منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برای سهامداران برزیلی، IPO نوبانک طعم تلخی دارد • TechCrunch

برای سهامداران برزیلی، IPO نوبانک طعم تلخی دارد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برای سهامداران برزیلی، IPO نوبانک طعم تلخی دارد • TechCrunch

برای سهامداران برزیلی، IPO نوبانک طعم تلخی دارد • TechCrunch

خوش آمدید TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی برای استارتاپ ها و بازارها. از ستون روزانه TechCrunch+ که نام خود را از آن گرفته است الهام گرفته شده است. هر شنبه آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ اینجا ثبت نام کنید.

در سال 2021، ما به این فکر می‌کردیم که آیا برزیل می‌تواند با یک IPO خوب روبرو شود. این اتفاق نیفتاد: نه تنها بزرگ‌ترین اقتصاد آمریکای لاتین مانند سایر نقاط جهان دچار خشکسالی عرضه اولیه سهام می‌شود، بلکه یکی از محبوب‌ترین فهرست‌های عمومی آن، Nubank، در حال پایان ناگهانی است. بیایید کاوش کنیم. – آنا

چه مفهومی داره؟

نوبانک یکی از نئوبانک‌های پیشرو در آمریکای لاتین است، بنابراین زمانی که شرکت مادرش، Nu Holdings، تصمیم گرفت با یک فهرست دوگانه در نیویورک و سائوپائولو وارد بورس شود، این عملیات یکی از مورد انتظارترین خروجی‌های سال 2021 در میان ناظران بود. برزیل و فین تک

در مسیر نوبانک به سمت عرضه اولیه سهام برخی دست اندازها وجود داشته است – به عنوان مثال، زمانی که قیمت سهام خود را قبل از خروج از 11 دلار به 9 دلار تغییر داد. اما این واقعیت که اولین عرضه آن در 9 دسامبر به خوبی انجام شد و ارزش بازار آن اگرچه کاهش یافت اما کاهشی هم نداشت، می تواند موفقیت نسبی محسوب شود.

به سرعت به هفته گذشته رسیدیم، زمانی که برخی از اخبار غافلگیرکننده منتشر شد: “نوبانک از بورس برزیل B3 خارج می شود”، عنوان یک بلومبرگ لینیا خوانده شد. تفاوت های ظریف بیشتری در این مورد وجود دارد: همانطور که در مقاله توضیح داده شد، شرکت فین تک در واقع “برنامه رسید سپرده گذاری برزیل (BDR) خود را با تبدیل از Tier III به I بازسازی خواهد کرد.” تو تنها نیستی.