منو سایت

بله، رئیس • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بله، رئیس • TechCrunch

سلام و خوش آمدید به Equity، پادکست کسب و کار راه اندازی که در آن اعداد و تفاوت های ظریف پشت سرفصل ها را آشکار می کنیم.

این نمایش چهارشنبه ما است که در آن روی یک موضوع تمرکز می کنیم، یک سوال را در نظر می گیریم و بقیه را باز می کنیم. این هفته، ناتاشا یکی از پانل های Disrupt مورد علاقه خود را به گوش شما می آورد. او با بنیانگذاران اصلی لیندسی کاپلان و کارولین چایلدرز در مورد آینده باشگاه عضویت خصوصی خود برای زنان در پست های رهبری صحبت کرد. (برایس فریاد زد برای آن تصویر زنده شگفت انگیزی که او در حالی که همه ما روی صحنه بودیم انجام داد!).

این گفتگو به رقبای بی امان، جامعه ای که توسط یک بیماری همه گیر تعریف شده است، ارزش گذاری دوگانه تک شاخ ها و کلمه دختربچه می پردازد. اگر گفتگو را دوست دارید، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید. و اگر اطلاعات بیشتری در مورد Chief می‌خواهید، پست جمع‌بندی همکارم ران میلر در مورد همه موارد عضویت و لیست انتظار را بخوانید.

ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7 صبح PT و چهارشنبه و جمعه در ساعت 6 صبح PT کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه ریخته گری ها TechCrunch همچنین یک نمایش رمزنگاری عالی دارد، برنامه‌ای که با بنیان‌گذاران مصاحبه می‌کند، برنامه‌ای که جزئیات چگونگی جمع‌آوری داستان‌های ما و موارد دیگر را دارد!