منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی فنی، وعده web3، نحوه استخدام خوب • TechCrunch

بررسی فنی، وعده web3، نحوه استخدام خوب • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی فنی، وعده web3، نحوه استخدام خوب • TechCrunch

در فیلم‌ها، نویسندگان همیشه لحظه‌ای را در نظر می‌گیرند که به عنوان Promise of the Premise شناخته می‌شود. این قسمتی از داستان است که مخاطب در دنیای جدیدی که وارد شده است ساکن می شود.

یکی از نمونه های مورد علاقه من در اولین فیلم هری پاتر است که هاگرید هری را به کوچه دیاگون می برد، منطقه خرید جادویی که او (و ما) را با دنیای جادوگری آشنا می کند.

تا کنون، web3 برای Promise of the Premise سودی نداده است: نرم افزار منبع باز که به صورت زنده بر روی بلاک چین اجرا می شود.

دوین ابوت، متخصص در ابزارهای طراحی و توسعه، React و برنامه‌های web3 می‌گوید: «توسعه یک برنامه Web 2.0 هنوز بسیار ساده‌تر است، زیرا اکوسیستم بالغ است و از جامعه توسعه‌دهندگان بزرگ و پر رونق برخوردار است.


مقالات کامل TechCrunch+ فقط برای اعضا در دسترس است
از کد تخفیف استفاده کنید TCP PLUS ROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ در اشتراک یک یا دو ساله


به گفته ابوت، جامعه توسعه وب 3 در حال نزدیک شدن به “نقطه عطفی است که ابزارهای ما کاملاً قدرتمند می شوند”، اما “این بدان معنا نیست که Reddit سرورهای ابری وب 2.0 خود را بازنشسته می کند.”

تا کنون، بیشتر سر و صدای وب 3 از سوی سرمایه گذاران و روزنامه نگاران بوده است، بنابراین دیدگاه ابوت به عنوان یک توسعه دهنده، خواندن این مطلب را ارزشمند می کند.

بیشتر موارد استفاده اولیه از web3 برای من جالب نیست. باز هم، من یک توسعه‌دهنده نیستم، بنابراین واقعاً ارزش بازی‌های موبایل، GPS و فضای ذخیره‌سازی ابری را قدردانی نکردم تا زمانی که آنها به مناسبت بازار محصول دست یافتند و در گوشی هوشمند من ادغام شدند.

امروز به فکر خرید دستگاهی نیستم که نتواند به من در پیدا کردن رستوران یا هتل کمک کند. وقتی منتشر شد، من گمان می‌کنم که برنامه قاتل web3 به همان اندازه مفید باشد.

با تشکر برای خواندن،

والتر تامپسون
مدیر تحریریه، TechCrunch+
@پروتاگونیست شما

3 راه برای استخدام خوب برای استارتاپ خود

ذره بین برش های روی میز چوبی

اعتبار تصویر: آندری پوپوف (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

Champ Sutipongchai، بنیانگذار و GP Creative Ventures، می گوید: برای استارتاپ های در مراحل اولیه، “این احتمالاً یکی از بدترین زمان ها برای جستجوی استعدادها است.”

مدیران فرصت‌طلب ممکن است تصور کنند که اخراج‌های گسترده تعادل را به نفع آنها برهم زده است، اما “اینها معمولاً کارمندان اصلی نیستند.”

به طور معمول، استخدام استارت‌آپ شبیه صحنه‌هایی از فیلم‌های دزدی است که در آن شخصیت‌ها یک تیم را گرد هم می‌آورند: این فرآیندی تسریع‌شده است که برای پر کردن شکاف‌های دانش یا تجربه طراحی شده است، نه لزوماً بهترین مناسب را پیدا کند.

Suthipongchai نوشت: “هر زمان که ممکن است، بسیار بهتر است که به آرامی یک نامزد عالی را به عنوان یک مشاور یا پیمانکار پاره وقت ادغام کنید و بگذارید همه چیز پیشرفت کند.”

همانطور که مشتری محصول را آزمایش می‌کند، شرکت‌ها نیز باید مهم‌ترین کارمندان خود را هر زمان که ممکن است پایلوت کنند.»

8 سوالی که باید قبل از اینکه استارتاپ شما با بررسی دقیق فنی مواجه شود پاسخ دهید

یک ذره بین که کلمه

اعتبار تصویر: kutaytanir (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

افراد خارجی جنبه های متعددی از یک استارت آپ را برای تعیین ارزش و کیفیت آن مطالعه می کنند و سلامت پایگاه کد یکی از آنهاست.

مت ون ایتالی، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تحلیل کدهای Sema، می نویسد که بازی تنها بخشی از داستان است.

هنگامی که بررسی فنی آغاز می شود، هیچ مقدار از داستان سرایی نمی تواند اسرار مدفون در GitHub و Jira را پوشش دهد.

برای کمک به شرکت‌ها برای آماده شدن برای TDD، Van Italilie کتابی با هشت سوال نوشت که بنیانگذاران تیم باید بتوانند با اطمینان به آنها پاسخ دهند. ما فردا لیست دقیق TDD او را بررسی خواهیم کرد.

برای خنثی کردن بهتر حملات باج افزار، استارت آپ ها باید اصول اولیه امنیت سایبری را به درستی دریافت کنند.

بررسی فنی، وعده web3، نحوه استخدام خوب • TechCrunch

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

ایجاد سیستم‌هایی که در برابر باج‌افزار مقاوم هستند، اولویت اصلی برای استارت‌آپ‌های در مراحل اولیه نیست، اما بسیاری از شرکت‌ها حتی از بهترین شیوه‌های اولیه پیروی نمی‌کنند و این به ضرر آنها است.

کیتی موسوریس، بنیانگذار Luta Security، گفت: «احراز هویت چند عاملی (MFA) را در هر چیزی که دارید فعال کنید. “آن را در هر حسابی که دارید فعال کنید.”

هفته گذشته در TechCrunch Disrupt، Moussouris و Brett Callow، تحلیلگر تهدید در Emsisoft، در مورد نیاز به سرمایه گذاری زودهنگام در قفل کردن سیستم های خود، از MFA صحبت کردند.

کالو گفت: «این در مورد چیدن لایه محافظ روی لایه محافظ است. وزارت امور خارجه در رابطه با آموزش کارکنان – در رابطه با موارد دیگر – همه اینها در خدمت کاهش ریسک است.

بنیان‌گذاران استارت‌آپ سیاه‌پوست در سه ماهه سوم تنها ۱۸۷ میلیون دلار جمع‌آوری کردند

نمای جانبی تمام طول مرد و زن جوان که به سمت پله های سفید در پس زمینه مرجانی راه می روند

اعتبار تصویر: گتی ایماژ

به نظر می رسد رکود به طور نامتناسبی بر توانایی بنیانگذاران سیاه پوست برای افزایش سرمایه تأثیر می گذارد.

تیانا توکس، سرمایه‌گذار در Colorful Capital می‌گوید: «وقتی صنعت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز سرد می‌شود، بنیان‌گذاران کم‌نمایش به ذات‌الریه مبتلا می‌شوند.

در سه ماهه سوم سال 2022، Crunchbase گزارش می دهد که بنیانگذاران سیاهپوست فقط 187 میلیون دلار جمع آوری کرده اند، «یک افت خیره کننده از نزدیک به 1.1 میلیارد دلاری که در سه ماهه سوم سال 2021 جمع آوری کرده اند، و کاهش قابل توجهی از 594 میلیون دلاری که از گروه جمع آوری شده است. دومینیک-مادوری دیویس می نویسد: سه ماهه دوم.

سرمایه گذاران روی کوه های پول نقد نشسته اند: کجا قرار خواهند گرفت؟

منظره ای از سکه های طلا

اعتبار تصویر: H-Bile (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

مهم نیست در بازارهای عمومی چه اتفاقی می‌افتد، زنبورها عسل را تولید می‌کنند و سرمایه‌گذاران خطرپذیر پول جمع‌آوری می‌کنند: این دقیقاً همان کاری است که آنها انجام می‌دهند.

جرمی آبلسون و جاکوب سوننبرگ از سرمایه گذاران ایروینگ می نویسند، اما پس از “تعدیل مجدد ارزش گذاری شدید” در بازارهای عمومی، VC ها پودر خشک بیشتری جمع می کنند.

اخبار ناامید کننده تر برای بنیانگذاران: جذب سرمایه سرمایه گذاران “در مسیر پایان دادن به سال به 172 میلیارد دلار است”، اما گسترش سرمایه به طور قابل توجهی کمتر است.

آنها نوشتند: دلار در جریان است و به جریان خود ادامه خواهد داد، اما برای شرکت های کمتری سرمایه بیشتری خواهد داشت.

اکنون که “SaaS سنتی بسیار گران و اشباع شده است”، بخش‌هایی مانند web3، علوم زیستی و agtech سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب خواهند کرد.