منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • بزرگ‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز تحت رهبری سیاه‌پوستان، راه‌اندازی ۴ میلیون دلاری راه‌اندازی اتوماسیون خرده‌فروشی نیجریه • TechCrunch

بزرگ‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز تحت رهبری سیاه‌پوستان، راه‌اندازی ۴ میلیون دلاری راه‌اندازی اتوماسیون خرده‌فروشی نیجریه • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بزرگ‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز تحت رهبری سیاه‌پوستان، راه‌اندازی ۴ میلیون دلاری راه‌اندازی اتوماسیون خرده‌فروشی نیجریه • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

چه خبر شما عزیزان ما هیجان زده هستیم که از TechCrunch Disrupt به صورت زنده گزارش می دهیم – بدون نادیده گرفتن سایر نقاط جهان. این یک روز فوق العاده سرگرم کننده بود و ما اینجا هستیم تا چند نکته خوشمزه از اخبار و موارد مزخرف را با شما به اشتراک بگذاریم! – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

 • دیجیتال برو: فرآیندهای کسب و کار دستی معمول بود، بنابراین قابل درک است که دور شدن از آنچه می دانید می تواند دشوار باشد. Bumpa را وارد کنید، یک پلت فرم اتوماسیون خرده فروشی نیجریه ای که می خواهد کارهای سنگینی را برای شرکت هایی که به دنبال عملیات دیجیتالی بیشتری هستند انجام دهد. پشتوانه آن 4 میلیون دلار سرمایه جدید از Base10 Partners است. تاج گزارش ها.
 • تعطیلات، جشن بگیرید: آخرین آگهی‌های Airbnb نشان می‌دهد که می‌توانید تقریباً هر نوع خانه‌ای داشته باشید – استخرهای حماسی، خوابیدن در دامنه کوه – بنابراین جای تعجب نیست که استارت‌آپ‌های اجاره تعطیلات محبوب هستند. در این مورد، Holidu 98 میلیون دلار بودجه جدید برای ادامه رشد کسب و کار اجاره تعطیلات خود در اروپا به دست آورد. ناتاشا ال نوشتن.
 • سیستم تحویل: تاج امروز با یک داستان برتر دیگر بازگشته است، این بار در مورد افزایش 40 میلیون دلاری MaxAB. پلت فرم تجارت الکترونیک مصر به تسهیل روابط بین فروشگاه های مواد غذایی و تامین کنندگان کمک می کند. آنها از سال 2018 تاکنون 150000 مورد از این پیوندها را ایجاد کرده اند.

استارت آپ ها و VC ها

Nourish Ingredients، یک شرکت فناوری مواد غذایی که با استفاده از زیست شناسی مصنوعی، چربی های بدون حیوان تولید می کند، 28.6 میلیون دلار بودجه سری A را تامین کرده است. کریستین گزارش ها. دور توسط Horizons Ventures رهبری شد و توسط Main Sequence Ventures و Hostplus پشتیبانی شد.

انتظار نمی رود که افزایش چندین دهه هزینه های مراقبت های بهداشتی به این زودی ها مسیر خود را معکوس کند. در جستجوی راه‌حل، Alaffia Health در سال 2020 تاسیس شد. این یکی از استارت‌آپ‌هایی است که در TechCrunch Disrupt Battlefield 200 شرکت می‌کند و از یادگیری ماشینی برای شناسایی تقلب، اتلاف و سوء استفاده در ادعاهای مراقبت‌های بهداشتی استفاده می‌کند. کایل گزارش ها.

و در اینجا چیزهای بیشتری از آلبوم بهترین های ما در 24 ساعت گذشته آمده است:

شروع میدان جنگ

این روز دوم Disrupt است و این به معنای روز دوم رقابت Battlefield است. در مجموع بیست شرکت شرکت کردند، و در اینجا چه کسانی روی صحنه رفتند:

علی رباتیک: این شرکت یک راه حل ترکیبی سخت افزاری و نرم افزاری طراحی کرده است که برای کسانی که تجربه کدنویسی/رباتیک ندارند، پیاده سازی این راه حل های خودکار را آسان تر می کند.

Nat4bio: برای محافظت از میوه در برابر تهدیدات میکروسکوپی یک پوشش تغذیه ای ایجاد می کند.

لیتیوم مینروا: از مواد جاذب برای تغییر روش استخراج لیتیوم استفاده می کند.

احترام: راهی برای دریافت برق بیشتر از بیوگاز و فناوری پیل سوختی موجود ایجاد کرده است.

