منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بعد از اینکه باگ باعث قطعی جهانی دو ساعته شد، واتس‌اپ سرویس را بازیابی می‌کند • TechCrunch

بعد از اینکه باگ باعث قطعی جهانی دو ساعته شد، واتس‌اپ سرویس را بازیابی می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بعد از اینکه باگ باعث قطعی جهانی دو ساعته شد، واتس‌اپ سرویس را بازیابی می‌کند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

اخیراً در یک کنفرانس VC/استارت‌آپ شنیده شد: تناسب بازار محصول مانند محصولی است که از گروه مشتریان عجیب‌شکل به گروه مشتریان عجیب‌شکل می‌رود، مانند کتاب قدیمی کودکان «آیا مامان من هستی؟» استارت‌آپ‌ها می‌توانند چنین باشند. گاهی اوقات کاربران می توانند شما را شگفت زده کنند و محصول باید از چندین گروه مختلف مشتریان بالقوه بپرسد که آیا مناسب است یا خیر.

آه و دومینیک-مادوری می‌خواهد داستان‌های جمع‌آوری سرمایه VC بنیان‌گذاران سیاه‌پوست را بشنود – اگر یک بنیان‌گذار سیاه‌پوست با داستان‌های جنگی هستید (یا اگر کسی را می‌شناسید)، شرکت کنید! – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

استارت آپ ها و VC ها

Bilt Rewards که با برخی از بزرگترین مالکان و اپراتورهای چند خانواده کشور برای ایجاد برنامه‌های کارت اعتباری وفاداری و هم‌نام تجاری برای مستاجران املاک همکاری می‌کند، پس از تضمین دور رشد ۱۵۰ میلیون دلاری با ارزش ۱.۵ میلیارد دلاری به رهبری Left Lane Capital، وارد وضعیت یونیکورن شد. کریستین گزارش ها.

امدادگران اضطراری به لطف پیشرفت‌های فناوری متصل، با ساعت‌هایی که می‌توانند زمان سقوط و آسیب دیدگی افراد را تشخیص دهند، ماشین‌هایی که می‌توانند محل حضور رانندگانشان را تعیین کنند، و سیستم‌های خانگی که می‌توانند اطلاعات مهم آتش سوزی را در زمانی که شما می‌توانید منتقل کنند، داده‌های بزرگی را افزایش می‌دهند. تی اینها تنها تعداد کمی از نوآوری‌هایی است که در سال‌های اخیر دیده‌ایم، و امروز استارت‌آپی به نام RapidSOS در حال ادامه دادن کمک‌های مالی به اولین امدادگران اضطراری است. اینگرید گزارش ها.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

8 سوالی که باید قبل از اینکه استارتاپ شما با بررسی دقیق فنی مواجه شود پاسخ دهید

یک ذره بین که کلمه

اعتبار تصویر: kutaytanir (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

افراد خارجی جنبه های متعددی از یک استارت آپ را برای تعیین ارزش و کیفیت آن مطالعه می کنند و سلامت پایگاه کد یکی از آنهاست.

مت ون ایتالی، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تحلیل کدهای Sema، می نویسد که بازی تنها بخشی از داستان است.

هنگامی که بررسی فنی (TDD) شروع می شود، هیچ مقدار از داستان سرایی نمی تواند اسرار مدفون در GitHub و Jira را پوشش دهد.

برای کمک به شرکت‌ها برای آماده شدن برای TDD، Van Italilie کتابی با هشت سوال نوشت که بنیانگذاران تیم باید بتوانند با اطمینان به آنها پاسخ دهند. ما فردا لیست دقیق TDD او را بررسی خواهیم کرد.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

در بحبوحه آزمایش دوربین جدید Google Pixel 7 Pro، حاجی یک “عیب واقعا احمقانه و کاملاً قابل اجتناب” پیدا کرد که از چیزی که در غیر این صورت “بهترین تلفن دوربین موجود در بازار” است، کم می کند و او به دنیا می گوید. صحبت از بررسی محصول، برایان نگاهی دقیق تر به macOS Ventura دارد.

همچنین، احتمالاً عاقلانه نیست که شرکت حقوقی شما در طرف مقابل همان موضوع باشد. ناتاشا ام هنگامی که اخبار مربوط به تحقیقات آزار و اذیت منتشر شد، این موضوع مورد توجه Launch House قرار گرفت و اکنون موسس تحت حمایت کلوپ سرمایه‌گذاری طبق گزارشات راه خود را از شرکت حقوقی خود جدا کرده است.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: