منو سایت

تست شده: TP Link Deco M5 WiFi Mesh

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تست شده: TP Link Deco M5 WiFi Mesh

تست شده: TP Link Deco M5 WiFi Mesh

آیا از خانه کار می کنم؟ خانه خود را به خانه هوشمند تبدیل می کنید؟ آیا با سرعت و قابلیت اطمینان WiFi مبارزه می کنید؟ شما به یک سیستم مش وای فای نیاز دارید و کیت TP Link Deco M5 ممکن است بهترین گزینه در بازار باشد.

درست مانند ما، بسیاری از شما امسال از خانه کار کرده اید، و درست مانند ما، بسیاری از شما برخی از مشکلات ذاتی ناشی از آن را کشف کرده اید. بزرگترین مشکل ما قابلیت اطمینان و پایداری WiFi بود. ما اغلب مجبور هستیم فقط برای اینکه دستگاه به درستی کار کند، اتصال را قطع و دوباره وصل کنیم. نه، من یک سیستم مش وای فای نصب کردم.

تست شده: TP Link Deco M5 WiFi Mesh

سیستم مش وای فای چیست؟ عملکرد بسیار ساده تر از فناوری است که آن را تقویت می کند، بنابراین من روی آن تمرکز خواهم کرد. به عبارت ساده، یک سیستم مش، خانه شما را به WiFi نقشه می‌کشد. روتر بی‌سیمی که همراه با بسته پهنای باند شما ارائه می‌شود، احتمالاً وقتی به آن نزدیک هستید، به خوبی کار می‌کند، اما آیا هر چه بیشتر از آن دور می‌شوید، متوجه می‌شوید که با مشکل مواجه می‌شوید؟ یک سیستم مش با قرار دادن هاب های بی سیم اضافی در اطراف خانه/دفتر که به عنوان یک شبکه واحد عمل می کنند، این مشکل را حل می کند. همانطور که حرکت می کنید، سیستم به طور یکپارچه شما را به قوی ترین سیگنال متصل می کند. کیت M5 که ما استفاده می کنیم شامل سه هاب است و مساحتی معادل 5500 فوت مربع را پوشش می دهد. بیش از اندازه کافی برای یک خانه بزرگ یا خانه شهری سه طبقه.

تست شده: TP Link Deco M5 WiFi Mesh

در خانه‌ام از چندین کامپیوتر، چندین تلویزیون هوشمند، ده‌ها لامپ هوشمند و فناوری‌های هوشمند، آی‌پد، آیفون، کنسول‌های بازی و خیلی چیزهای دیگر استفاده می‌کنم! از زمانی که کیت Deco M5 را نصب کردم، من حتی یک دفعه هم ندیده ام. سرعت دانلود من نیز کمی سریعتر به نظر می رسد زیرا کیفیت و سرعت سیگنال WiFi بسیار بهتر از روتر ارزانی است که از ارائه دهنده پهنای باند خود دریافت کردم.

تنظیم آن نیز بسیار آسان بود. با استفاده از برنامه Deco، نصب و راه اندازی آسان است. من فقط در چند دقیقه شروع به کار کردم و اضافه کردن هر هاب حتی ساده تر است. پس از اتصال، برنامه هر بار که دستگاه جدیدی به شبکه اضافه می‌شود به شما اطلاع می‌دهد و اطمینان می‌دهد که کاربران ناخواسته پهنای باند شما را نمی‌دزدند. همچنین می توانید تمام دستگاه هایی را که به طور فعال از شبکه استفاده می کنند مستقیماً از برنامه نظارت کنید.

تست شده: TP Link Deco M5 WiFi Mesh

سیستم Deco همچنین گزینه های امنیتی اضافی مانند حفاظت آنتی ویروس بلادرنگ، رمزگذاری پیشرفته، کنترل های والدین و مسدود کردن وب سایت های مخرب را فراهم می کند. از یک روتر بی سیم سنتی محافظت بسیار بیشتری برای کل خانه شما ارائه می دهد.

به اختصار؛ این خرید برای من بی معنی بود. من دائماً از سرعت های مختلف، قطع و وصل و قدرت سیگنال ضعیف ناامید بودم. همه چیز در یک لحظه ناپدید شد. استفاده از کیت Deco M5 بسیار آسان بود و به من اجازه داد بدون هیچ مشکلی از خانه به کار خود ادامه دهم. اگر از خانه کار می کنید یا فقط می خواهید قابلیت اطمینان و امنیت بیشتری برای خانه خود داشته باشید، به یک سیستم مش وای فای نیاز دارید و من مشکلی برای توصیه TP Link Deco M5 ندارم. به علاوه، در حال حاضر در آمازون فقط با 149 پوند در دسترس است!

آیا در کار از خانه مشکل دارید؟ به ما بگویید که با چه چیزی دست و پنجه نرم می کنید توییترفیس بوک یا اینستاگرام و ما خواهیم دید که آیا می توانیم یک پست برای کمک جمع آوری کنیم.