منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بنیان‌گذاران استارت‌آپ سیاه‌پوست در سه ماهه سوم فقط ۱۸۷ میلیون دلار جمع‌آوری کردند • TechCrunch

بنیان‌گذاران استارت‌آپ سیاه‌پوست در سه ماهه سوم فقط ۱۸۷ میلیون دلار جمع‌آوری کردند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بنیان‌گذاران استارت‌آپ سیاه‌پوست در سه ماهه سوم فقط ۱۸۷ میلیون دلار جمع‌آوری کردند • TechCrunch

مقدار سرمایه افزایش یافته توسط کارآفرینان سیاهپوست همچنان رو به کاهش است.

آخرین اعداد Crunchbase نشان می‌دهد که بنیان‌گذاران سیاه‌پوست ۱۸۷ میلیون دلار در سه‌ماهه سوم جمع‌آوری کرده‌اند، که نسبت به نزدیک به ۱.۱ میلیارد دلاری که در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۱ دریافت کرده‌اند، کاهش خیره‌کننده‌ای داشته و نسبت به ۵۹۴ میلیون دلاری که گروه در سه‌ماهه دوم جمع‌آوری کرده‌اند، کاهش قابل‌توجهی دارد.

بنیانگذاران سیاه پوست تنها 0.12 درصد از 150.9 میلیارد دلار توزیع شده در سه ماهه سوم را جذب کردند.

طبق گزارش Crunchbase، زنان سیاه‌پوست در سه ماهه سوم 49 درصد از کل سرمایه‌ای را که به بنیان‌گذاران سیاه‌پوست تخصیص داده شده بود، جمع‌آوری کردند که این رقم در حدود 91.63 میلیون دلار بود. برای جمع آوری خرده ها، خوب است حداقل ببینیم که به نظر می رسد مردان و زنان سیاه پوست تقریباً مقادیر مساوی بودجه در این سه ماهه دریافت کرده اند، اگرچه تعداد آنها وحشتناک است.

راستش را بخواهید، خانه هایی به ارزش بیش از 187 میلیون دلار وجود دارد. آدام نیومن در یک راند بیشتر از آن همه بنیانگذاران سیاه پوست شاید در یک ربع دارایی خالص ادل 220 میلیون دلار است. با این حال، این اعداد لزوما تعجب آور نیستند. TechCrunch گزارش داد که سرمایه گذاران اغلب در بحبوحه رکود اقتصادی به شبکه های خود عقب نشینی می کنند و خطرات اقلیت کمتری را متحمل می شوند.

زمانی که صنعت سرمایه گذاری خطرپذیر سرد می شود، بنیانگذارانی که نمایندگی کمتری دارند دچار ذات الریه می شوند. تیانا توکس، سرمایه گذار، سرمایه رنگارنگ

شاید این به بهترین شکل با این واقعیت نشان داده شود که سرمایه جذب شده توسط بنیانگذاران سیاهپوست در این سه ماهه تقریباً برابر با 180 میلیون دلار تخصیص یافته به گروه در سه ماهه سوم سال 2020 بود. با این حال، بنیانگذاران سیاه پوست توانستند این 187 میلیون دلار را تنها از 32 معامله به دست آورند. ، در مقایسه با سال 2020، زمانی که 93 معامله طول کشید تا به 180 میلیون دلار برسد.

در مجموع، بنیان‌گذاران سیاه‌پوست در سال جاری کمی بیش از ۲ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز جمع‌آوری کرده‌اند که کمتر از رقم خیره‌کننده ۴.۷۲ دلاری است که در سال ۲۰۲۱ ثبت شده بود.