منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعامل با Aerospace Corp، Mynaric و Otter در TC Sessions: Space • TechCrunch

تعامل با Aerospace Corp، Mynaric و Otter در TC Sessions: Space • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعامل با Aerospace Corp، Mynaric و Otter در TC Sessions: Space • TechCrunch

تعامل با Aerospace Corp، Mynaric و Otter در TC Sessions: Space • TechCrunch

ما در حال آماده شدن برای راه‌اندازی سومین کنفرانس TC Sessions: Space در 6 دسامبر در لس آنجلس هستیم و هنوز هیجان فناوری فضایی و بنیان‌گذاران و محققان استارت‌آپ در مراحل اولیه را احساس می‌کنیم که جرأت می‌کنند فرصت‌های فراتر از این را کشف کنند. مرزهای سیاره مادری ما – و فراتر از آنچه ما فکر می کردیم ممکن است.

اگر سوخت موشک در رگ‌های شما جریان دارد، فرصت را از دست ندهید که در مورد آخرین پیشرفت‌های اقتصاد فضایی – از سفر فضایی سرنشین دار، استعمار، و ارتباطات گرفته تا داده‌های رصد زمین، ساخت و ساز، و حتی جنگ در فضا اطلاعاتی کسب کنید. .

شمارش معکوس برای راه اندازی: همین حالا یک پاس فقط با 199 دلار بخرید – قیمت کامل آن 495 دلار است – و برای پیوستن به اکوسیستم فضایی در 6 دسامبر آماده شوید.

ما کاملاً آماده نیستیم که دستور کار کامل را فاش کنیم، اما با هیجان به اشتراک می‌گذاریم که از کارشناسان برجسته مانند دکتر کارولین مرسر، فن‌شناس ارشد اداره مأموریت علمی ناسا می‌شنویم. پیتر بک، مدیر عامل و بنیانگذار Rocket Lab. فرانک کالولی، دستیار وزیر نیروی هوایی برای دستیابی به فضا؛ و آملا ویلسون، مدیر عامل Nanoracks، به نام چند.

مانند همه رویدادهای TechCrunch، TC Sessions: Space برای کمک به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌های در مراحل اولیه برای ایجاد کسب‌وکارهای قوی‌تر طراحی شده است. اما این فقط ما نیستیم – شرکای رویداد ما به همان اندازه متعهد به موفقیت شما هستند.

شرکای TechCrunch فقط یک چک را قطع نمی کنند و یک لوگو را تحویل نمی دهند. آنها ظاهر می شوند و سطح بالایی از محتوای مرتبط، تخصص آموزشی، منابع و اتصال به رویداد را ارائه می دهند. مشارکت آنها بنیانگذاران در مراحل اولیه را بالا می برد، درگیر می کند و از آنها حمایت می کند.

ما می‌خواهیم چند لحظه وقت بگذاریم و تنها سه شرکای شگفت‌انگیز خود را برجسته کنیم، و در حالی که هنوز مجوز انتشار موضوعات ارائه آنها را نداریم، در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.

شرکت هوافضا یک سازمان غیرانتفاعی و تنها مرکز تحقیق و توسعه با بودجه فدرال برای شرکت فضایی است. آنها میزبان یک جلسه همتا و یک میزگرد کوچکتر خواهند بود که برای پرسش و پاسخ وقت می گذارد. همچنین آنها را در حال نمایش در نمایشگاه خواهید یافت – فرصتی عالی برای اتصال، شبکه و کشف فرصت ها.

میناریک توسعه و ساخت سیستم های ارتباط لیزری بی سیم برای کاربردهای هوابرد، فضا و موبایل. این شرکت که می گوید ماموریتش رفع موانع جهانی برای اتصال است، میزبان یک جلسه شریک خواهد بود. به زودی اطلاعات دقیق تری خواهیم داشت.

Otter.aiابزار بهره وری جلسات را ضبط می کند و یادداشت برداری، رونوشت و زیرنویس را در زمان واقعی ارائه می دهد.

در هفته‌های آینده سخنرانان، جلسات و شرکای بیشتری برای اعلام خواهیم داشت، بنابراین این فضای غیر کهکشانی را تماشا کنید!

TC Sessions: Space در 6 دسامبر در لس آنجلس برگزار می شود. یک مجوز به قیمت 199 دلار بخرید و سپس به ما – و شرکای ما – بپیوندید تا در مورد جدیدترین فناوری‌های فضایی، شبکه‌سازی فرصت‌ها و ایجاد یک استارت‌آپ قوی‌تر به سوی ستاره‌ها بیاموزید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TC Sessions: Space است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.