منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برنامه سرمایه گذاری املاک و مستغلات Fintor با ارزش گذاری 80 میلیون دلاری 6.2 میلیون دلار جمع آوری کرد • TechCrunch

برنامه سرمایه گذاری املاک و مستغلات Fintor با ارزش گذاری 80 میلیون دلاری 6.2 میلیون دلار جمع آوری کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برنامه سرمایه گذاری املاک و مستغلات Fintor با ارزش گذاری 80 میلیون دلاری 6.2 میلیون دلار جمع آوری کرد • TechCrunch

فینتور، یک استارت آپ فین تک که سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را برای سرمایه گذاران غیر معتبر آسان می کند، به تازگی اپلیکیشن موبایل خود را برای iOS و اندروید راه اندازی کرده است. همچنین به تازگی یک دور 6.2 میلیون دلاری از سرمایه گذاران فعلی خود از جمله Public.com، Hustle Fund، 500 Global، VU Ventures، Graphene Ventures و سرمایه گذاران فرشته مانند Manny Khoshbin، Andy Madadian، Cindy Bi و Marcus Ridgway جذب کرده است.

فرشاد یوسفی، بنیانگذار و مدیرعامل، به طور انحصاری به تک کرانچ گفت: این دور جدید ارزش فینتور را 80 میلیون دلار اعلام کرد. با کمک مالی جدید، فینتور می گوید که در حال حاضر در مجموع 9 میلیون دلار از سرمایه گذاران جمع آوری کرده است.

شرکت مستقر در پالو آلتو، کالیفرنیا، طبق مقررات A کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) واجد شرایط است تا به سرمایه گذاران منافع جزئی در املاکی که در اختیار دارد، ارائه دهد. یوسفی در مصاحبه ای توضیح داد که این کار را با انتشار سهام برای شرکت های LLC که مالک اموال اساسی هستند انجام می دهد.

یوسفی این شرکت را در اوایل سال 2021 با هم بنیانگذارش مسعود جلالی راه‌اندازی کرد تا به تقاضای فزاینده‌ای که در بین ژنرال Z و نسل هزاره برای سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات می‌دیدند، رسیدگی کند، طبقه‌ای از دارایی که اغلب برای سرمایه‌گذاران عادی دور از دسترس بود و آنها همیشه نمی‌توانستند از عهده آن برآیند. خرید ملک به صورت کامل

به گفته یوسفی، فینتور مشتریان خود را قادر می‌سازد تا با حداقل 5 دلار در املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کنند. این پلتفرم در حال حاضر در ایالت هایی مانند جورجیا، کارولینای جنوبی، تگزاس و آلاباما، سهام خانه های تک خانواده را ارائه می دهد و یوسفی گفت که قصد دارد تا پایان سال 2022 وارد 20 بازار مختلف شود.

در نهایت، یوسفی گفت که امیدوار است Fintor را به یک پلتفرم جامع املاک و مستغلات تبدیل کند و املاک چند خانواری، صنعتی و سایر انواع را به سرمایه گذاران ارائه دهد.

این یک بازار رقابتی است، با استارت آپ هایی از جمله Landa، Nada، و Arrived Homes، که TechCrunch قبلا همه آنها را پوشش داده است و به دنبال دموکراتیک کردن دسترسی به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات هستند.

یوسفی چندین جنبه مختلف فینتور را برجسته کرد که به برجسته شدن آن کمک می کند.

یوسفی گفت، اول، بر خلاف بسیاری از دیگر پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری املاک، فینتور یک بازار ثانویه را راه‌اندازی می‌کند که در آن مردم می‌توانند پیشنهادات و درخواست‌های معاملات ملکی را پس از فهرست شدن املاک برای بیش از 90 روز در این پلت فرم ارائه دهند.

دومین ویژگی متمایز که یوسفی بر آن تاکید کرد، تمرکز فینتور بر محتوایی است که سواد املاک و مستغلات را ارتقا می دهد، که به طور خاص هدفش ژنرال Z و نسل هزاره است که پایگاه مشتریان هدف فینتور را تشکیل می دهند. یوسفی گفت که این اپلیکیشن دستورالعمل ها و ماژول های آموزشی را ارائه می دهد که به کاربران یاد می دهد چگونه معاملات املاک و مستغلات را تجزیه و تحلیل کنند.

یوسفی گفت که فینتور قصد دارد از نظر عملیاتی سبک باقی بماند. او توضیح داد که این شرکت به جای تلاش برای انجام آن در داخل، عملکرد مدیریت دارایی خود را به یک ارائه دهنده خارجی واگذار می کند. با برون سپاری مدیریت دارایی، فینتور می تواند تنها بر ماموریت اصلی خود یعنی خریدهایی با بازده قوی و توزیع آن دارایی ها بین سرمایه گذاران تمرکز کند.

یوسفی افزود که به دلیل جدید بودن طاقچه، نگران داشتن رقبا نیست. او گفت که شرکت‌های دیگر به فینتور کمک می‌کنند تا مأموریت گسترده‌تری را برای آموزش مردم در مورد اینکه سرمایه‌گذاری کسری واقعاً چیست و انتشار این خبر که آن در املاک و مستغلات در دسترس است، کمک می‌کنند.

من Arrived Homes یا Landa را رقیب نمی دانم. در عوض، من به بازار سهام و بازار کریپتو به عنوان رقبا نگاه می کنم.