون، تندی نیوتن، لوک همسورث و آرون پل در آن بازی کردند.

اما متأسفانه «وست ورلد» هرگز فصل پنجمی را که نولان به آن امیدوار بود، نخواهد داشت.

این شبکه احتمالاً پس از مشاهده کاهش و کاهش رتبه بینندگان برای “Westworld” این تصمیم را گرفته است. به عنوان مثال، طبق گزارش The Wrap، فصل سوم پایانی فقط 1.8 میلیون بیننده را در چندین پلتفرم جذب کرد که 18 درصد کمتر از فصل پایانی فصل 2 بود.

طرفداران و منتقدان انتظار شکست را داشتند. یک کاربر توییتر گفت “من وانمود نمی کنم که آن را پیش بینی نکرده بودم.”

مدیرعامل برادران وارنر دیوید زاسلاو از دیسکاوری ماه ها هزینه ها را کاهش داده است، فیلم مورد انتظار Batgirl دی سی را به تعویق انداخته و چندین برنامه را که شکست خورده تلقی می شدند، لغو کرده است.

زاسلاو در تماس دیروز درآمد گفت: «ما عمداً در حال سنجش عملکرد نمایش‌ها هستیم. “اجازه دهید خیلی واضح بگویم، ما از شر هیچ نمایشی که به ما کمک کند خلاص نشدیم… این یک تجارت شکست است، اما ترجیح می دهیم آن پول را برداریم و دوباره خرج کنیم و فرصتی داشته باشیم که نمایشی داشته باشیم. درگیر و لذت ببرید.»

Zaslav همچنین اشاره کرد که این شرکت بر روی فرنچایزهای محبوب از جمله سوپرمن، هری پاتر و Game of Thrones تمرکز خواهد کرد. او به ویژه در بهبود هیئت مدیره DC فعال بود. این شرکت حتی جیمز گان، کارگردان مارول و پیتر سافران، تهیه‌کننده مارول را به‌عنوان روسای مشترک و مدیران عامل جدید استودیو دی سی منصوب کرد.

بعد از برادران وارنر دیسکاوری دیروز انتظارات را از دست داد، این شرکت احتمالاً برای ارائه محتوای بهتر در حالی که آماده راه‌اندازی سرویس پخش ترکیبی HBO Max/Discovery+ در سال آینده می‌شود، احساس فشار می‌کند.