منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برنامه جدید Maro به نظر می‌رسد به مدارس کمک کند کودکان را از نظر افسردگی و اضطراب بررسی کنند • TechCrunch

برنامه جدید Maro به نظر می‌رسد به مدارس کمک کند کودکان را از نظر افسردگی و اضطراب بررسی کنند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برنامه جدید Maro به نظر می‌رسد به مدارس کمک کند کودکان را از نظر افسردگی و اضطراب بررسی کنند • TechCrunch

برنامه جدید Maro به نظر می‌رسد به مدارس کمک کند کودکان را از نظر افسردگی و اضطراب بررسی کنند • TechCrunch

مارو پلتفرمی ایجاد کرده است که به خانواده ها و مدارس کمک می کند تا مکالمات دشوار در مورد سلامت روان را مدیریت کنند. این شرکت که به عنوان بخشی از TechCrunch Disrupt’s Battlefield 200 به نمایش گذاشته شد، اولین محصول خود را با نام Maro Parents در سال 2020 عرضه کرد. اکنون این شرکت در حال آماده شدن برای راه اندازی Maro for Schools در هفته آینده است تا به مدارس کمک کند تا با رضایت والدین دانش آموزان را از نظر اضطراب و افسردگی بررسی کنند.

این استارت آپ که در تنسی مستقر است، توسط کنزی بوترا دیویس، که در ابتدا قصد داشت مارو را وارد مدارس کند تا شروع به کمک به کودکان دارای مشکلات ذهنی کند، تاسیس شد. با این حال، این برنامه‌ها به دلیل شروع همه‌گیری در سال 2020 به حالت تعلیق درآمد زیرا مدارس مجبور بودند آنلاین شوند. سپس Maro تصمیم گرفت پلتفرم خود را از طریق برنامه Maro for Parents وارد خانه ها کند. در میان چیزهای دیگر، این برنامه شامل ماژول های دیجیتال و یک ربات مجهز به هوش مصنوعی است تا به والدین کمک کند در مورد موضوعات دشوار با فرزندان خود صحبت کنند.

اگرچه Maro for Schools هفته آینده به طور رسمی راه اندازی می شود، اما این شرکت می گوید 350 مدرسه در حال حاضر برای غربالگری 100000 دانش آموز در 40 ایالت از نظر اضطراب و افسردگی ثبت نام کرده اند. این برنامه از طریق هزینه اشتراک سالانه در دسترس خواهد بود، اما شرکت قیمت آن را فاش نکرد.

با راه‌اندازی آتی مارو برای مدارس، این پلتفرم با هدف ارائه طرح‌های درسی قابل دسترس در مورد سلامت روان به معلمان می‌پردازد. Maro for School همچنین به معلمان امکان دسترسی به منابع آموزش جنسی، سوء مصرف مواد و موارد دیگر را می دهد. این پلتفرم همچنین امکان ارتباط ساده بین معلمان و مشاوران را فراهم می کند، زیرا معلمان ممکن است اولین کسانی باشند که متوجه می شوند آیا کودک می تواند از کمک استفاده کند یا خیر. اگر یک مشاور فکر می‌کند که کودکی به مراقبت اضافی نیاز دارد، مارو آنها را با شرکای ارجاعی که مراقبت مجازی ارائه می‌دهند مرتبط می‌کند.

Maro for School مراقبت مجازی ارائه نمی دهد، در عوض هدف آن شناسایی زودهنگام کودکان در معرض خطر و سپس ارتباط آنها با تیم های مراقبت مجازی است.

طارق چودری، مدیر ارشد پزشکی Maro به تک‌کرانچ گفت: «ما بستری برای غربالگری کودکان و سپس ارجاع آنها به تیم‌های بالینی ایجاد کرده‌ایم که مراقبت از کودک را تسهیل و تضمین می‌کند. “ما در درجه اول به عنوان یک بازار رشد و سلامت روان کودکان فعالیت می کنیم. ما نمی‌خواهیم مستقیماً در درمان حضور داشته باشیم، زیرا نمی‌خواهیم شرکت خود را رقیق کنیم.”

راه اندازی Maro for School همان ماهی است که گروه ویژه پیشگیری از ایالات متحده غربالگری اضطراب را در کودکان 8 تا 18 ساله توصیه می کند.

مارو در حال جمع‌آوری سرمایه 1.5 میلیون دلاری است و قصد دارد از این سرمایه‌گذاری برای گسترش تیم فعلی 11 نفره خود و ساخت بیشتر محصول خود استفاده کند. مارو انتظار دارد که دور را در سه ماهه آینده ببندد.