منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • به فصل ارواح در استارتاپ ها خوش آمدید • TechCrunch

به فصل ارواح در استارتاپ ها خوش آمدید • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به فصل ارواح در استارتاپ ها خوش آمدید • TechCrunch

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روند استارت آپ های این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، اینجا مشترک شوید

خرید چند میلیارد دلاری، پیش‌بینی‌های عرضه اولیه سهام و سرمایه‌های قدیمی خوب و درام میلیاردی؟

بی انصافی است که بگوییم این هفته در حوزه فناوری و استارتاپ ها مانند یک چرخه رونق در سال 2021 بود. به خصوص وقتی به اخراج‌هایی که از Truepill، چهارمین مورد در سال جاری، و Meta که اعلام کرد استخدام را متوقف می‌کند، نگاه می‌کنید. در همان زمان، احساس می شود که یک حس جدید در هوا وجود دارد. هک، بازارهای NFT همچنان در حال افزایش پول هستند.

بازار خسته کننده نیست، اما پر سر و صدا هم نیست. و خلق و خوی در میان منابع من مطمئناً به شبح وار نزدیکتر است تا وحشی. علاوه بر این که، بله، قبل از اینکه تصمیم بگیرم می‌خواهم روزنامه‌نگار شوم، در مورد شاخ و برگ‌های پاییزی شعر می‌نوشتم، همه اینها را می‌گویم تا ظرافت این لحظه را تأیید کنم.

ایده هایی که در پایان سال انتظار دارم به شرح زیر است:

  • نت های قو سیاه چه شد؟ در آغاز رکود اقتصادی، سرمایه‌گذاران به شرکت‌های پرتفوی روی آوردند تا نسبت به یک محیط پرنوسان فزاینده هشدار دهند. این گفتگو از بین نرفته است، اما مطمئناً ساکت‌تر شده است، و بسیاری از سرمایه‌گذاران اکنون به من می‌گویند که هجوم مالی زیادی در راه است. بنابراین دستورالعمل های جدید در حال ارسال به شرکت های پرتفوی چیست؟
  • جنبه انسانی ماجرای اخراج چیست؟ همکاران من مری ان و کریستین این هفته درس مهمی به ما داد و آن این است که داستان های اخراج نباید حول محور کارفرما بچرخد. این دو در مورد هزینه های انسانی اخراج شدن در Better.com نوشتند – داستان کامل در اینجا – و من قصد ندارم این ایده را تا این حد زیرکانه بدزدم. می‌خواهم با افرادی که تحت تأثیر موج اخراج‌های فناوری در سال 2022 قرار گرفته‌اند صحبت کنم و بشنوم که مراحل بعدی چگونه است. من می‌شنوم که این خیلی پیچیده‌تر از این است که “شما باید می‌دانستید که شرکت شما از ابتدا بیش از حد تبلیغات شده است.”
  • در نهایت، استارت آپ ها واقعاً برای انجام چه کاری آماده می شوند؟ من مقصر این هستم، اما ما اغلب در مورد استارت آپ ها و فناوری صحبت می کنیم، با کلیاتی که به آرامی پوشش داده شده اند، با این توضیح که برای اهداف هدف گذاری مفید است. من می‌خواهم بدانم استارت‌آپ‌ها امسال چه چیزهایی یاد گرفته‌اند و از نظر تاکتیکی متفاوت عمل می‌کنند. خرج کردن با نظم و انضباط بیشتر یا تمرکز بر محصول به حساب نمی آید. جزئیات را به من بدهید و بهتر است به من بگویید در مورد چه چیزی با سرمایه گذاران خود مخالف هستید.

با ارسال توییت به من اطلاع دهید که مال شما چیست من یا به این پست پاسخ دهید اگر خبرنامه هفته گذشته را از دست دادید، آن را در اینجا بخوانید: “Tiger Global, Fickle Checks and the Difficulty of Acceleration.” ما همچنین یک پادکست همراه را در اینجا ضبط کرده ایم: “Building Startups Public دارای تاریخ پایان است.”

در خبرنامه امروز، ما قصد داریم در مورد زیبایی محورها صحبت کنیم، یک راه خلاقانه برای اثبات استارتاپ شما استخدام افراد کارآفرین و جدیدترین مورد از 500 Global است.

