منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • به Hedera، Wilson Sonsini و MetaJuice در TC Sessions بپیوندید: Crypto • TechCrunch

به Hedera، Wilson Sonsini و MetaJuice در TC Sessions بپیوندید: Crypto • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به Hedera، Wilson Sonsini و MetaJuice در TC Sessions بپیوندید: Crypto • TechCrunch

TechCrunch سابقه ای طولانی در همکاری با شرکت های بزرگی دارد که نه تنها متخصص موضوع هستند، بلکه متعهد به حمایت از استارت آپ های در مراحل اولیه هستند. اگرچه این اولین کنفرانس رسمی ما است که به فضا اختصاص داده شده است، جلسات TC: Crypto – 17 نوامبر در میامی – از قانون شریک بزرگ ما مستثنی نیست.

چه بلاک چین باشد، چه کریپتو، DeFi، NFT یا مبتنی بر وب 3، ایجاد یک استارتاپ در فضای کریپتو کار آسانی نیست – ما می دانیم که دقیقاً اخبار فوری نیست. یکی از کارهایی که همکاران ما به بهترین نحو انجام می دهند، ارائه تخصص و منابع آموزشی است. آنها جلساتی را در مورد موضوعات مختلفی ارائه می کنند که به بنیانگذاران کمک می کند تا اعتماد به نفس و دانش لازم برای پیشبرد استارتاپ خود را به دست آورند.

توجه داشته باشید که حتی با وجود اینکه شرکای ما بینش های ارزشمندی از مراحل ما ارائه می دهند، آنها همیشه به دنبال تعامل با بنیانگذاران و استارت آپ های جالب برای کشف مشارکت های بالقوه و فرصت های جدید هستند. اجازه دهید شبکه آغاز شود.

برخی از سخنرانان و موضوعاتی را که شرکای ما در میامی در TC Sessions ارائه خواهند کرد بررسی کنید – و مطمئن شوید مشاهده دستور کار کامل.

آوردن DeFi به توده‌ها: چگونه می‌توان DeFi را برای میلیون‌ها کاربر غیرمتخصص رمزنگاری به واقعیتی یکپارچه و آسان تبدیل کرد – طبق گزارش Worldpay در سال 2022 از گزارش پرداخت های جهانی FIS، در حال حاضر، 72 درصد از جمعیت جهان به پرداخت های فوری دسترسی دارند یا به زودی خواهند داشت. بسیاری از بازارها نیز در حال جایگزینی یا ارتقاء خدمات بی‌درنگ خود برای پرداخت‌های فوری هستند. چه چیزی لازم است تا این کاربران را در یک دنیای وب 3 اول، DeFi درگیر کنیم؟ چقدر باید ساده باشد و چقدر سریع می توانیم به آنجا برسیم؟

در این جلسه، زنوبیا گودشالکمعاون ارشد ارتباطات، Swirlds Labs و مینا خطک، مدیر بخش کریپتو و تجارت نوظهور در Worldpay از FIS، به این سؤالات و موارد دیگر از دیدگاه یکی از بزرگترین شرکت های پرداخت جهان پاسخ خواهد داد. حمایت شده توسط Hedera.

حفظ قانونمندی – مسائل حقوقی پیرامون کریپتو و وب 3 پیچیده است. شرکت های فناوری ممکن است نیاز داشته باشند که روح صنعت بلاک چین را با محافظت از مدل های درآمدی خود و کاهش ریسک نظارتی متعادل کنند. چگونه آنها بودجه را ساختار می دهند – با سهام یا توکن یا هر دو؟ چگونه می توانند از IP خود در دنیای متن باز محافظت کنند؟ آنها به چه قراردادهایی با مشتریان و شرکای خدماتی نیاز دارند؟ و بهترین راه‌ها برای عملکرد در شرایط عدم قطعیت نظارتی و موج مورد انتظار اقدامات اجرایی چیست؟

یک وکیل امی کایازاشریک و رهبر گروه تمرین، فین تک و خدمات مالی در Wilson Sonsini. جاناتان چانمشاور شرکتی، ویلسون سونسینی؛ نیل مایترا, شریک, فین تک و خدمات مالی, Wilson Sonsini; و اسکات مک کینی، شریک، فناوری تراکنش ها، ویلسون سونسینی، به این سؤالات و سؤالات دیگر، از جمله سؤالات مخاطبان پاسخ خواهد داد. با حمایت ویلسون سونسینی.

ایجاد یک فراجهان واقعی کاربر محور – متاورس فضای مجازی را فراهم می کند که افراد، دنیاها و جوامع را به هم متصل می کند. مکانی که در آن کاربران می توانند ارز و کالا را با یکدیگر مبادله کنند، نه شرکت پشت پلتفرم. همانطور که اینترنت در حال تکامل است، ما مسئولیت ایجاد پلتفرم هایی داریم که تنوع و شمول، مالکیت داده، امنیت و پایداری را در بر می گیرد. به عنوان رهبران این فضا، چگونه می‌توانیم محیطی ایجاد کنیم که به مصرف‌کنندگان و پدیدآورندگان اجازه می‌دهد تا تصورات و پتانسیل کسب درآمد خود را بدون محدودیت کشف کنند؟

کریس جونزرئیس تجارت و توسعه، MetaJuice; ناتالیا ماتسوکلی، مدیر موفقیت شریک استراتژیک، ImmutableX; و الکس مغولمدیر Republic Crypto، به این چالش‌ها و سایر چالش‌ها برای ایجاد یک فراجهان فراگیر، ایمن و پایدار رسیدگی خواهد کرد. با حمایت MetaJuice

فرصت خود را برای شنیدن، ارتباط و تعامل با برخی از محرک های پیشرو مصمم به تعریف مجدد آینده مالی، بلاک چین و وب از دست ندهید. جلسات TC: Crypto در 17 نوامبر همین الان پاس خود را بخرید برای دریافت نرخ اولیه پرنده و صرفه جویی 150 دلاری. بی صبرانه منتظر دیدن شما در میامی هستیم!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TC Sessions: Crypto است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.