منو سایت

بسیاری از تک شاخ ها • TechCrunch نیستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بسیاری از تک شاخ ها • TechCrunch نیستند

سلام و خوش آمدید به Equity، پادکست کسب و کار راه اندازی که در آن اعداد و تفاوت های ظریف پشت سرفصل ها را آشکار می کنیم.

اوه چه هفته ای چه یک هفته. همه چیز در TechCrunch شلوغ تر از همیشه است زیرا ما از گیجی پس از کنفرانس خود بیرون می آییم و به چرخه شلوغ اخبار باز می گردیم. مطمئناً، ماسک هنوز در حال ایجاد موج است، اما دورهای استارتاپی برای پوشش دادن، اخراج‌ها، پوشش درآمد، گزارش‌های تک شاخ، داده‌های جدید و موارد دیگر وجود دارد.

پس از کاهش مواد و طولانی شدن مدت، کاری که مری آن، ناتاشا و الکس در این هفته انجام دادند، به شرح زیر است:

  • Rewind می خواهد به مردم در زمینه حافظه کمک کند. ما در مورد این صحبت می کنیم که چگونه استارتاپی که این هفته راه اندازی شد، از فناوری ضبط استفاده می کند تا به شما کمک کند آنچه را که می بینید، می شنوید و می گویید در دستان خود داشته باشید.
  • ما در مورد Onward صحبت کردیم، استارت‌آپی که می‌خواهد به والدین طلاق گرفته یا جدا شده کمک کند تا کمتر بر سر پول بجنگند، و اینکه چگونه تقریباً 10 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است، علیرغم اینکه درآمد اولیه‌ای داشت.
  • IPO تا حدودی عجیب و ممکن Byju از Aakash، یک شرکت آموزشی که سال گذشته خریداری کرد. دیدگاه های ما را می توان در قالب میم خلاصه کرد: IPO edtech؟ در این اقتصاد؟
  • تک‌شاخ‌ها برای عمومی شدن با مسیری فوق‌العاده دشوار روبرو هستند، که می‌تواند تا حدودی توضیح دهد که چرا Byju’s خود عمومی نشده است (به یاد داشته باشید، برنامه‌هایی وجود داشت، اما مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر، آنها به حالت تعلیق درآمدند).
  • و سپس برکس بود که با وجود فشار زیاد به فضای سازمانی، شراکت جدیدی با Techstars اعلام کرد.
  • استرایپ فاش کرده است که 14 درصد از کارکنان خود یا بیش از 1100 نفر را اخراج کرده است و پاتریک کولیسون، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران آن اعتراف کرده است که غول پرداخت «کارمندان خود را برای جهانی که در آن هستیم مهندسی مجدد کرده است».
  • در نهایت، یک شرکت رتبه بندی VC جدید در بلوک وجود دارد. چه احساسی داریم؟ حداقل از برخی VC ها بهتر است.

همه اینها را فهمیدی؟ باشه. صبح دوشنبه است.

ارزش سهام در ساعت 7 صبح PT هر دوشنبه و چهارشنبه و در ساعت 6 صبح PT در جمعه ها کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه ریخته گری ها TechCrunch همچنین یک نمایش رمزنگاری عالی دارد، برنامه‌ای که با بنیان‌گذاران مصاحبه می‌کند، نمایشی که جزئیات چگونگی جمع‌آوری داستان‌های ما و موارد دیگر را دارد!