منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بسته‌بندی بر پایه کیتین فوم کروز ۱۸ میلیون دلار درآمد دارد زیرا صنایع در تلاش برای سبز شدن هستند • TechCrunch

بسته‌بندی بر پایه کیتین فوم کروز ۱۸ میلیون دلار درآمد دارد زیرا صنایع در تلاش برای سبز شدن هستند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بسته‌بندی بر پایه کیتین فوم کروز ۱۸ میلیون دلار درآمد دارد زیرا صنایع در تلاش برای سبز شدن هستند • TechCrunch

بهترین راه برای حذف پلاستیک ها از اکوسیستم این است که مطمئن شوید آنها هرگز به آنجا ختم نمی شوند، و کروز فوم در شرف جایگزینی برخی از بدترین ها با جایگزین طبیعی مشتق شده و قابل کمپوست شدن است – و این شرکت به تازگی 18 میلیون دلار سری A برای ساخت آن دریافت کرده است. سریعتر

فوم کروز موادی از کیتین ایجاد می کند که پوسته اکثر سخت پوستان مانند خرچنگ، میگو، خرچنگ و بسیاری از حشرات زمینی را تشکیل می دهد. قوی، پایدار، کاملاً زیست تخریب‌پذیر و فراوان است: کوه‌هایی از مواد برای صادرات خارج از هر کارخانه فرآوری غذاهای دریایی وجود دارد.

شرکتی که بنیانگذارش جان فلتس را در آلاسکا در جریان شتاب دهنده در دریا ملاقات کردم، در حال ساختن راه های مختلف برای تبدیل کیتین و چندین ماده طبیعی دیگر به ماده ای بود که می تواند جایگزین فوم پلی استایرن منبسط شده (EPS؛ به عنوان فوم پلی استایرن) و سایر روش های معمول شود. بسته بندی پلاستیکی.

آنها اولین شکست بزرگ خود را در سال گذشته به دست آوردند، زمانی که ویرپول از آنها خواست تا چند قطعه برای جعبه لوازم خانگی خود بسازند، و اکنون که آنها این ایده را ثابت کرده اند، فوم کروز در حال آماده شدن برای ورود به نیم دوجین صنعت دیگر است.

بسیاری از مواردی که ما روی آن تمرکز می کنیم، این دو حوزه ابتدایی است – بسته بندی که جایگزین پلی اتیلن و استایروفوم می شود. اما تقاضا به روش های دیگری در حال افزایش است: زنجیره سرد، CPG [consumer packaged goods]، تجارت الکترونیک و غیره مردم در مورد ساخت و ساز یا اینکه چگونه می توانیم قالب گیری تزریقی انجام دهیم می پرسند. فلتس گفت: دیدن این همه پتانسیل هیجان انگیز است.

نیاز به نمونه سازی اولیه و آزمایش این قابلیت ها یکی از دلایلی است که این شرکت در حال ایجاد چنین دور قابل توجهی است. آنها به تازگی یک اکسترودر جدید خریداری کرده اند (فوم مانند این اساساً با استفاده از تجهیزات تخصصی چاپ می شود) و انواع فاکتورهای شکل جدید را با هدایت شرکا و شرکای بالقوه در بسیاری از صنایع آزمایش کرده اند.

این کمک می کند که تعدادی از قوانین و روندها دائماً شرکت ها را به سمت جایگزین های سازگار با محیط زیست برای پلاستیک یا حتی مقوا سوق می دهند.

او گفت: «با بازگرداندن مالکیت زباله و جمع‌آوری به افرادی که بسته‌بندی می‌کنند، شاهد تغییر گسترده در اهداف ESG هستید. قبلاً اینطور بود، “خوب، ما تا سال 2030 کربن خنثی خواهیم بود.” این به چه معناست؟ بنابراین، اکنون ما شاهد ریزه کاری واقعی در معنای آن هستیم – آیا بسته بندی، مصرف انرژی، نقاط عطف، علائم دو ساله، سه ساله چیست؟ اینجوری میدونی که جدین

جعبه های فوم کروز برای لوازم الکترونیکی مصرفی.

جعبه های فوم کروز برای لوازم الکترونیکی مصرفی. اعتبار تصویر: کروز کف کرد

ناگهان، به نظر می رسد، همه از تولیدکنندگان کالا گرفته تا افرادی که فوم پلاستیکی می سازند، به دنبال جایگزین های کامل هستند، حتی اگر برابری در هزینه وجود نداشته باشد. آن‌ها نوشته‌های روی دیوار را می‌بینند و این ایده که وقتی مثلاً ممنوعیت EPS آنها را از بازارهای کرانه باختری بیرون می‌کشد، غافلگیر شوند، ترسناک است.