بدون خنک کننده: سرورهایی را می سازد که از مایع برای خنک سازی استفاده می کنند.

مواد درون گرمسیری: اینتروپیک به تخریب پلاستیک های یکبار مصرف از داخل به بیرون کمک می کند.

BetterData: BetterData از بلاک چین برای کمک به ایجاد داده های مصنوعی بهتر استفاده می کند.

لابی: می خواهد با حسگرهای بهتر شیر را سالم تر و گاوها را شادتر کند.

آیونیک پیشرفته: هدف کاهش هزینه هیدروژن سبز با کاهش مقدار الکتریسیته مورد نیاز برای الکترولیز تا 50 درصد است.

فضای کیهان: کیهان اسپیس با هشدار برخورد خودکار به موقع ماهواره ها، مدار را ایمن تر می کند.

فردا با TechCrunch.com همراه شوید تا فینالیست ها را بار دیگر با داوران تماشا کنید تا بدانید چه کسی جام Disrupt و 100000 دلار امسال را به خانه خواهد برد.

مختل کردن انتشار اخبار

مهاجرت بزرگ و چرخه 10 ساله بعدی در ابر

دسته ای از پرندگان که به شکل پیکان بر فراز تپه ای با دکل های ارتباطی و تلفن همراه کم پرواز می کنند.

اعتبار تصویر: تیم رابرتز (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

اکنون که بازار ابر عمومی پس از سال‌ها رشد دستخوش اصلاح شده است، آیا کارگران با تجربه به دنبال مراتع سبزتر در شرکت‌های کوچکتر خواهند بود؟

به گفته اندی استاینز، شریک عمومی در Cloud Apps Capital Partners، ما در حال ورود به یک چرخه یک دهه ای هستیم که باعث مهاجرت بزرگ استعدادها می شود.

او می‌گوید: «وقتی به آن فکر کنید، پاسخ واضح است. شرکت‌ها در حال گسترش کانال‌های نقدی هستند و رهبران ابری این درد را احساس می‌کنند که بخش‌هایی از تیم‌های خود را کاهش می‌دهند و حتی با کار و فشار بیشتری مواجه می‌شوند.

چند مورد دیگر برای شما:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

مثل داستان دیروز ما، کایل نگاهی دیگر به این که چگونه Adobe همچنان به پرده برداری از ویژگی های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی، از جمله توانایی قرار دادن اشیا در عکس ها و اضافه کردن نور و سایه های واقعی، ادامه می دهد، به ما می آورد. او اشاره می‌کند که “یک جادوگر فتوشاپ نیست”، اما ادوبی به او گفته است که “ترکیب می‌تواند فرآیندی بسیار دستی، خسته‌کننده و زمان‌بر باشد،” و نمونه اولیه جدید آن را از بین می‌برد.

و پنج مورد دیگر برای شما:

 • هدف گذاری کسب: Mullen Automotive ELMS را به مبلغ 240 میلیون دلار در معامله ای خریداری می کند که به شرکت ورشکسته کمک می کند اما همچنین به مولن اجازه می دهد تا سالانه 50000 خودروی الکتریکی تولید کند. ژاکلین گزارش ها.
 • تصاحب TikTok: Pinterest در حال آزمایش با TikTok در تمام پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی است و با شرکت‌های ضبط همکاری می‌کند تا کاربران بتوانند موسیقی محبوب را به «Idea Pins» خود اضافه کنند. سارا باز هم هست.
 • رانندگان را حرکت دهید، روبات هایی که عبور می کنند: در نشانه‌ای از اینکه شرکت تابعه Alphabet برای بهترین زمان آماده است، Waymo به ما می‌گوید که قصد دارد پس از رفع برخی موانع نظارتی، یک سرویس تاکسی رباتیک در لس‌آنجلس راه‌اندازی کند. کرستن نوشتن.
 • خانه جایی است که بیمه است: آمازون با راه اندازی سایت مقایسه بیمه در حال ورود به بازی بازار بیمه خانه انگلستان است. ایوان گزارش ها.
 • Klarna، Klarna، Klarna، Klarna، Klarna Kameleon: مدتی است که نمی توانیم از آن استفاده کنیم و هنوز ما را ناامید نکرده است. پلتفرم buy- now, pay-after اکنون یک برنامه Creators جدید برای خرده فروشان و تأثیرگذاران برای همکاری در ویژگی ها و ویدیوهای قابل خرید دارد. لورن نوشتن.