منو سایت

تست شده: لامپ هوشمند TP Link Tapo L530E

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تست شده: لامپ هوشمند TP Link Tapo L530E

تست شده: لامپ هوشمند TP Link Tapo L530E

چه زمانی یک لامپ بیشتر از یک لامپ است؟ چه زمانی می تواند متناسب با روحیه، فعالیت یا زمان روز شما تغییر کند. این جذابیت اصلی هر لامپ هوشمند چند رنگی است. ما با Tapo L530E از TP Link بازی کردیم تا ببینیم آیا گزینه مناسبی برای بودجه است یا خیر.

در اکتبر سال گذشته، Tapo L510E را آزمایش کردم و صادقانه بگویم، نه تنها با سادگی و سهولت استفاده آن را تحت تاثیر قرار داد، بلکه در دو ماه پس از آن، از خانه ای با لامپ های هوشمند صفر به همه لامپ‌ها را در هر اتاق خانه‌ام عوض می‌کنم (اگرچه و با لامپ‌هایی که با اکوسیستم هوم کیت اپل کار می‌کنند – بعداً در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد). این به معنای واقعی کلمه برای من یک لحظه لامپ بود.

L530E بسیار شبیه است با این تفاوت ساده که می تواند فوراً چندین رنگ را تغییر دهد. به جای سیاه کردن (که البته همینطور است). قدرت آن 60 وات است و می توان آن را در پایه سرنیزه نیز خریداری کرد (برای این نسخه باید به دنبال Tapo L530B باشید).

رنگ های مختلف فراتر از یک حقه هستند. به نظر من نور آبی کم برای تماشای فیلم بهتر از هر رنگ دیگری است. رنگ نارنجی یا زرد گرم در عصر بهتر از نور سفید روشن است. شاید صورتی یا بنفش برای حال و هوای رمانتیک تر؟ انتخاب باشماست.

لامپ تاپو به راحتی از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند کنترل می شود و به راحتی از طریق الکسا یا گوگل هوم قابل کنترل است. همچنین برای کار کردن به هاب جداگانه نیاز ندارد. این برنامه به شما امکان می دهد برنامه ها را تنظیم کنید، رنگ / روشنایی را تغییر دهید

متأسفانه، از Apple HomeKit پشتیبانی نمی کند، بنابراین انتظار نداشته باشید که بتوانید از برنامه استاندارد Home در iPhone/iPad و غیره استفاده کنید. اما هزینه آن کمتر از لامپ هایی است که دارند.

به طور کلی، L530E یک لامپ هوشمند با کیفیت خوب و قیمت مناسب است که استفاده از آن آسان است. اگر برای کار با Apple HomeKit به آن نیاز ندارید، برای شما عالی خواهد بود.

TP Link Tapo L530E در حال حاضر تنها با قیمت 12.99 پوند در آمازون موجود است

شما فکر می‌کنید که باید آن را بررسی کنیم، یک گجت عالی برای خانه هوشمند دارید؟ سپس از طریق آن به ما اطلاع دهید توییترفیس بوک یا اینستاگرام.