منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بودجه برای بنیانگذاران سیاه پوست همچنان تیره و تار است – از اینجا به کجا می رویم؟ • TechCrunch

بودجه برای بنیانگذاران سیاه پوست همچنان تیره و تار است – از اینجا به کجا می رویم؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بودجه برای بنیانگذاران سیاه پوست همچنان تیره و تار است - از اینجا به کجا می رویم؟ • TechCrunch

هفته گذشته، TechCrunch گزارش داد که بنیانگذاران سیاه پوست در ایالات متحده 1٪ از 215.9 میلیارد دلار سرمایه خطرپذیر توزیع شده در سال گذشته را جذب کردند. طبق داده‌های Crunchbase نباید با 1.3 درصد جمع‌آوری‌شده در سال 2021، 0.8 درصدی که در سال 2020 کنار کشیدند، 1 درصدی که در سال 2019 دریافت کردند یا 1.1 درصدی جمع‌آوری‌شده در سال 2018 و 2017 اشتباه گرفت.

در صورتی که مشخص نیست چرا این اعداد بسیار وحشتناک هستند، شایان ذکر است که سیاه پوستان آمریکایی بیش از 13 درصد از جمعیت را تشکیل می دهند.

هر زمان که این اعداد منتشر می شوند، همیشه چند نفر هستند که همین سوال را می پرسند: از اینجا کجا برویم؟ آیا قدم بعدی به دنبال تامین مالی جایگزین است یا ماندن در میدان جنگ، همیشه آماده جنگیدن؟

این خیره کننده است که همیشه در جستجوی برابری، جدایی همیشه مکان امنی در آمریکا است. مدارس جداگانه، محله های جداگانه، مسیرهای مراقبت از مو جداگانه، کانال های بودجه جداگانه.

براندون بروکسشریک موسس شرکت های نادیده گرفته شدهگفت: اکنون زمان خلاقیت در تامین بودجه است و به مراکز توسعه کسب و کار کوچک و برنامه های کمک مالی به عنوان راهی برای مقابله با این موضوع اشاره کرد.

جیمز الیوریکی از بنیانگذاران برنامه کابیلا، این را تکرار کرد و گفت که زمان آن رسیده است که بنیانگذاران سیاهپوست برای دریافت بودجه آسیب پذیرتر از همیشه باشند. او به TechCrunch گفت: «دوره.

الیور، که در آتلانتا مستقر است، از ارتباطات خود برای ایجاد یک دور تخم و فرشته استفاده می‌کند، از منابع محلی مانند دهکده فناوری آتلانتا استفاده می‌کند، و همچنین «دورهای بنیان‌گذار» را تشکیل می‌دهد که سایر بنیانگذاران در شرکت او سرمایه‌گذاری می‌کنند.

او ادامه داد: «معمولاً بد است که یک بنیانگذار سیاه پوست در حال حاضر سرمایه جمع آوری کند. (معمولاً، این سرمایه گذاران از ایده ها حمایت می کنند، نه محصولات.) «وقتی پشت شما به دیوار است، آن وقت است که می دانید از چه چیزی ساخته شده اید. از روابط خود استفاده کنید، ابتدا به دیگران بدهید، که این امر باعث می‌شود که به شما کمک کنید، و بیایید همه را از خود غافلگیر کنیم.»