منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی: URBANEARS Alby – بهترین هدفون بی سیم مقرون به صرفه؟

بررسی: URBANEARS Alby – بهترین هدفون بی سیم مقرون به صرفه؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی: URBANEARS Alby – بهترین هدفون بی سیم مقرون به صرفه؟

بررسی: URBANEARS Alby – بهترین هدفون بی سیم مقرون به صرفه؟

سال گذشته ما Luma را از برند سوئدی URBANEARS آزمایش کردیم و از عملکرد آنها برای قیمت پایین تحت تاثیر قرار گرفتیم. اکنون آنها با آلبی تنها با 59.99 پوند بازگشته اند. آنها ممکن است بهترین هدفون بی سیمی باشند که ما امتحان کرده ایم.

به نظر می‌رسد بازار هدفون‌های بی‌سیم در حال حاضر با همه شرکت‌های فناوری و رپر معروفی که وارد عمل شده‌اند، پر شده است. اکثر آنها خوب و برخی عالی هستند، اما یک چیز مشترک همه آنها قیمت است. بسیاری از مواردی که ما دیده و استفاده کرده ایم، قیمتی معادل 100 پوند دارند و برخی از آنها به مرز 200 پوند رسیده اند. اگر اهل موسیقی باشید، قیمت ممکن است شما را ناامید نکند، اما برای جو متوسط، قیمت عامل مهمی است. اینجا جایی است که UrbanEars در آن جای می گیرد. آنها طیف وسیعی از گزینه های بی سیم شیک، با عملکرد خوب و مقرون به صرفه را برای ما بدون جیب های عمیق ارائه می دهند.

بررسی: URBANEARS Alby – بهترین هدفون بی سیم مقرون به صرفه؟

آلبی آخرین پیشنهاد آنهاست. مانند Luma که سال گذشته بررسی کردیم، خوش ساخت و شیک هستند، اما کیفیت صدای بهتر و قیمت پایین تری ارائه می دهند. شما برخی از ویژگی‌ها را فدای قیمت می‌کنید، اما به‌عنوان کسی که هنوز Luma را به عنوان یک کالای روزمره دارد، Alby اکنون هدست بی‌سیم من است.

دلیل این کار این ساده است. آلبی بهتر جا می شود پس بهتر به نظر می رسد. گران‌تر Luma دارای یک گوشی بسیار شبیه به AirPods اپل است. درست در گوش می نشیند، بنابراین نمی تواند باس زیادی ارائه دهد. Alby دارای یک نوک لاستیکی نرم است که مجرای گوش را می‌بندد و صدایی غنی‌تر می‌دهد و همچنین صدای بیشتر پس‌زمینه را مسدود می‌کند. من متوجه شدم که پس از بیش از یک ساعت در گوش، احساس ناراحتی بیشتری نسبت به Luma دارند، اما من به ندرت از هدفون برای این مدت استفاده می کنم.

بررسی: URBANEARS Alby – بهترین هدفون بی سیم مقرون به صرفه؟

داخل جعبه یک کیس شارژ وجود دارد که یک باتری نیز دارد که آنها را در حین حرکت شارژ می کند. در مجموع، 15 ساعت عمر باتری قابل استفاده (25 ساعت برای Luma) خواهید داشت که حتی برای شلوغ ترین روزها نیز کافی است. از طریق USB-C شارژ می شود و یک کابل در جعبه دارد، اما برای اتصال آن به دیوار به آجر شارژ نیاز دارید.

بررسی: URBANEARS Alby – بهترین هدفون بی سیم مقرون به صرفه؟

میکروفون در هر طرف داخل هدفون تعبیه شده است و دو بار ضربه زدن در هر طرف باعث توقف/پخش موسیقی شما می شود. یکی از چیزهایی که در Luma هنگام استفاده از Alby از دست می دهم، سنسورهای تشخیص سایش است. در Luma، برداشتن یک هدفون باعث توقف موسیقی می‌شود و به شما امکان می‌دهد با کسی صحبت کنید (یادتان می‌آید؟)، اما Alby این ویژگی را از دست می‌دهد. این یک مشکل جزئی است، اما اگر از یکی به دیگری جابجا شوید، تنها یکی را از دست خواهید داد.

به طور کلی، Alby یک محصول عالی برای پول است. من از واحدهای ارزان‌تر آمازون استفاده کرده‌ام که به همان اندازه خوب به نظر می‌رسند، اما فاقد سبک و طرحی هستند که Urbanears ارائه می‌دهد. اگر بودجه کمی دارید اما هدست بی سیمی می خواهید که ظاهر خوبی داشته باشد و صدای خوبی داشته باشد، Alby یک انتخاب عالی است.

برای تست این هدفون ابتدا کدام آهنگ را انتخاب می کنید؟ از طریق آن به ما اطلاع دهید توییترفیس بوک یا اینستاگرام.