اگر این خبرنامه را دوست دارید، به من لطف کنید؟ آن را برای یک دوست ارسال کنید، آن را در توییتر به اشتراک بگذارید و من را تگ کنید تا از خواندن شما تشکر کنم!

یادآوری کنید که محورها کار می کنند

Rebecca Skutak از TC در مورد اینکه چگونه یک محور به HopSkipDrive کمک کرد تا در یک مسابقه سخت با والدین پیروز شود، نوشت: به فرزندان خود با خدمات اشتراک‌گذاری سواری ما اعتماد کنید.

در اینجا دلیل مهم است: همانطور که در آخرین پادکست سهام خود بحث کردیم، گاهی اوقات همه ما فقط در حال پرش، پرش و دوری از موفقیت هستیم. مدل “Uber for X” چند سالی است که MIA است، بنابراین داستان پشت HopSkipDrive و شریک مورد اعتماد آن برای من برجسته است. کی گفته مدارس تجربی نیستند!

چرخ دنده فلزی بزرگ و کوچک با فضای کپی.  مذاکره با استارت آپ های شرکتی برای سرمایه گذاری خطرپذیر

اعتبار تصویر: ایوان بایچ (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

یک نسخه متفاوت از CVC حدس می‌زنم

این هفته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه Cloudflare 1.25 میلیارد دلار بودجه برای استارت آپ ها با استفاده از پلتفرم خود جمع آوری کرده است. خب یه جورایی

در اینجا دلیل مهم است: شرکت امنیت، عملکرد و قابلیت اطمینان، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر شرکتی ایجاد نکرد، که نمونه ای از شرکت های دیگر است که به دنبال جلب توجه کارآفرینان هستند. در عوض، Cloudflare به تازگی ده ها شرکت سرمایه گذاری را وارد کرده است یک پیشنهاد تا 1.25 میلیارد دلار در شرکت ها در صندوق های موجود خود سرمایه گذاری کنند. با توجه به اینکه نمی دانیم این پیشنهادات پشتیبانی چقدر رسمی هستند و Cloudflare هیچ بودجه ای ارائه نمی دهد یا تصمیمی برای تأمین مالی نمی گیرد، این کمی نرم تر از یک وسیله سرمایه گذاری سنتی است.

از نظر من، این تعهد فقط به ما می‌گوید که Cloudflare می‌خواهد به استارت‌آپ‌ها نشان دهد که استفاده از نرم‌افزارشان برای آنها منطقی نیست، بلکه کسب درآمد نیز می‌کند.

به فصل ارواح در استارتاپ ها خوش آمدید • TechCrunch

اعتبار تصویر: گتی ایماژ

ردیابی

من در حال آزمایش یک بخش جدید در هفته‌نامه استارت‌آپ‌ها هستم، که در آن هر هفته یک داستان یا روند قدیمی را دنبال می‌کنیم تا ببینیم از اولین نگاهمان چه چیزی تغییر کرده است. این هفته، گفتگوی خود را در مورد روزهای شتابدهنده و آزمایشی با نگاهی به این که 500 Global که قبلاً 500 استارتاپ بود، در مورد آن چگونه فکر می کند ادامه می دهیم.

در اینجا چه چیزی جدید است: بیش از یک سال از زمانی که شتاب دهنده 500 استارتاپ در تلاشی برای تغییر موقعیت خود به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری، خود را به 500 Global تغییر نام داد، می گذرد. در آخرین نسخه TechCrunch+، من با کلیتون برایان، شریک و رئیس برنامه شتابدهنده در 500 Global، در مورد اینکه چگونه با رقابت همگام هستند صحبت کردم. گزیده زیر!

این سرمایه‌گذار بر اثربخشی پذیرش دائمی تاکید کرد که دو رقیب اصلی شتاب‌دهنده‌اش، Y Combinator و Techstars، ندارند. سه سال پیش، 500 گلوبال اعلام کرد که به جای دو بار در سال، در طول سال تصمیمات سرمایه گذاری خواهد گرفت. روزهای نمایشی همچنان هر دو سال یکبار برگزار می‌شوند، اما استارت‌آپ‌ها می‌توانند انتخاب کنند که در کدام روز آزمایشی شرکت کنند.

