منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تریلر با تیمبالند و سوئیز بیتز • TechCrunch به دعوی رسیدگی می کند

تریلر با تیمبالند و سوئیز بیتز • TechCrunch به دعوی رسیدگی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تریلر با تیمبالند و سوئیز بیتز • TechCrunch به دعوی رسیدگی می کند

ماه گذشته، Timbaland و Swizz Beatz، هنرمندان برنده جایزه گرمی، از رقیب TikTok، Triller، 28 میلیون دلار شکایت کردند. Triller سال گذشته مجموعه رویدادهای زنده آنها را به نام Verzuz خریداری کرد، اما این دو نوازنده ادعا کردند که برنامه اجتماعی چندین پرداخت بزرگ را از دست داده است و آنها را وادار به طرح دعوی قضایی کرد.

تریلر اکنون با تیمبالند و سوئیز بیتز به توافق رسیده است، اما شرایط معامله فاش نشده است. با این حال تیمبالند و سوئیز بیتز اکنون سهام بیشتری در این شرکت خواهند داشت.

زمانی که این دو هنرمند شکایت کردند، تریلر مبلغ زیادی را در ژانویه به آنها پرداخت نکرد، بنابراین طرفین توافق کردند که تریلر تا 20 مارس 18 میلیون دلار به آنها بپردازد و پس از آن 1 میلیون دلار در ماه برای 10 ماه آینده به آنها پرداخت کند. در این دادخواست ادعا شده است که تریلر هیچ یک از این پرداخت ها را انجام نداده است. با این حال، Thriller گفت که این تنها یک پرداخت 10 میلیون دلاری بوده است.

تریلر همچنین با شکایت سونی موزیک به اتهام عدم پرداخت مواجه است. علاوه بر این، بسیاری از سازندگان می گویند که پرداخت های وعده داده شده را به عنوان بخشی از برنامه سازندگان Triller، که به طور خاص خالقان سیاه پوست را استخدام می کند، دریافت نکرده اند.

با وجود این شکایت ها، تریلر همچنان قصد دارد به زودی به بازار عرضه شود.

تریلر بیانیه ای را از طریق ایمیل مدیرعامل بابی سیرنوستی ارائه کرد:

در پایان روز، مانند هر جشن شکرگزاری یا جمع خانوادگی، اختلاف نظر وجود دارد، اما مانند هر خانواده خوب، در نهایت همه ما همدیگر را می بخشیم و قوی تر از همیشه برمی گردیم.

خانواده تریلر verzuz مثل همیشه قوی هستند. خوشحالیم که این اختلاف نظر را پشت سر گذاشتیم و نمی‌توانیم برای فصل بعدی هیجان‌زده‌تر باشیم.

ما مشتاقانه منتظر عرضه تریلر، ورزوز و تریلرورز به عنوان یک خانواده شاد در بازارهای عمومی هستیم.