منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • به همین دلیل است که چرا سهام ServiceNow در یک هفته در گزارش‌های درآمدهای ناامیدکننده فناوری افزایش می‌یابد • TechCrunch

به همین دلیل است که چرا سهام ServiceNow در یک هفته در گزارش‌های درآمدهای ناامیدکننده فناوری افزایش می‌یابد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به همین دلیل است که چرا سهام ServiceNow در یک هفته در گزارش‌های درآمدهای ناامیدکننده فناوری افزایش می‌یابد • TechCrunch

اگر یک فرد معمولی هستید خوانندگان این پست، به احتمال زیاد می‌دانید که سال خوبی برای بسیاری از سهام‌های فناوری نبوده است – سالی که غول‌هایی مانند متا، آمازون و آلفابت پس از گزارش‌های درآمدی کمتر از ستاره‌ای توسط بازارها تحت فشار قرار گرفتند.

حتی کسب‌وکار قدرتمندی مانند Salesforce نیز توسط سرمایه‌گذاران فعال دنبال می‌شود.

واقعیت این است که تعداد کمی از آنها در امان هستند، چه شرکت های نوپا و چه شرکت های دولتی تاسیس شده. ما شاهد داستان‌های متعددی از توقف استخدام‌ها، اعلام اخراج و سهام‌های فناوری بوده‌ایم که در مقایسه با یک کوارتربک NFL پشت خط حمله بد، ضربه‌های بزرگ‌تری به دست آورده‌اند – به عبارت دیگر، درهم شکسته شدن.

به ویژه سهام SaaS سال سختی را پشت سر گذاشته است، بنابراین وقتی سهام SaaS خوب عمل می کند، خوب، این خبر است. و این همان چیزی است که با ServiceNow در این هفته اتفاق افتاد که درآمدهای Q32022 را گزارش کرد.

با یک گزارش سود عمدتاً مثبت – درآمد خوب، راهنمایی خوب، کل 9 یارد – شانس را شکست داد و باور کنید یا نه، وال استریت با افزایش بیش از 13 درصدی سهام در روز پنجشنبه به شرکت پاداش داد. ثابت در طول روز (در معاملات امروز حدود 1 درصد کاهش داشت.)

شاید ما تنها کسانی نباشیم که به دنبال خبرهای خوب هستیم. شاید سرمایه گذاران هم همینطور باشند. اما چه چیزی باعث این ناهنجاری سود مثبت برای سال 2022 شد؟ برای فهمیدن این موضوع، بیایید گزارش درآمد و تأثیر استخدام مدیر عامل سابق SAP، بیل مک درموت، برای رهبری شرکت را بررسی کنیم.

نگاهی به اعداد

با توجه به قتل عام عمومی که در بازارهای عمومی برای درآمدهای فناوری در این چرخه سه ماهه شاهد بودیم – اسنپ کارها را با تمشک آغاز کرد و به دنبال آن سایر فروشگاه های فناوری برتر که نتوانستند انتظارات سخت وال استریت را برآورده کنند – رونق قیمت سهام ServiceNow گرفتار شد. چشم ما را جلب کرد و ما را کنجکاو کرد که بدانیم این شرکت چه دستاوردهایی دارد که ارزش ستایش سرمایه گذاران را دارد.