برایان گفت: «این تغییر واقعاً با بنیانگذاران طنین انداز شد. او نسخه قبلی 500 Global را با یک مدرسه با برنامه سالانه مقایسه کرد: مواقعی وجود دارد که تکالیف را انجام می دهید، زمان هایی که می نشینید و استخدام می کنید و تعطیلات تابستانی. اکنون در تمام طول سال است، و او اذعان می کند که مدیریت آن دشوارتر است، “اما در عین حال بسیار بیشتر توسط بنیانگذاران قدردانی می شود.”

او گفت: “من فکر می کنم که ما را رقابتی تر می کند.” ما می توانیم بیشتر با بنیانگذاران صحبت کنیم و آنها می توانند برنامه ما را در مقاطع زمانی مختلف شروع کنند. آنها مجبور نیستند منتظر باز شدن آن برنامه یا آن مهلت باشند. با توجه به آن [with] برخی از برنامه‌های دیگر، ممکن است بگویند، “هی، چند ماه دیگر صبر کنید تا دوباره درخواست‌ها را بپذیرید.”

کارمندان استارتاپ باید قوانین مالیاتی را رعایت کنند

اعتبار تصویر: bestdesigns / Getty Images

چند یادداشت

کمتر از یک ماه با TechCrunch Disrupt فاصله داریم و من در حال حاضر احساساتی هستم. این یک مکالمه مهیج، مهیج، آگاهی و هفته ای خواهد بود که نباید از دست داد. در اینجا دستور کار کامل است و در اینجا می توانید بلیط های خود را تهیه کنید.

  • ابتدا از کد “STARTUPS” برای تخفیف ویژه در بلیط Disrupt استفاده کنید. کمتر از یک ماه فرصت داریم!
  • ما همچنین برای کسانی که تحت تأثیر این اخراج قرار گرفته اند، ویژه داریم. اگر فرصتی را از دست دادید، برای دریافت بلیط رایگان TechCrunch Disrupt به اینجا بروید.

تا زمانی که تو را دارم، بیایید کمی بیشتر صحبت کنیم. همانطور که می دانید، من میزبان Equity هستم که سه بار در هفته منتشر می شود و طولانی ترین پادکست TC است. ما نیز چیزهای بسیار خوبی برای گوش دادن داریم، از جمله برنامه متمرکز بر رمزنگاری که از Chain Reaction و یک برنامه با محوریت بنیانگذار از Found ارائه می شود. پادکست TechCrunch نیز غیرقابل از دست دادن است، بنابراین مراقب تمام نمایش های خوب آنها باشید.

در TechCrunch دیده می شود

در اینجا برخی از وحشتناک ترین افشاگری ها در متن ایلان ماسک آورده شده است

چرا باید فین تک بیشتری بسازید در حالی که فقط می توانید 20 میلیون یورو جمع آوری کنید و آن را به بانک ها بدهید؟

اینستاگرام اکانت Pornhub را برای همیشه غیرفعال می کند

معاملات شارژ EV ادامه می‌یابد، فورد به دلیل کمبود تحت فشار قرار می‌گیرد و کیتی هاوک تعطیل می‌شود

پلتفرم کریپتو Nexo توسط نیویورک، کالیفرنیا و شش تنظیم کننده دیگر ایالات متحده شکایت کرد

در TechCrunch+ دیده می شود

بنیانگذار Treepz Onyeka Akumah در مورد چگونگی موفقیت در فناوری حمل و نقل

سقوط دات کام در سال 2000 چه چیزی می تواند در مورد رکود فناوری در سال 2022 به ما بیاموزد؟

افتتاحیه اجلاس زنان در سرمایه گذاری خطرپذیر اروپا اولین گام در صعود طولانی به سمت سهام است.

سرمایه گذاران خطرپذیر، نرم افزارهای بهره وری را ترمز می کنند

در همان زمان، همان صفحه وب، هفته آینده؟

n

به فصل ارواح در استارتاپ ها خوش آمدید • TechCrunch

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch