منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برخی از VCهای رمزنگاری، تمرکززدایی را آینده پس از فروپاشی FTX می دانند • TechCrunch

برخی از VCهای رمزنگاری، تمرکززدایی را آینده پس از فروپاشی FTX می دانند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برخی از VCهای رمزنگاری، تمرکززدایی را آینده پس از فروپاشی FTX می دانند • TechCrunch

مانند کریپتو بازار چند روز گذشته هرج و مرج را هضم می کند، سرمایه گذاران خطرپذیر این لحظه را به عنوان یک هشدار و همچنین فرصتی برای رشد تمرکززدایی و بلوغ فضای بزرگتر بلاک چین می دانند.

ما به عنوان سرمایه گذاران خطرپذیر، دیدگاهی بلندمدت از صنعت داریم. مارک واینستین، شریک موسس Mechanism Capital، به TechCrunch گفت: علی رغم آشفتگی بازار، ما فعالانه در حال ارزیابی و سرمایه گذاری در فرصت های مناسب هستیم. فرض DeFi، در هر صورت، با فروپاشی نهادهای متمرکز از روابط غیرشفاف طرف مقابل تقویت شده است.

امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) اغلب با اعتماد به فناوری بلاک چین برای انجام خدمات از طریق قراردادهای هوشمند مرتبط است، در حالی که امور مالی متمرکز (CeFi) معمولاً به مدل‌های تجاری سنتی‌تر اشاره دارد و شامل افرادی است که وجوه را مدیریت می‌کنند و خدمات را به صورت دستی انجام می‌دهند.

احساسات بازار متزلزل است، اما VCهای متعهد با تجربه چندین چرخه بازار کریپتو به سرمایه گذاری ادامه خواهند داد. مارک واینستین، شریک موسس Mechanism Capital

دیوید گان، شریک عمومی OP Crypto، به TechCrunch گفت: از نظر تاریخی، بازار سرمایه‌گذاری از آنچه در بازارهای ثانویه اتفاق می‌افتد «خیلی آزرده» نمی‌شود. او گفت صرف نظر از این، مرگ آشکار FTX برای همه غم انگیز است، “نه فقط در فضای VC، بلکه در همه جا.”

سامانتا لوئیس، مدیر مرکوری، به تک‌کرانچ گفت: وقتی تصادف‌ها و سوختگی‌های عظیم اتفاق می‌افتد، همان چیزی است که در دهه گذشته دیده‌ایم: این غرب وحشی است.

لوئیس گفت: «وقتی همه چیز را جمع‌بندی می‌کنم، این را ادامه‌ی فازی می‌دانم که با آمدن زمستان شروع شد و دیدیم لونا و همه این شرکت‌های دیوانه خراب می‌شوند و مانند BlockFi، سلسیوس می‌سوزند و اکنون FTX داریم. “به عنوان یک سرمایه گذار مخاطره آمیز در مراحل اولیه، این به من می گوید که این تبلیغات مطمئناً اکنون از بین رفته است. اما این نشان‌دهنده آغاز بلوغ فضا است که بسیاری از ما برای مدت طولانی در آرزوی آن بوده‌ایم.»