فلتس گفت که این شرکت در حال مذاکره با تعدادی از بزرگترین تولیدکنندگان فوم بسته بندی است و با آنها بر روی معامله ای کار می کند که آنها را مجبور به تولید مواد مبتنی بر کیتین و شریک افتخار با کروز فوم می کند.

با این حال، حقیقت این است که هیچ یک از طرفین انتخاب زیادی ندارند. تولیدکنندگان باید برای آینده ای سبزتر آماده شوند و کروز فوم حتی کسری از ماشین آلات مورد نیاز برای پاسخگویی به تقاضا را ندارد. فلت ها گفتند که هرگز قصد نداشتند که واقعاً تولید کنند.

شما به معنای واقعی کلمه نمی توانید. خرید این اکسترودر 6 ماه طول کشید.» و حتی این یک معجزه بود. «آیا می‌توانید تصور کنید که یک کسب‌وکار را افزایش دهید، اگر دو سال طول بکشد تا یک دستگاه بخرید؟ شما آنها دارند برای استفاده از زیرساخت های موجود.”

بسته‌بندی بر پایه کیتین فوم کروز ۱۸ میلیون دلار درآمد دارد زیرا صنایع در تلاش برای سبز شدن هستند • TechCrunch

نوار فوم اکسترود شده است. اعتبار تصویر: کروز کف کرد

هر کسی که آن را بسازد، احتمالاً به زودی محصولات بیشتری را خواهید دید. این شرکت چند نمونه اولیه و عمودی جدیدی را که روی آنها کار می کند به من نشان داد، اگرچه نمی تواند هیچ یک از شرکا یا مشتریان جدید خود را تا زمانی که قراردادها یا توافقات نهایی نشده است یا در برخی موارد تا زمانی که پتنت های لازم ثبت شود، اعلام کند. همین کافی است که بگوییم، این شرکت بسیار فراتر از جایگزینی یک درج فوم در اینجا و یک قالب قالب‌گیری شده در آنجا است.

محصولاتی که کروز فوم تولید می‌کند، عموماً به معنای گسترده‌تر قابل کمپوست هستند – شما فقط می‌توانید آنها را در حیاط خود پرتاب کنید و ظرف یک یا دو ماه دیگر از بین می‌روند (و حتی ممکن است به گیاهان شما تقویت شود). اما با توجه به مقوا و سایر مواد، این شرکت همچنان با چالش سازگاری این موارد با سیستم‌های زباله شهری موجود مواجه است. آیا طبق تعریف ساکرامنتو این کلمه قابل بازیافت است؟ در مورد زباله های حیاط چطور – آیا از نظر فنی قوانین آنجا را زیر پا می گذارد و آیا کسی به آن اهمیت می دهد؟

فلتس گفت: «دولت باید استانداردهایی را برای نسل جدیدی از محصولات قابل کمپوست تعریف کند – شما باید آن را برای مشتریان یکپارچه کنید. حداقل حتی اگر در سطل زباله اشتباهی برود، باز هم به زیبایی تنزل می یابد.

دور بودجه 18 میلیون دلاری توسط “سازمان حل مسئله جهانی” هلنا با مشارکت One Small Planet، Regeneration.VC، At One Ventures و SoundWaves رهبری شد.

این پول صرف توسعه عملیات و همچنین تحقیق و توسعه خواهد شد.

وی گفت: بزرگترین تمرکز ما تولید تجاری و درآمدزایی تا سال آینده است. ما تعداد زیادی پتنت را ثبت می کنیم. رشد بسیار زیاد در ردپای عملیاتی این شرکت؛ ما در حال انتقال به یک دفتر مرکزی جدید هستیم که اکنون حداکثر 30 نفر است.

از آنجایی که کروز فوم بر روی کارهای خلاقانه و فروش تمرکز می کند و با تولیدکنندگان موجود برای واقعی کردن چیزها کار می کند، سال 2023 می تواند سالی باشد که این شرکت از جایگاه به جریان اصلی می رود. مراقب علامت تجاری CF (یا همانطور که ترجیح می‌دهم آن را ببینم، چنگال‌های سخت پوستان در هم تنیده) در هنگام تحویل یا در زمان تحویل، مراقب آستان خود باشید.